Awatar użytkownika
silver34
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 892
Rejestracja: 13 lip 2010, 20:29

16 lip 2010, 22:16

witaj Anulaf super ze sie odezwalas. termin mam na 02.09 wiec przynajmniej do konca m-ca musze lezec wtedy minie termin "porod przedwczesny" oczywiscie im dluzej tym lepiej ale nie jest to takie latwe bo jestem osoba raczej aktywna ani takie proste bo jest to moje 4 dziecko (mam tu mame ktora duzo mi pomaga) ale sama rozumiesz

bylam dzis na monitoringu jak co tydz zreszta i jak narazie ok i rozwarcie tez sie nie zmienilo (1palec) bo od 2 m-cy na lekach jade ale szyjka i tak moze nie wytrzymac napiecia maly pcha sie na dol a tam go od swiata dzieli tylko 18mm

super ze moge sie tu komus wygadac dzieki dziewczyny za to ze jestescie :588: :588:

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

17 lip 2010, 11:50

Juz Ci nie duzo zostalo do konca! Trzymaj dalej! No i masz szczescie, ze mama ci z pozostala trojka pomoze, bo ja bylam sama i na dodatek maz wtedy pracowal na poludniu, a ja bylam pod Paryzem. Tylko ja mam juz duze dzieci ( w tej chwili 19, 14, 11 i 3) i zwiazane z tym innego rodzaju bieganie niz z malymi tzn z jednej strony pomoc w domu (to oni mi sprzatali, a z drugiej strony poniewaz mieszkalismy na wsi, trzeba bylo ich wozic autem...wiec to teoretyczne lezenie!!! pfffff!!!! utopia!!!Ja tez mialam rozwarta i skrocona szyjke! No ale im wiecej ciaz tym szybciej szyjka pracuje! potem tylko jest expresowy porod (u mnie praktycznie w aucie (mala sie urodzila po 10min jak dojechalismy do szpitala! super wspomnienie!)
A twoje urwiski ile maja lat? :-D

Awatar użytkownika
silver34
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 892
Rejestracja: 13 lip 2010, 20:29

17 lip 2010, 18:03

super sobie dzieci wychowalas ze tak ci pomagaly; ja tez jeszcze autem jezdze fakt ze zadko ale jak juz mam gdzies jechac to wole siedziec w klimie niz w smierdzacym metrze ale co prawda nie jezdze z dziecmi do szkoly a po za tym sa wakacje :ico_olaboga: i glowe zawracaja bez przerwy.

najstarszy syn ma 7, sredni 6 i corka 3lata wiec jes wesolo :525: :524: :526:

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

19 lip 2010, 11:44

No to masz super ekipke :ico_brawa_01: sliczne urwiski :ico_brawa_01: dobrze, ze masz pomoc! Ja wlasnie z braku tej pomocy robilam odstepy :ico_oczko: :-D
Ladnie wygladasz w ciazy! no i brawo, bo nieduzo przybralas! :ico_brawa_01:
A dzici to jak zawsze w wakacje chca sobie poszalec w wodzie! Masz mozliwosc zeby im wstawic jakis basenik?

[ Dodano: 2010-07-19, 11:46 ]
A tu moja ekopka! Coz ja juz jestem mala mama, bo mam dwojke wieksza ode mnie! hihihi!!!
Obrazek

Awatar użytkownika
silver34
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 892
Rejestracja: 13 lip 2010, 20:29

20 lip 2010, 00:15

witam super z Was rodzinka!!! :ico_brawa_01:
moje chlopaki tez mnie niedlugo przerosna bo do duzych nie naleze
a co do brzuszka to zdjecie jest sprzed prawie 4tyg wiec troche "uroslam" od tego czasu :ico_haha_01: do tej pory przybralam 10kg

ja duzych odstepow nie chcialam, a z czwartym zaszlam biorac pigulki niespodzianka od losu bo mialo sie skonczyc na trojce (w koncu dziewczynka :ico_haha_01: )

co do basenu to nie ma szans mieszkam w samym centrum, ale chlopaki chodza na centre de loisir a dzis rano Kevin pojechal na mini kolonie do piatku

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

20 lip 2010, 12:47

Dlaczego w koncu dziewczynka? Przeciez masz juz Emilie?

To fajnie, ze znalazlas zajecie dla dzieci! :ico_brawa_01:

My jezdzimy codziennie nad jezioro! mam nie daleko wiec jest frajda :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
silver34
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 892
Rejestracja: 13 lip 2010, 20:29

20 lip 2010, 21:40

tak czy siak mialo sie skonczyc na trojce a ze urodzila sie Emilia to bylo jak dopelnienie szczescia no ale widac los chcial inaczej

jezioro.... jak to pieknie brzmi do konca miesiaca musze jeszcze lezec czyli do konca 36tyg jezeli oczywiscie nie urodze wczesniej lekarz powiedzial ze moge kontynuowac normalne zycie tylko sie oszczedzac
jezioro niestety odpada bo troche daleko a jak sie zacznie to moge nie zdazyc do szpitala ale basen czemu nie

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

21 lip 2010, 16:19

Fajny masz brzucholek :ico_brawa_01: A bedziesz karmila? Bo ja to prawdziwa fanatyczka karmienia :-D uwielbiam karmic...chyba mi tego brakuje! hmmmm!!!no ale u nas to juz koniec dzidziusiowania! tylko czekac na wnuki :-D :ico_brawa_01: mam nadzieje, ze cala gromadke bede miala! hihihi!!!!
A u Ciebie to fajnie bedzie, bo 2+2, u mnie trzy kobitki i jeden rodzynek (14lat)

Awatar użytkownika
silver34
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 892
Rejestracja: 13 lip 2010, 20:29

21 lip 2010, 22:19

u mnie to tez 3-1 tylko z przewaga chlopakow, bo Emilia to rodzyneczek,
co do karmienia to tez to uwielbialam ale nie wiem czy teraz bede mogla, okaze sie po porodzie jak duzy jest ten rozszczep wargi u malego :ico_noniewiem:

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

22 lip 2010, 12:41

Fakt, zapomnialam, ze jest ten rozszczep... :ico_wstydzioch: a powiedzieli ci kiedy beda go naprawiac, bo raz slyszalam, ze zaraz po porodzie i raz trzeba bylo czekac 2-3miesiace! no i wtedy mamcia nie mogla karmic od razu, tylko ciagnela mleko i dawala strzykawka, zeby male sie do butki nie przyzwyczailo! Byla to straszna meka, ale potem udalo jej sie karmic! Ale mowila, ze bardzo sie wymeczyla tym dawaniem strzykawka! hmmmm lekarz jej wtedy polecal butle z duza dziurka, bo dziecko mialo duzy rozszczep i nie moglo wogole ssac!

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość