slooowgirl
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 153
Rejestracja: 17 wrz 2007, 07:37

15 sie 2010, 11:18

Dzień dobry :-)

Witam was w ta piękną niedzielę wypełnioną słoneczkiem cudnie świecącym.... szkoda tylko że mój nastrój nadal daje wiele do zyczenia. Dzisiaj od rana Karol daje mi popalić... Nie dość że wyskubał mi połowę ciasta które było zrobione na urodziny brata (ma je zabrać do pracy), a robiłam je wczoraj do 24, to jeszcze wogóle się nie słucha.... Mogłabym wyliczać nieskończoną liczbe rzeczy które już dzisiaj zrobił mi na złość.... Jest dopiero 11 a ja juz wysiadam psychicznie... Za to Krzyś jestem happy bo już drugą godzinę śpi w domku (co mu się nie zdarza) i to z główką skierowaną maksymalnie w prawidłową strone (bo nadal walcze z jego odwracaniem główki tylko w lewą stronę). Więc jest szansa na to że nie będzie miał aż tak bardzo zniekształconej główki jak Karol... Poza tym wczoraj wieczorem pierwszy raz od czterech tygodni rozmawiałam z mężem przez skypa... I wiecie co?? Serce mi ścisnęło jak go usłyszałam, kurczę ja go dalej tak samo kocham jak te 9 lat temu co go poznałam... Pogadalismy tak ogólnie, poopowiadałam mu o dzieciach, o tym co się dzieje w domu, on powiedział jak mu tam jest... Ale na koniec usłyszałam bardzo miłe słowa: "Kurczę, dopiero teraz słyszę jak bardzo masz seksowny głos..." Chyba zaczynamy w sobie dostrzegac detale których wcześniej wogóle nie widzieliśmy.....

Samanta, miłego wypoczynku życzymy!!! A do kiedy Ty w tej Łodzi jeszcze bedziesz??

Martalka, Milenka - cudny śpioszek :-) pięknie wyglada, taka śpiąca królewna, i buźkę ma taką śliczniusią!!!

mmarta81, trzecie dziecko... to trzeba jednak czuć potrzebę posiadania jeszcze jednego dzieciaczka, ja takowej nie posiadam... Jest mi teraz cudnie z dwójką i mi to wystarczy, zresztą uważam że też nie mamy warunków mieszkalnych na trójke dzieci... Ale wam życzę z całego serca jeszcze jednej zdrowiutkiej kruszynki, i chyba teraz przydałby sie chłopiec co??

NICOLA_1985

15 sie 2010, 13:00

hej
u nas dzisiaj pada, szaro za oknem ale humor mam dobry mimo wszystko :-)
Krystianek śpiący zresztą nie dziwne... ja też w taką pogode mołabym spac pół dnia..
obiadek sie robi a ja odpoczywam

slooowgirl fajnie że pogadałas z mężem na skypie i że takie miłe zdanie na koniec było :-D no widac ze rozłąka dobrze na was działa :-) będzie dobrze :-D
a jak tam brzuszek?

Martalka śliczna Milenka aniołek przecudny :ico_haha_01: :-D :-D :-D ja bym chciała jeszcze malutką Hanie :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: ale mężu mówi "masz już parke i daj mi spokój :-P " :ico_oczko:

mmarta no to bieżcie się do roboty puki chęci są :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: mała różnica wieku będzie to się dzieci razem odchowają i będą miały super kontakt ze sobą :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

15 sie 2010, 13:10

slooowgirl, super, że z mężowatym lepiej się jakoś robi.
mmarta81, przygotowania pełną parą. jeszcze tylko 20.dni i już! :ico_brawa_01: W tym tygodniu musimy zajecha do restauracji i omówic menu. Wszystkie fryzjery itp. są już zamówione :ico_brawa_01: Jutro kolejna przymiarka sukienki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-08-15, 13:12 ]
my też myślimy o drugim dzieciątku, ale niestety nie teraz, za jakieś 4.latka dopiero. teraz nie stac nas na kolejne. Musimy najpierw wyjśc na swoje, bo ile z mamą można mieszkac w takim małym pokoiku we trojkę. :ico_noniewiem:

my postawimy sobie trocik :ico_tort: za 3.miesiące 3.tygodnie i 3.dni Tobiaszka.
taka potrójna radośc :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

15 sie 2010, 13:26

Za Tobiaszka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mmarta, mi przeszło obecnie ciśnienie na kolejne dzieci :) Taki był plan- troje i basta.
Zresztą, na więcej, nie ma się oszukiwać, mało kogo w Polsce stać. Teraz Milenka na cycku, w 80% na pieluszkach wieloraz. więc wielkich kosztów nie generuje. Za te kilka lat przedszkole dla dwójki i szkoła dla B, potem trójca w szkołach i weźmy podręczniki, przybory szkolne dla trójki. Minimum 1500zł! A ubrania? Atrakcje jakieś? Wakacje?
Realnie patrząc, trzy o optymalna liczba i na nasze warunki i na nasze mieszkanko :ico_haha_01:

mmarta, lubię nawet cbeebies, ale u nas jest po polsku :)


slooowgirl, widzę, że rozłąka dobrze wam zrobiła :D Oby tak dalej :)



Tibby, dopiero co się chwaliłam, że nie ma upałów- DZISIAJ JEST HOT i u nas!!!

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

15 sie 2010, 22:36

Martalka, słyszałam, że do Polski mają od wtorku w ogóle wrócic znów wielkie upały, więc niestety chyba szykuje się nam powtórka z rozrywki :-/

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

15 sie 2010, 22:52

Serio?
Trochę się pomęczymy, a potem będziemy tęsknić przez caaałą długą zimę za ciepełkiem ;)
U nas zwykle jest chłodniej, zasługa morza.

A dzisiaj byliśmy nad samym morzem (w Kołobrzegu), i zimny, przenikliwy wiatr nas przywitał. Damian jęczał że mu zimno ;) A ja Milene w kieckę wystroiłam. Dobrze, że miałam ze sobą sweterek :ico_oczko:

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

15 sie 2010, 23:28

Dobry wieczór

Wielki :ico_tort: za 6 tydzień Laury
Cudeńko moje kochane śpi tu obok mnie, urzędujemy we dwie w pokoju mojej siostry, której nam tu brak ;) Pytałyscie do kiedy będę w łodzi - do wtorku, bo w środę idziemy na 12;30 na szczepienie do naszej przychodni ;(

Julia :ico_brawa_01: dla Igorka za 7 tydzień :ico_brawa_01: Pytałaś jakie wiazanie mi najbardziej pasuje - kieszonka, w sumie nie wiazałam jeszcze inaczej, bo tak nam jest dobrze ;) spacerujemy już po dworzu i laurka zasypia i śpi i dopiero w domu się budzi :ico_brawa_01: super sprawa to chustowanie-połknęłam bakcyla :ico_haha_01: dziękuję martalko :ico_haha_02:

tibby, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za te trójeczki Tobiaszka ;)

slooowgirl, świetnie, ze z meżulkiem Wam się układa oby tak dalej ;) :ico_brawa_01:

mmarta81fajny ten festyn z balonami;) a przelecieć się też można? leciałaś kiedys? to musi być niesamowite wrażenie i fajnie, ze chcecie mieć trzecie dziecko ;) maż też tak radośnie jak ty do tego podchodzi?
ja razem z meżem marzymy o trójce dzieciaszków ;)natepne chyba dopiero za 5 lat ale to sie jeszcze zobaczy ;) mamy taki plan z siostra, żeby jej pierwsze dzieciątko urodziło się w tym samym czasie co moje kolejne ;) od zawsze o tym marzyłyśmy :ico_olaboga:

u nas w centralnej Polsce dzisiaj wisielcza pogoda była, nie mogłyśmy się nigdzie daleko wypuścić, bo obawiałyśmy się, ze w każdej chwili moz lunać, a tu ani kropla nie spadła ;D ale pospacerowałysmy po osiedlu z Laurą w wózku, a wieczorem poszłyśmy z psami i laurą w chuście-duzo wypoczywam przy mamie, jest tak super, ale wszystko co dobre szybko się kończy niestety i przy pozegnaniu będą łzy... :ico_placzek:

kładę się koło mojego brzdaca o cosik mi się wierci i wierci, śiatło z monitora pada jej prosto na twarz, więc juz jej nie męczę ;)
Dobranoc

przepraszam za tak dłuuugie rozpisanie się :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

16 sie 2010, 00:29

Jeśli mogę cokolwiek powiedzieć... to pogoń siostrę Samanta, niech się spieszy. Pięć lat to sporo dla dzieciaków. Inne światy.
Między moimi chłopakami jest równo 4 i jest ciężko. Między Damiankiem i Milcią 2 lata i JUŻ widać że będą zgranym teamem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
BTW... Mój braciszek za 2 mce będzie miał pierwsze dziecko :)

Miło się czyta, że fajnie spędzacie czas.
Idę zalegnąć do wyra ;) Trochę się krzątałam by jutro mieć mniej, ale i tak mam sporo roboty. Najgorsza ta nuda wakacyjna, jeśli o Bartka chodzi. Brakuje mi już pomysłów... i miejsc... Niestety nasza wiocha jest totalnie rozkopana, pełno kurzu i brak chodnika,a tam gdzie są jego pozostałości, nie przejadę wózkiem. Spacer?? Jaki spacer... Jedynie ogród... ogród, ogród i jeszcze raz ogród... buu...

co do chusty, my akurat mamy kryzys... Milena się buntuje przeciw skrępowaniu :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Ale cierpliwie czekam aż jej przejdzie :ico_sorki:

papa, dobranoc

[ Dodano: 2010-08-16, 00:30 ]
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za kolejne tygodnie dzieciaczków. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

16 sie 2010, 08:52

Samanta, :ico_brawa_01: za 6 tydzien :ico_brawa_01: czas leci...
tez msle tak jak Martalka , ze 5 lat to kupa czasu dla dzieci...ale oczywiscie to Wasza decyzja i sama powinnas wiedziec najlepiej jak bedzie dl Ciebie dobrze :-)
Moj maz do 3 dziecka podchodzi inaczej niz ja :ico_noniewiem: on narazie zabardzo nie chce :ico_placzek: u niego to jest kalkulacja ...jak to mowi musi najperw zapewnic cos dziewczynkom zeby myslec o 3 dziecku ...szykuje sie kolejny kredyt na mieszkanie chcemy kupic i wynajac zeby juz dla jedbej bylo a pozniej jeszcze trzeba bedzie dla Amy tez cos ...no i u nas tylko M pracuje wiec on musi na wszystko zarobic jak nie pracuje to nie zarabia :ico_oczko: wiec wolnego ma malo 6 dni w tygodniu ...kocha swoja prace ale tez jest juz troszke zmeczony bo presje jednak ma i ta jego obsesja na ,,zapewnienie przyszlosci,, :ico_olaboga: no wiec on kalkulacja a ja ...ja patrze inaczej...moze dziewczynki wolalyby rodzenstwo zamiast innych atrakcji :ico_noniewiem:
ja mam 2 siostry i brata ...wesolo u nas bylo :-D ale czasem sie wkurzalam jak na buty rodzice nie ieli jak na jakas wycieczke nie moglam pojechac...wtedy sobie myslam po co tyle dzieci chcieli jak teraz nam nie moga dac tego co chcemy :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: durna bylam :ico_olaboga: ale ie chce zeby dziewczynki kiedys tak pomyslaly...
slooowgirl, mam dwie dziewczynki i jak bylabym 3 raz w ciazy to pewnie kazdy by dawal komentarze ze moze teraz chlopiec :ico_noniewiem: co by bardzo mnie wkurzalo...a dlaczego nie 3 dziewczynki :) a moze 4 dziewczynki zawsze maga byc blizniaki nie :-D ja wiem ze jak sie am dziewczynke to wszyscy mowia o chlopiec by sie przydal :ico_noniewiem: ja bym tylko chciala zeby dziecko bylo zdrowe :ico_sorki: zeby ciaza spokojnie przebiegla :ico_sorki: ...no ale narazie to plany :ico_oczko:
Martalka, Bartek ma juz wymagania - pewnie byle czym go nie zadowolisz wiec ciezkie zadanie przed toba...no ale wakacje maja sie juz ku koncowi zaraz wroci do P-kolka i bedzie zadowolony :ico_brawa_01:

julia co u Ciebie ? jak sie czujesz ?

wczoraj na balonach Iga chciala jezdzic na wszystkich karuzelach :ico_olaboga: troche sie wystraszyla pokazow samolotowych :ico_oczko: ludzi masakrycznie duzo bo piekna pogoda,wiec zamiast jechac 10 minut jechalam 2,5h :ico_olaboga: maskara no ale warto bylo Iga balonami zachwycona :-D Amy w wiekszosci przespala impreze :ico_haha_01: za rok juz bedzie inaczej :-D

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

16 sie 2010, 10:24

mmarta, wiem o czym piszesz. Nie było osoby, która by mi nie powiedziała (czy w ciąży czy już po porodzie), że po 2 chłopakach wręcz wypadałoby by była dziewczynka :ico_haha_01: Albo:
-co teraz masz?
-dziewczynkę
-noooo, to wszystkie dzieci w domu!!
(mam ochotę odpowiedzieć "a nie, bo my chcemy piątkę" :ico_haha_01: ale nie starcza mi odwagi. :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości