Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

25 lip 2010, 20:24

margarita83, szkoda słów, ja cały czas mam nadzieje, ze sie jakoś wykaraskamy i wyjdziemy na prostą..

Pustki się zrobiły, ale lato nie ma się co dziwic..

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

26 lip 2010, 20:05

witam
muszę się pochwalic - Maja już drugą nic śpi bez pampersa i noc jest suchutka :D:D:D

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

30 lip 2010, 08:56

Witam Was kochane babeczki... :ico_oczko:

Z okazji swoich urodzin stawiam Wam pysznego :ico_tort:
Czas leci nieublagalnie :ico_placzek: Za cwile beda mi spiewac "40 lat mineło"...ehhhh

Pozdrawiam i zycze udanego dnia...

P.S.W niedziele ruszam juz do pracy,dobre sie skonczyło....

[ Dodano: 2010-07-30, 08:57 ]
margarita83, aaaa no i Gratulacje dla Mai...zawsze wystawała przed szereg :ico_oczko: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

30 lip 2010, 09:50

margarita83, aaaa no i Gratulacje dla Mai...zawsze wystawała przed szereg :ico_oczko: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: dziekuję kochana

sto lat dla Ciebie :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
ja wczoraj miałam imieninki, a mój kochany mąż zapomniał :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: kazałam mu sobie pójśc, przyszedł rano do dziecka.
Nie wiem co dalej, myślę ze to koniec!!!
:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
siedzę w robocie i nie mogę powstrzymac łez
qrwa mac jakie to wszystko chore :ico_chory: :ico_zly: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

30 lip 2010, 10:51

Dzien dobry

Sto lat!! Jagna najlepszego! :) :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Margarita, ja tam nie przywiazuje wagi do imienin, jakby o urodzinach zapomnial to bym udusila :ico_zly: :ico_zly: ale rozumiem ze dla Ciebie to wazny dzien, wiec powinien o nim pamietac! Ale mezczyzni tacy sa ze nie dbaja o takie rzeczy :/

Shoo a Ty gdzie sie podziewasz?? Mam nadzieje, ze zalatwiasz sprawy zwiazane z nowym biznesem :) i opowiesz nam wkrotce co to i co u Was slychac! :)

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

30 lip 2010, 11:53

yoanna, ale to kolejny ważny dzień o którym zapomniał, albi nie miał czas np. w rocznice ślubu kupić mi kwiatów - to trochę lekceważenie moje osoby???
Na dzień mamy kwiatki z łąki :ico_szoking: i tak mogłabym jeszcze wymieniać ... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

30 lip 2010, 12:47

Jagna30, najlepszego na te 18 urodziny :-) Aby Ci się wszystko poukładało i w rodzinie i w pracy tak jak sobie życzysz, abyś była zawsze zdrowa, bo piękne jesteśmy wsztskie i to o każdej porze :-) aby uśmiech nie schodził Ci z ust, a mąż i dzieci były największą radością..

Margarita mój maż tez nie pamięta.. na dzień mamy kupiłam sobie bluzke, P teraz nie bylo, ale np rok temu nie dostalam nic, nawet nie przyszedł z małym na ręu i nie powiedział wszystkiego najlepszego.. na urodziny nawet zyczeń nie było, bo myslał, ze mam 12, a nie 11 maja, a jak rozmawialiśmy na gg, bo był już wtedy w niemczech i pytał co robimy, a ja że ciasto pieke, bo goście przyjdą po podludniu, to się zapytał po co.. Prezent miał byc jak przyjedzie do domu, przyjechal i pojechał, a prezentu nie było.. Póxniej były imieniny P, dzień ojca ja oczywiście skladałam życzenia, Jaś jak umiał, ale też.. w poniedziałek były moje imieniny i niby dzwonił w południe po to żeby złozyć mi zyczenia, ale że nie było mnie w domu, więc nie odbierałam tel stacjonarnego, a komórki nie słyszłama, bo po domu znajomej gdzie byłam z Jasiem biegała 5 rozwrzeszczanych dzieci, to strzelił fochem i życzen nie bylo, co prawda wieczorem przyszła mama z kwiatami i mówila że P do niej dzwonił i prosił żeby kupiła kwiaty od niego, ale.. wieczorem doczekałam się życzeń w stylu "wszystkigo najlepszegp" podejrzewam, ze wymuszonych przez naszą wspólna znajomą, z która bardzo często rozmawiamy na gg, bo mieszka w Nysie, wiec kawał drogi od nas i wsio..

Niestety mówiąc bardzo kolokwialnie chłop jest prosty jak budowa cepa i czasami trzeba mu powiedzieć prosto w twarz czego się oczekuje, bo gdybyśmy miały czekać aż się domyśli, to chyba byśmy się nie doczekały..

Swoja drogą, bardzo lubie programy na TVN Style Po mojemu Cejrowsiego, bo w bardzo przyjemny sposób tłumaczy różnice w myśleniu kobiety i mężczyzny..

Margarita szczerze to ja bym się bardzo ucieszyła z takich kwiatuszków z łąki na dzien mamy, a jeszcze jakby przyszli we dwóch i Jaś i Piotrek i powiedzieli mi wszystkiego nalepszego z okazji dnia mamy, to miałabym miękkie nogi i płakała jak bóbr :-)

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

31 lip 2010, 18:59

dzieki dziewczyny...


margarita83, strasznie mi przykro,ze miedzy Wami sa tak nieciekawe relacje :ico_placzek:
mam nadzieje,ze wszystko se w koncu ulozy :ico_oczko:
bede trzymac kciuki

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

01 sie 2010, 08:04

Hejka dziewczyny

Długo mnie tu nie było :ico_wstydzioch:

Jagna, spóźnione życzenia urodzinowe - zdrowia, spełnienia marzeń oraz zadowolenia z dzieci.
Super fotka Emi, śliczna blondyneczka.

Margarita, gratulacje dla Mai za postępy w nauce sikania, super dziewczynka.
Trzymam kciuki aby między Tobą a Twoim mężem wszystko się ułożyło i było jak dawniej.


U nas pampersa w dzień już nie ma, nawet do drzemki nie zakładam (tylko ceratka) ale na noc jeszcze tak bo Paula skacze po całym łóżku boję się żeby nie zasikała całego łóżka.

Jak ten czas szybko leci, już mamy sierpień, jeszcze kilka dni i będziemy świętować drugie urodzinki :ico_brawa_01:

A tak poza tym u nas wszystko po staremu, za to w pracy idzie na lepsze - podwyżka :-D

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

01 sie 2010, 20:38

jutro przeniose wasz wateczek na Dwulatki :ico_oczko:
no chyba ze zalozycie sobie nowy wateczek dwulatkach :ico_oczko:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości