Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

24 lip 2010, 11:56

witajcie
jednak tak jak mowilam nocka zarwana :ico_placzek: :ico_placzek:
rano wstaje a Zulak na nogach az tak wysypana byla cale nozki czerwone i przeszlo jej to na plecki,brzuszek na dlonie od wewnatrz i zewnatrz i troszke ma na buzce :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

no to poszlam do szpitala z nia i okazalo sie ze ma angine i do tego podejrzenie o płonnice :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
to choroba zakazna wywolana paciorkowcem :ico_olaboga: :ico_olaboga:
dostala antybiotyk,krople fenistil,wapno i acidolac baby :ico_olaboga:

dobrze ze humor jej dopisuje i je na szczescie
masakra skad to paskudztwo przyszlo niewiem :ico_szoking: :ico_szoking:

unas wszyscy zdrowi

acha oby jej to szybko zeszlo :ico_sorki:
mikusia1, ale mieliscie atrakcje na wakacjach - super :ico_brawa_01: zdjecia fantastyczne
a dziekuje tk atrakcji bylo wiele :ico_oczko:
wspolczuje - mam nadzieje ze bedzie lepiej - biedactwo
no ja tez mam taka nadzieje

widze Chrzcinki przygotowania ida pelna para superr
i jak znalazlas kreacje dla siebie??
a drugie Wiktoria :-D :ico_brawa_01: bardzo ładnie

moje dzieci niemaja drugich imion :ico_noniewiem: tak jakos wyszlo
dobra lece bo dom trzeba ogarnac

acha pogoda do bani deszczowo
no i nieidziemy na te ognisko dzieci wazniejsze tymbardziej ze niemoze Zulak wychodzic na dwor a po drugie co to za wyjscie skoro caly czas myslalabym o niej :ico_placzek:

[ Dodano: 2010-07-24, 14:07 ]
a i do tego wszsystkiego dostalam @ :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
masakra

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

24 lip 2010, 14:34

No widzisz Mikusia tak się martwiłaś o @ i ona wysłuchała Twoich próśb :ico_haha_01:
Z Zuzią to straszne. Że też takie świństwa się czepiają takich małych szkrabków.
Relacjonuj nam tam jak przebiega choroba.
A tym paciorkowcem to gdzie można się zarazić?

Sabcia bardzo ładne drugie. My jakoś też nie dawaliśmy drugiego. Nie będzie Cię potem to wkurzało w papierach?

My dziś byliśmy w tesco. Babcia przelała 100 zeta na pampki dla Milenki. To kupiłam jeszcze 4 słoiczki, kaszkę i bebiko. Kochana babcia i kochany dziadek :ico_haha_01: wczoraj też zamówiłam sobie soczków pół litrowych w plastikowych butelkach na 33 euro. Także przywiozą zapas :ico_brawa_01:

Wczoraj gadałam z T 1,5 godziny. 2 razy się poryczałam. Wypomniałam mu, że jak on może mówić, że mamy trudny czas bo są małe dzieci, kiedy to ja siedzę z nimi w domu i przeszłam 2 ciężkie cesarki, a ciąże zmasakrowały moje ciało. Mimo, to dziękuje Bogu za moje kochane i zdrowe dzieci, którym poświęcam się całą sobą.
Wywodów było więcej. Suma sumarum a koniec przyznał, że mam trochę racji.
Trochę... rozumiecie? :ico_szoking: powiedział, że postara się zmienić, a na początek poświęci więcej czasu dzieciom.
No zobaczymy co to będzie. W każdy razie w miarę normalnie zaczęliśmy od rana rozmawiać.
Tylko gpsa nadal nie mam.

Zaraz ma przyjść kuzynka T z mężem i córką, a jutro po 10 idę z koleżanką do lumpka, bo w niedzielę jest 1 zł za sztukę. Nawet jak nic nie kupię, to się odchamię.

Oglądałam dziś ząbki Mateuszkowi i wiecie co on ma chyba znów malutkie ubytki i to aż 3 :ico_szoking:
Chyba odziedziczył zęby po mnie. W tygodniu zapiszę go do dentysty.

Mikusia ja za leczenie kanałowe plus wizyta jakoś tak to się mówi 300 zł.

A no i super wiadomość to jest taka, że rodzice zadecydowali pokryć mi koszty zrobienia zębów ile by to nie było. Także mam tylko się rozejrzeć jeszcze za czymś innym niż te mostki.

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

24 lip 2010, 16:18

No widzisz Mikusia tak się martwiłaś o @ i ona wysłuchała Twoich próśb
no tak wykrakałam sobie hehe :ico_oczko:
Relacjonuj nam tam jak przebiega choroba.
oki poki co jest dobrze Zulka tylko troche marudna jest ale dostala juz leki i narazie czekamy :ico_oczko:
A tym paciorkowcem to gdzie można się zarazić?
ogolnie jestem na 99% pewna ze zarazila sie w morzu :ico_szoking: moczylam jej nozki w Łebie moze okolo 10min ale to wystraczy niewiadomo jakie swinstwa sa w morzach,czasem ludzie załatwiaja swoje potrzeby nietylko w postaci moczu :ico_olaboga: :ico_olaboga:

a ogolnie to czytalam o tej płonicy i najczescije zaraza seiw w morzu

matikasia, super masz z dziadkami ze dali na pampki dla Milenki :ico_oczko: :ico_brawa_01:

no i fajnie ze chociaz juz jakos rozmawiacie z T chociaz tekst
Suma sumarum a koniec przyznał, że mam trochę racji.
mnie rozwalil :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
ach ci faceci
:ico_zly: :ico_zly:
A no i super wiadomość to jest taka, że rodzice zadecydowali pokryć mi koszty zrobienia zębów ile by to nie było. Także mam tylko się rozejrzeć jeszcze za czymś innym niż te mostki.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mozna pogratulowac rodzicow superr

moich niestety niestac na taki gest :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

a teraz wysle wam fotki jak to wyglada

1) Tutaj z wczoraj godz.polołudniowe
Obrazek
Obrazek

a tak dzis rano

Obrazek
Obrazek

a tak teraz
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

24 lip 2010, 21:11

Mikusia no strasznie Wam współczuję tego świństwa. Nie ciekawie to wygląda. Oby jak najszybciej uciekło od Was.
Czyli nie moczyć nóg dziecka?
Jestem przerażona, bo przecież za 3 tygodnie też jedziemy na tydzień nad morze.

Mikusia no nie masakra ten tekst T. Trochę racji.
Każdy jest po mojej stronie, a od niego tak ciężko coś wyegzekwować.
Mówię no weź mi pokaż kto dostaje tyle od rodziców?? kto dostaje z pracy na wakacje 600 zika na głowę??? to się patrzy na mnie...
Ach temat rzeka.
Co do rodziców to nie martw się gdyby byli w Polsce też by ich nie było stać.

Ja uciekam spać. Jutro na 10 do lumpka i na 10 będziemy mieli znów Maję także trójka dzieci. Ale dziś jaki bałagan zrobili a mój Mati wywalił z tekturowego pudła zabawki i tam nasikał :ico_szoking:
:ico_szoking: oj dobrze, że opanowana była, ale jechał ze szmatą :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

24 lip 2010, 21:15

Witam po bardzo dlugiej nieobecnosci :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
tzn doczytywalam was regularnie ale nic nie pisalam, mialam tez ewakacje od kompa

Nad morzem bylo cudnieeeeeeeeeee, spedzilismy wspaniale 3 tyg, pogoda wymarzona.
Pawcio wyzdrowialk po 3 dniach, moj palec bolal ale dalam rade :ico_olaboga: :-D :-D i na tym nasze nieszczescia sie skonczyly.
Woda w morzu cieplutka, Pawcio kapal sie codziennie zanuzony po szyje, mial ogromna frajde, skosztowal piasku :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: i nie mogl sie od niego oderwac. Wrocilismy opaleni i z silami na caly rok.

Najgorsze dla mnie tylko to ze nie mam Pawcia :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: zostal jeszcze z babcia i dziadkiem nad morzem :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:, tesknie strasznie, czasem sobie poplacze ale wiem ze jemu jest dobrze i ze jest szczesliwy, dziennie dzwonimy do siebie z milion razy i mama zdaje relacje co i jak :-D :-D :-D
Moj synus wraca w piatek wiec musze jakos wytrzymac. Ale za to wysypiam sie za wszystkie czasy, spie calymi dniami :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Nad morzem spedzilismy super weekend z Beata Tychy z czerwcowo lipcowych dzieciaczkow, Krzysiu od Beaty chcial zjesc mojego Pawcia, ciagle go gonil i gryzl :-D :ico_oczko: :ico_oczko: niby tylko 3 miesiace starszy o roznica w zachowaniu i wygladzie ogromna :ico_szoking:

mikusia1, biedna twoja corcia, mam nadzieje ze Pawcia nic takliego nie dopadnie po morskich kapielach :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
A co do aft to tez mielismy ten problem i nestatyna do dup...y polecam domowy sprawdzony sposob, kup Cebion zwykly i smaruj kilka razy nim afty i jezyk po 2 dniach zero aft, sprawdzilam nawet na sobie :-D :-D :-D dziala :-)

[ Dodano: 2010-07-24, 21:17 ]
mój Mati wywalił z tekturowego pudła zabawki i tam nasikał
:ico_smiechbig: ale pomyslowy gosciu :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

24 lip 2010, 21:19

Ewcia super, że już jesteś i że urlop był tak udany :ico_brawa_01:
A jak to się stało, że Pawełęk został z dziadkami? czyja to inicjatywa:)?
Dobrze Ci kochana, odpoczniesz sobie, ale musi być Ci tęskno. Jeja w ogóle odważna jesteś, że go zostawiałaś. Ja nie wiem czy bym dała radę mimo dobrej opieki rodziców.

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

24 lip 2010, 21:20

matikasia, wspolczuje relacji z mezem :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: wiem, ze czasem zdazaja sie kryzysy,a le trzeba to przetrzymac. Oni sa calkiem inni, calkiem czasem sie tez dziwie jak mozna sie dobierac w pary bedac tak roznymi osobowosciami i charakterami, a jednak.
Milosc wszystko przetrzymaz, macie piekne zdrowe dzieci, macie piekny dom, maz fajna prace a i wy sie dogadacie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
PaulinaS
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1157
Rejestracja: 21 sty 2009, 10:51

24 lip 2010, 21:21

Hej ja na chwilkę, żeby się przywitać. Jestem padnięta, a najstarszy syn jeszcze nie chce spać.
Maciusia mam chorego, ma zapalenie gardła prze kilka dni gorączkował i antybiotyk bierze. Teraz już bez gorączki jest i dziecko wesolutkie :)


Mikusia uciekaj do lekarza z tą wysypką, lepiej sprawdzić nawet jeśli to nic takiego. Wapno dawałaś??żeby zeszło ... może jakieś uczulenie
Chyba, że już byłaś u lekarza??

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

24 lip 2010, 21:22

Oj Ewcia dziękuję za dobre słowa. Obyś miała rację. Tylko wiesz, jeśli on tylko mówi, że kocha przyciśnięty do muru, a za tą miłością gesty nie idą, to człowiek przestaje wierzyć, że jest kochany.

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

24 lip 2010, 21:28

matikasia, wiem wiem, tez mam czasem takie wrazenie jak mam gorsez dni.

Ale kiedys mi A powiedzial, ze facieci mysla ze jak raz nam powiedza ze nas kochaja to tak jest i my o tym wiemy, oni nie rozumieja, ze my chcemy to czesto slyszec. Ja nad tym pracuje i slysze czesciej :-D :ico_oczko:
Mowi mu, ze ma mi mowic, ze ladnie wygladam, ze jestem ladna i takie tak bo tego poprostu czasem potrzebuje, a ten patafian rano jak wstaje rozczochrana to mi mowi i sie nabija :-D co zrobic.
Taki juz nasz los, ale mysle ze czeste rozmowy pomoga, ale rozmowy a nie atak!!!! ja juz sie z atakowania wyleczylam bo tylko pogarszalo, wiem ze czasem lepiej przemilczec, przyjsc jako pierwsza, przytulic sie, powiedziac ze kochasz a zobaczysz ze przyniesie to z czasem zmiany

[ Dodano: 2010-07-24, 21:30 ]
A Pawcia moja mama zaproponowala kiedys ze "zostawi sobie " na urlopie, bo my sie tam wymienialismy a ponad miesiac dobrze mu zrobi nad morzem, nawdycha sie jodu. A wiem i jestem pewne, ze jest mu tak samo dobrze jak ze mna. jest mi cholernie ciezko ale Pawcio najwazniejszy

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości