Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

03 sie 2010, 21:26

martaraz, super :ico_brawa_01:
ale Ci zazdroszczę własnie tego spokoju, ze masz juz wszystko czego potrzeba.

Ja dzisiaj się martwię bo malutki mało się rusza, wieczór jakis spokojny i ogólnie mało sie wiercił :ico_noniewiem: nie lubie takich dni...
a jeszcze jedna baba mnie drzwiami w sklepie brzdąkneła, w brzuszek :ico_olaboga:
nie mcno, i pewno bardziej sie wystraszyłam...ale kurde ale Ci ludzie nieuważni :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
silver34
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 892
Rejestracja: 13 lip 2010, 20:29

03 sie 2010, 21:47

Sylwia wszystkiego najlepszego!!!! :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:
a moze któras z was jexdzi oplem zafirą i powie,czy warto ja kupić?
nie powiem Ci nic o Oplu ale osobiscie mam tez wiekszy samochod Renault Espace 7osobowy, w PL jest ich bardzo malo, jezdzi sie naprawde super :ico_brawa_01: , na poczatku trzeba sie troche przyzwyczaic bo jest jednak duzy ale za to ile miejsca :ico_sorki:
To chyba te dzieci karmicie sterydami

to ja myslalam ze moj maluszk jest duzy :ico_haha_01: , bo z calej reszty moich dzieci najwieksze urodzilam z waga 3300 i to w 40tyg, a tu widze, ze moj synek wcale nie jest taki duzy :ico_sorki: w porownaniu z tym co piszecie

martaraz super, ze masz juz leki, mam nadzieje ze szybko zaczna dzialac i skonczy sie twoja meka :ico_pocieszyciel:
fajnie, ze juz wszystko masz, wiem co to znaczy, ten spokoj :ico_sorki: , jak mnie poltorej m-ca temu straszyli porodem przedwczesnym to od razu wszystko kupowalam, walizke do szpitala mam juz spakowana od m-ca :ico_haha_01: , a tu sie nic nie zapowiada na porod
Antoś chyba ciut lepiej
to super, ze juz lepiej, buziaczek dla Antosia :588:

trzymajcie sie wszystkie, juz nieduzo nam zostalo :ico_sorki:

wiecie moze co u Tweety?

[ Dodano: 2010-08-03, 21:51 ]
jedna baba mnie drzwiami w sklepie brzdąkneła, w brzuszek
ludzie sa czasami naprawde bez wyobrazni, przeciez mogla Ci krzywde zrobic lub Twojemu dzidziusiowi :ico_olaboga:, ale nic Cie nie boli?

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

03 sie 2010, 23:50

ludzie sa czasami naprawde bez wyobrazni, przeciez mogla Ci krzywde zrobic lub Twojemu dzidziusiowi :ico_olaboga: , ale nic Cie nie boli?
No takim pózniejszym popołudniem zabolał mnie brzuch, niewiem byc może to był jakiś skurczyk, bardzo sie zdenerwowałam, ale przeszło...no i Leoś mniej się wierci jak pisałam ale daję znać o sobie, więc mam nadzieje że wszystko jest w porządku :ico_sorki:

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

04 sie 2010, 04:00

czesc
ja dzis tak wczesnie, bo spac nie moge. Zasnęłam tez za wczesnie...Ni i od 2 nie spię, swędza mnie te stopy i lapska... :ico_placzek: :ico_placzek: jeszcze tylko tej cholestazy mi brak do szczęscia, albo czego innego :ico_zly: :ico_zly: no i siedze i placzę, bo nie wiem, co robić...chyab w piątek zrobie badania...Kurczę, nawet nie jadłam nic takiego, co mogłoby mnie uczulić... :ico_zly:

bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

04 sie 2010, 08:04

Nie stresuj się a do gina nie mozesz isć lub zadzwonić,no i porób badania to cię uspokoi.

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

04 sie 2010, 08:11

ello
dziewczyny strasznie sie ciesze, ze u was corazlepiej ,macie wszystko dla dzieci
u mnie dzisiaj lepiej z poczuciem wlasnej godnosci, mysle ,ze wczoraj wszystko mi sie skumulowalo i przelala sie czara goryczy
wiec dzisiaj stawiam :ico_tort: i :ico_kawa: za moj kolejny tydzien, no i :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Magdy i Madzens za ich tygodnie
dziewczyny czy juz wszystkie sie wymienilysmy telefonami? bo ja ciagle mysle o Tweety, co z nia i chcialabym zebysmy mialy kontakt ze soba

[ Dodano: 2010-08-04, 08:12 ]
dona , kochana nasmaruj sie oliwka lub balsamem nawilzajacym, tylko duzo ,moze masz bardzo wysuszona skore, moja kuzynka ktora tez jest w ciazy ma tak , normalnie skora jak papierek i pomaga smarowanie i nawilzanie

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

04 sie 2010, 08:41

Hejka!
Madziu i Sylwia za Wasze tygodnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dona moze wlasnie skora jest slucha? Ja tez jak ide juz spac to mnie wszystko swedzi :ico_sorki: A u Ciebie zawsze jest tak w nocy? Czy w dzien tez tak Cie swedzi???I nie wkrecaj sobie cholestazy :ico_nienie: Moze jak o tym myslisz to zaraz Ci wszystko swedzi.
a jeszcze jedna baba mnie drzwiami w sklepie brzdąkneła, w brzuszek
ojejka. Ci ludzie co niektorzy sa slepi. Ja tez raz w sklepie mialam taka sytacje baba we mnie, a raczej w brzuszek uderzyla wozkiem. Myslalam ze ja zabije :ico_zly:
...no i Leoś mniej się wierci jak pisałam ale daję znać o sobie, więc mam nadzieje że wszystko jest w porządku
Najwazniejsze, ze czujesz ze daje znac :-) Ma pewnie taki dzien, ze mniej sie rusza, takze Madziu spokojnie :-)

A ja ostanio odczuwam taki bol jak przed @ :ico_noniewiem: I teraz sama juz nie wiem czy to skurcz??? :ico_sorki:

Stawiam za kolejny tydzien :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

04 sie 2010, 08:53

A ja ostanio odczuwam taki bol jak przed @
u mnie z bianka były to wlasnie takie bóle jak przed okresem, tylko co 5 min., moze cosik zaczyna sie dziac...
Moze jak o tym myslisz to zaraz Ci wszystko swedzi.
penie tak jest, ale miałam spokoj od miesiąca-wtedy badania były ok. A w nocy posmarowałam się balsamem i nic... Dzis spróbuję poxno isc spac, moze wtedy w nocy sie nie obudzę :ico_sorki: :ico_sorki:
ale dzięki dziewczyn...Wizytę mam 17 sierpnia, a teraz ginek jest chyba na wczasach...
bo ja ciagle mysle o Tweety
ja też sie o nia martwię...Kurcze, gapy jestesmy, mogłysmy wczesniej zmówic sie z tymi telefonami...

Wczoraj prawie spakowałam torbę, dziwne, ale mam mniej rzeczy niz do poprzedniego porodu...

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

04 sie 2010, 08:59

Dona a dostalas liste ode mnie?

[ Dodano: 2010-08-04, 09:19 ]
http://dzieci.pl/cid,1024121,paid,12536 ... tykul.html
normalnie mnie nosi jak to czytam

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

04 sie 2010, 11:01

sylwia, tak, dostałam, dzieki. jeszcze wzięam kilka wkladek laktacyjnych i szlafrok :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość