Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

16 sie 2010, 13:22

i ja na ostatniej wizycie dostalam skierowanie na glukoze bleh....
musze isc zrobic, tylko jak mati ze mna 2 godziny usidzi w przychodni to nie wiem. a nie mam go z rana z kim zostawic.

Sylwia i mnie puchna nogi, i palce u rak masakrycznie, az bola jak zginam.
To wszystko przez te upaly.Niech sie juz skoncza. Lubie cieplo ale nie w ciazy.
To razem bedziemy sie odchudzac po ciazy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

16 sie 2010, 13:39

i ja na ostatniej wizycie dostalam skierowanie na glukoze bleh....
nie ma co wybrzydzać smakuje rewalacyjnie :-D
Sylwia i mnie puchna nogi, i palce u rak masakrycznie, az bola jak zginam.
no i od razu mi raźniej, że nie jestem odosobniona w tym temacie :-D
To razem bedziemy sie odchudzac po ciazy
jestem za :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja to taka durna jestem :ico_puknij: tyle czasu czekałam na dziecko a teraz przychodzą mi do głowy takie głupie myśli czy sprawdzę się w roli matki, czy nie zrobię krzywdy takiemu maleństwu i takie tam. Ale pociesza mnie myśl że mam Was i w razie czego poradzicie co i jak.

[ Dodano: 2010-08-16, 13:45 ]
Mój mąż ma dzisiaj urodziny. Kupiłam mu mały drobiazg-etui na komórkę. Mam nadzieję że się ucieszy.

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

16 sie 2010, 15:11

hej dziewczyny, dawno mnie nie bylo, ale upal no i Wiktorek duuuuuzo uwagi wymaga wiec czasem tylko podczytuje a czasem nawet kompa nie wlaczam a ieczorem to tylko lezec mi sie chce :)

MOnia przykro mi z powodu babci

co do dolegliwosci to mi tylko upal doskwiera, ogólnie czuje sie dobrze, zero opuchniec i zgagi , nawet na grzyby dzis sie wybralam :)

co do wagi to ja dziewczyny schudlam po wiku 30 kg w 2 miesiace nie karmilam piersia - czyli jednak sie da :) wiec nie ma co sie lamac, teraz juz raczej tyle nie przytyje bo narazie tylko 7 kg :)

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

16 sie 2010, 15:22

nie ma co wybrzydzać smakuje rewalacyjnie
eeee tam z Matim jak to pilam, to malo nie zwymiotowalam :-D
Ja to taka durna jestem tyle czasu czekałam na dziecko a teraz przychodzą mi do głowy takie głupie myśli czy sprawdzę się w roli matki, czy nie zrobię krzywdy takiemu maleństwu i takie tam
Sylwia, ale ja mimo iz to drugie dziecko to tez ciagle mam myslowki, czy dam rade, tym razem juz jako podwojna mama, czy poradze sobie, czy Mati nie bedzie sie czul odtracony, czy ja nie padne na pysk wreszcie, czy podolamy finansowo itp, mam mnostwo mysli ktore klebia sie w mojej glowie i spokoju nie daja.
Mam nadzieję że się ucieszy.
na pewno!

ejustysia, pieknie schudlas, ja z Mati tez doszlam do wagi sprzed ciazy, ale mi to zajelo znacznie wiecej czasu :-D
a teraz jak juz patrze na swoje zdjecia to sie zalamuje. Moja twarz wyglada jak twarz opaslego wieloryba :ico_szoking:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

16 sie 2010, 21:23

i ja na ostatniej wizycie dostalam skierowanie na glukoze bleh....
musze isc zrobic, tylko jak mati ze mna 2 godziny usidzi w przychodni to nie wiem. a nie mam go z rana z kim zostawic.
ja też dostałam na glukozę skierowanie
ale kupie sobie prędzej i wypiję w domu tak pół godz przed wyjazdem, drugie pół godz minie mi na dojazd wieć akurat godz i moge iść na badanie

co do opuchnieć to ja ich :ico_sorki: w ogóle nie mam :ico_sorki:
ogólnie to ciężko mi sie chodzi, boli mnie w pachwinach i jakos tak wolno chodzę :ico_noniewiem:
sylwiab0000 napisał/a:
Ja to taka durna jestem tyle czasu czekałam na dziecko a teraz przychodzą mi do głowy takie głupie myśli czy sprawdzę się w roli matki, czy nie zrobię krzywdy takiemu maleństwu i takie tam

Sylwia, ale ja mimo iz to drugie dziecko to tez ciagle mam myslowki, czy dam rade, tym razem juz jako podwojna mama, czy poradze sobie, czy Mati nie bedzie sie czul odtracony, czy ja nie padne na pysk wreszcie, czy podolamy finansowo itp, mam mnostwo mysli ktore klebia sie w mojej glowie i spokoju nie daja.
widzę że mamy takie samy obawy :ico_noniewiem:
najbardziej myślę o tym czy bede umiała tak kochać mocno szymusia jak kocham teraz igora :ico_noniewiem:

u nas własnie popadało :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

16 sie 2010, 22:05

aniaj84, ale najpierw pobieraja krew na czczo, potem pijesz i potem po godzinie znow pobieraja.

U nas wlasnie burza trwa, ale od razu ile chlodniej :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

16 sie 2010, 22:18

Monia M, to mi kazał kupić, wypić i na badanie....

u nas tez pada :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

16 sie 2010, 23:06

Wybaczcie że znów nie zaglądam za często :ico_sorki: ale ostatnio ciągle coś...a to sprawy do załatwienia na mieście, a to K miał wolne i robiliśmy przemeblowanie i porządki, a to klienci po drodze i tak wkółko...jeszcze do środy włącznie będe bardziej zabiegana a od czwartku powinno sie troche uspokoić bo szkoła sie zaczyna Madzi... :ico_oczko:

Pozdrawiam Was bardzo!!! :-) :ico_sorki:

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

17 sie 2010, 08:19

Wybaczcie że znów nie zaglądam za często ale ostatnio ciągle coś..
wybaczamy i mam y nadzieję że jak będziesz wolniejsza to częściej zawitasz na forum.

MoniaM z tym wielorybem to grubo przesadzasz. Bardzo ładnie wyglądasz na zdjęciach a wagą to się nie przejmuj-zrzucimy po porodzie.

Ania-84 ja tez tak jak Monia miałam skierowanie na glukozę najpierw na czczo a później z obciążeniem.

U nas wczoraj prawie nie padało, ale za to wiał silny wiatr i bałam sie że połamie nam świerki, bo mamy takie wysokie że niektóre sięgają na wysokość bloku, ale całe szczęście nic się nie stało.
Wczoraj z angielskiego wróciłam padnięta i oczywiście ze spuchniętymi nogami i z ciekawości wzięłam ze sobą termometr żeby zobaczyć jaka tam panuje temperatura no i wskazało 32, nic wiec dziwnego że jak tam pójdę to jest mi strasznie gorąco i nogi mi puchną. No ale teraz jak ochłodziło się na dworze to może i tam będzie chłodniej a poza tym to zostało mi jeszcze tylko 4 spotkania. :ico_brawa_01:
Miłego dnia życzę.
:607: :607: :607:

[ Dodano: 2010-08-17, 08:23 ]
Ania-R gratulacje za 7 okienko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

17 sie 2010, 08:41

witam laseczki :-D
ja na szczescie tez narazie nie moge narzekac na opuchniecia.... :ico_sorki:
u nas upalow juz nie ma od jakiegos tygodnia mozna troche odsapnac.....
Sylwia te opuchniecia pewie tak jak piszesz od pogody sa....

Sarka jeszcze spi, wstanie i pewnie spacer zaliczymy potem wstawie pulpeciki z ziemniaczkami i buraczkami na obiadek...

dziewczyny bylam wczoraj z kumpela z step up 3D rewelacja , ja napewno pojde jeszcze raz na ten film za efekty , podklad muzyczny no i taniec...matko jak Ci ludzie sa wysportowani i maja wyczucie rytmu :ico_sorki: podziwiam :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość