Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

02 sie 2010, 00:00

jutro przeniose wasz wateczek na Dwulatki
zgadzam sie :ico_oczko: :-D
A tak poza tym u nas wszystko po staremu, za to w pracy idzie na lepsze - podwyżka
brawo!!!! :ico_brawa_01:
Jak ten czas szybko leci, już mamy sierpień, jeszcze kilka dni i będziemy świętować drugie urodzinki
czas leci....
U nas pampersa w dzień już nie ma, nawet do drzemki nie zakładam (tylko ceratka) ale na noc jeszcze tak bo Paula skacze po całym łóżku boję się żeby nie zasikała całego łóżka.
zuch,dziewczyna...

czy tylko moj uparciuch nie robi na nocnik....? :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

02 sie 2010, 11:30

Witajcie

sorki, ze nie zagladam tak czesto, ale nie mam jak, musze ogarnac wszystko przed wyjazdem do Polski, zakupy, pranie, prasowanie, nie ma konca.....

U nas wszystko ok, maly gada jak najety, troche powtarza po nas, a tak to po swojemu nawija jak stary.
Bardziej sie slucha, choc czasami robi na przekor, na nocnik siada, ale jeszcze ani razu nie zrobil, juz mam dosc tych pieluch.
W piatek jedziemy do Polski na poltora tygodnia, w tym mamy weselicho :-) musze jakas sukienke sobie kupic i zrobic sie na bostwo :-D


Ale ten czas szybko leci, juz dwa latka :ico_olaboga:

margarita
, wielkie brawa dla Maji :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Przykro mi z powodu klopotow z P.

Iwonka kochana nareszcie jestes, wielkie brawa dla Paulinki :ico_brawa_01:

Jagna, wszystkiego najlepszego :ico_prezent: :ico_tort:
czy tylko moj uparciuch nie robi na nocnik....? :ico_placzek:
nie moj tez nie robi, siedzi na nocnku z jakies 5 minut ale jeszcze nigdy nam sie nie zdarzylo, zeby zrobil, mam juz dosc tych pieluch

Jak bede miala wiecej czasu to zajrze, buziaki

Buziaki

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

03 sie 2010, 10:42

zuch,dziewczyna...
wielkie brawa dla Paulinki :ico_brawa_01:
dzięki
czy tylko moj uparciuch nie robi na nocnik....? :ico_placzek:
nie moj tez nie robi, siedzi na nocnku z jakies 5 minut ale jeszcze nigdy nam sie nie zdarzylo, zeby zrobil, mam juz dosc tych pieluch
spokojnie i Wasze dzieci wkrótce zajarzą,że bez pampera jest dużo lepiej.

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

03 sie 2010, 13:37

Dzien dobry dziewczyny,

Jej przeniesli was :)

Co do pieluch moje zrozumialo ze 2 miesiace temu ze bez pampersa jest lepiej .. sciaga go bez odpinania bodow, majac na sobie spodnie wklada raczke odpina i wyciaga, kladac sie spac przychodze a ona bez pampersa ... tylko niestety po wszystkim mi sika :D juz dywan sciagnelam i raz dziennie musze po niej pozmywac bo mi gdzies nasika na panele :( a wczoraj moje malenstwo zostalo z tesciami na 5 dni ......... mam nadzieje,z e bedzie dzielna dziewczynka i poradzi sobie bez mamy ... za to kupie jej drewniane puzzle :D

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

05 sie 2010, 21:40

Witam dziewczyny.
Przepraszam ze sie wcinam w wasz watek, ale mam pytanie czy nie chciałybyście sie połączyć z nami czyli wrzesien pazdzienik??? U nas coraz mniej pisze a i was wodze ze tez.
Czekam na odpowiedz, licze ze bedzie nam razniej:)

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

06 sie 2010, 07:32

wiola85, jeżeli o mnie chodzi to się dostusuje....
reszta dziewczyn musi sie wypowiedziec w tej kwestii...

odpowiedzcie dziewczyny...

ja dzisiaj na 14 godz. do pracy...musze po mału juz sie szykowac... :ico_placzek:

jutro zajrze..pa,pa

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

06 sie 2010, 18:44

ja jestem za ;) ale chyba nie mam zbyt wiele do gdania :) mi by bylo latwiej pisac tylko raz :)

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

06 sie 2010, 21:14

witajcie
ja też jestem za :-)

muszę wam powiedziec ze dzisiaj odeszłam z pracy, po tym jak szef w środę nawyzywał na mnie i wyzwał od idiotki :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
powiedziałam dosyc

obym tylko szybko znalazła inną :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

06 sie 2010, 21:42

dziewczyny ja mimo, ze nie z Waszego watku, ale też jestem za połaczeniem i dodaniem jeszcze listopada '08 to tych połaczonych wątków, oczywiście, jeśli sie zgodzice..

Zauważylam, ze im dzieci starsze, tym mniej nas pisze, więc jakbyśmy się połączyły to byłoby nas więcej, swoją drogą Wiolka świetny pomysł :-)

Jagna, wytrwalłości w pracy, 14 h to masakra..

margarita, mam nadzieje, ze szybko znajdziesz prace.. a szef to jakiś nieokrzesany gbur..

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

07 sie 2010, 11:28

Ciesze sie ze sie zgadzacie, tylko ja nie wiem jak to zrobic to połaczenie :ico_wstydzioch:
Dziewczyny na wrzesniu i pazdzierniku jeszcze sie nie wszystkie wypowiedziałly, wiec poczekam troszke, a potem sie mozemy połaczyc :-D
Mysle ze bedzie nam razniej :-D

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość