Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

28 lip 2010, 10:53

Oj duży. Człowiek żyć zaczyna a nie tylko dom. Takie babskie spotkania przy herbatce, niektórzy przy piwku są super:)

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

28 lip 2010, 10:57

A ja sama siedze. :ico_placzek:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

28 lip 2010, 12:34

Witam'
Ewka fotki sliczne a ty laska jesteś i nie wiem co ty tam cudujesz że brzuch nie taki :ico_nienie:
Isia - Oli pyta gdzie tata :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Iduś tez coraz więcej gadoli klepie misia i mówi " a ty " zamiast daj mówi - aj :-) i wyciąga rączke, jak gdzies chce się wspiąc lub chce na ręce woła - opa , a jak widzi dzieci na podwórku to woła dzidzi :-) cudownie jak szkraby zaczynają mówić
Magduś - super że zajrzałaś :-) rób to częsciej choc wiem że to niełatwe ty masz dwoje psotników pewnie jeden w jedną a drugi w druga strone oj masz wesoło :ico_haha_01:
Kasia90, - słodkie te minki Kini :ico_brawa_01:
Wiolaw - oby koleżanka szybko się zrehabilitowała i będziecie znowu smigac z kijkami
matikasia - moja Ida tez juz je wszystko prawie uważam na ostre i przyprawiane, unikam nawet próbowania przez nia smazonego i do tej pory nie dawałam jej monte :ico_noniewiem: jogurciki dostaje te słoiczkowe np z musli może jestem przewrażliwiona ale wole powoli :-)
Ja tez pozatykałam wszystkie dostepne dla Idy kontakty i zawsze jak chcę cos podłączyć szukam kluczyka :ico_haha_01:

My dzis na szczepieniu bylismy Ida dostała trzecią dawkę hexy a Niki szczepienie przeciwko ospie - obie były dzielne nie płakały tylko się skrzywiły :-)
Ida waży - 8,500 a Niki 14 moje klocki malutkie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

28 lip 2010, 12:41

I ja sie melduje z "rana" :-D :-D :-D :-D wstalam o 11:33 ale bylo bosko :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :-D :-D :-D ale i tak ciesze sie juz na piatek bo wraca moj dziobolek :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

A i bardzo dziekuje za komplementy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ale i tak wiem swoje bo wiem jak wyglada w rzeczywistosci, fakt moze skora na nim ladna bo te rozstepy mnie nie ruszaja ale to ze jest odstajacy i duzyyyy to mnie dobija :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
ale sie usmialam jak was czytalam, po prawie kazda z nas narzeka na swoj brzuchol a kazda nastepna twierdzi ze ma gorszy :-D :-D :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: ale taki juz nasz urok :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

28 lip 2010, 14:29

Ewcia ale Ty swój wkleiłaś, więc wiem co mówię, że mam gorszy i dałabym naprawdę wiele by mieć taki jak Ty. Gdybyś nie wkleiła fotki to nie śmiałabym porównywać się do Twojego brzucha. Ciesz się, że masz taki. Uwierz mi...
Ale pospałaś, ale Ci dobrze :ico_haha_01:


My po spacerku, placu zabaw i lodach. Mila się bawi w kojcu, a ja przy kompie. Mati przed domem.

[ Dodano: 2010-07-28, 14:33 ]
Edulita ja też jeszcze nie dawałam jogurtów, danonków i monte. Mam jakiś twarożek w słoiku, ale od jest od 9 miesiąca, więc na tą resztę jeszcze chyba tak.
Mam takie zdanie, że to, że dziecko coś toleruje nie znaczy, że jest to dla niego dobre. Choć jakiejś wielka krzywda pewnie im się nie dzieje.
Mila je z nami obiadki, ale nic smażonego.
Dziś gulasz z indyka, duszony na wodzie i masełku z sosem i ziemniaczkami,a do tego ogórek.

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

28 lip 2010, 16:30

edulita, to nie pytanie tylko takie gaworzenie do siebie ale fajnie to brzmiało :-D

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

28 lip 2010, 16:36

Na pewno na prawdziwe gadanie to jeszcze za wcześnie :ico_haha_01:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

28 lip 2010, 17:08

obie były dzielne nie płakały tylko się skrzywiły
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
słodkie te minki Kini
:ico_sorki:
wstalam o 11:33 ale bylo bosko
Ale Ci dobrze!!!
My po spacerku
U nas deszcz, cały czas.

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

28 lip 2010, 17:17

My mamy ładną pogodę. Nawet się upalnie znów zrobiło, ale najlepiej było rano. Lekki wiaterek i pochmurno.

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

28 lip 2010, 19:21

My dzis bylismy w hurtowni plastycznej, bo w sierpni idziemy na wesele i zamiast kwiatow mlodzi chcieli wlasnie przybory szkolne i plastyczne.
Potem pojechalismy po farby na nowe mieszkanko, wiec duzy pokoj bedzie taki jak teraz mamy czyli soczysto zielony, a Pawcia, malinowo-piaskowy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dzis odbieramy klucze i chyba jutro juz cos zaczniemy robic, bo do 10 sierpnia chcemy juz tam mieszkac :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

matikasia, to fajna pogode macie :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: u nas od wczoraj NON STOP leje, jest zimno i okropnie :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_placzek:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości