Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

14 sie 2010, 18:48

Witam się weekendowo.
Wpadam zaprosić na :ico_tort: z okazji ukończenia 10 miesiąca przez naszą Zosieńkę.
Oczywiście wczoraj małej nie zaszczepiliśmy, ale za tydzień możemy pójść. Pediatra mówi, że na początku infekcji nie ma co szczepić, bo zczepionka nie zadziała i szkoda kasy, a za tydzień nawet jeśli jeszcze będzie katar, to spokojnie ją zaszczepią. Zosia tradycyjnie juz dała koncert u lekarza, ale babeczka mówi, że to taki głupi okres u dzieci :-D Wczoraj byłam jeszcze w HM i kupiłam Zosi sweterk i spodenki dresowe :-) Teraz muszę się zmobilizować i wstawić fotki, bo aż mi wstyd :ico_wstydzioch: Czekam jeszcze na sukieneczkę, bo kupiłam na allegro. Moze będzie w poniedziałek.
Dziś jestem sama z Zosią i mama, bo P pojechał po syna do Gdyni :ico_puknij: a Wera z dziadkami (tymi, którzy jeszcze nie widzieli Zosi) pojechała do cioci.Przynajmniej nacieszę się mamą, bo jutro już jedzie :ico_placzek:

[ Dodano: 2010-08-14, 19:04 ]
będę musiała zakupić nowego i podmienić
moi rodzice tak zrobili, jak mi kot "porwał" chomika. Wracam z wakacji, zaglądam do klatki i mówię: to nie mój chomik! :-D
Mam jednak nadzieję, ze kanarek żyje i nowy zakup nie był potrzebny.

matikasia udanego wypoczynku i pięknej pogody :-)

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

14 sie 2010, 20:47

Magda33 no właśnie czekamy na fotki ubranek :-)
Buziaki dla Zosi na 10 miesięcy :ico_brawa_01: nie obejrzymy się, a będziemy organizować 1 urodzinki :ico_haha_01:
Też myślę, że lepiej nie podmieniać zwierzaka.
Ala jest w takim wieku, że wiele można jej wytłumaczyć.
Wiolaw czekamy na relację :ico_haha_01:

Ja ululałam Milcię, a dziś trochę to trwało w nowym miejscu. Chłopaki poszli zwiedzać miasto, a ja jak kołek siedzę. Jednak dziś nie chcieliśmy iść z małą wieczorem by spała w wózku bo chłodno jest i po kąpieli nie za bardzo. Może jutro będzie już lepiej.

Cały dzień padał deszcz. Mati miał kolegę z pokoju obok. Najpierw ja zrobiłam im zajęcia i się pobawiłam, a potem jego mama przeczytała im bajkę. Dzieci dziś niewyżyte;)

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

15 sie 2010, 10:20

witajcie!
wiem, wiem rzadko zaglądam... lepiej rzadko niż wcale :ico_oczko:

sporo się u nas działo ostatnio - wyszly nam 4 zęby w przeciągu tygodnia, potem A. mial urlop to trochę oddechu zlapalam, troszke pojeździlismy do lasu, do zoo, w międzyczasie wielka chryja z moja mama o to, ze zła matka jestem (grozila mi eksmisja i opieką społeczna, bo glodzę dziecko, nie prowadzam na dwór, zastraszam itd. hmmm a moze juz o tym pisąlam?!) a teraz wszyscy mamy wirusowe zapalenie gardla. Dzieciaki są tak marudne, ze mam ochotę je gdzieś zamknąć.

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

15 sie 2010, 12:43

Cześc niedzielnie :-D
Zosia śpi, wiec korzystając z wolnej chwili wskakuję na forum :-D Mama na szczęscie jeszcze dziś zostaje i P odwiezie ją dopiero jutro :ico_brawa_01: Dziś byłam aż 20 minut na spacerze, bo złapał nas deszcz i musiałyśmy szybko wracać, ale po drzemce Zosi na pewno się wybierzemy, pod warunkiem że nie będzie znowu deszczu. Zosi przeziębienie powoli mija, katarek już mniejszy :ico_brawa_01:
Buziaki dla Zosi na 10 miesięcy
:ico_sorki: dziękujemy, buziaki przekazane.

kilolek fajnie, że się odezwałaś, szkoda tylko, że są jakieś nieporozumienia z mamą, oby minęły jak najszybciej. :ico_brawa_01: za ząbki, 4 przez tydzień to niezły wynik :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

15 sie 2010, 14:46

za ząbki, 4 przez tydzień to niezły wynik :ico_brawa_01:
dzięki :-D lekko nie bylo, ale na jakis czas mamy spokój

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

17 sie 2010, 00:53

witam po przerwie

jakos nie miałamczasu na kompa , Ala wróciła a znią kupa prania

a jeśli codzi o kanarka to biedaczysko nie przezył nocy ,a le nie podmieniałam go
powiedziałam jej i przyjeła to spokojnie , chciałam zajechaćdo sklepu i kupić z nią alenarazie powiedziala żepoczeka

Lolek prawie jej nie poznał , jednak takie małe dzieci to szybko zapominają ale i szybko sobie przypomniał , bo już wieczorem nie chciał bez niej usnąć :ico_oczko:

Magda33, buziaczki dla Zosieńki na 10 miesiączek :ico_haha_02:

kilolek, :ico_brawa_01: dla MIchasia za 4 ząbki :ico_haha_02:

matikasia, ma nadzieję że słoneczko was odwiedzi i nie bedziecie musieli siedzieć wpokoju całego pobytu :ico_haha_02:
A gdzie się podziewa Edulita?? w ogóle ostatnio tu pustki.
właśnie cośdziewczyny nas zaniedbują :ico_placzek:

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

17 sie 2010, 07:44

witajcie

unas pomalu
bylam z Zulka u dermatologa i lekarka podejrzewa alebo rogowacenie albo łuszczyce :ico_olaboga: :ico_szoking: ale w przyszly wtorek bedzie miala pobrany material z pod paznokcia i trzeba bedzie czekac trzy tygodnie i zobaczymy czy cos sie wychoduje czy nie :ico_oczko:

ogolnie Zulka zdrowa ale Wiki ma katar i czerwone gardlo :ico_zly:

obecnie jestesmy u tesciowej w Słupsku od wczoraj i bedziemy do soboty :-D takze mam nadzieje ze pogoda nam dopiesze chociaz dzis jest pochmurnie ale byleby niepadało :ico_oczko:

acha chcialam sie pochwalic ze moja Wiki zakwalifikowala sie na dalszy casting :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: unas w Gdyniw zeszla sobote byl casting to firmy Atm we Wrocławiu i wczoraj dostalam eska ze Wiki sie zakwalifikowala sie na dalszy i dzwonilam tam i mowie ze my juz na wyjezdzie ale pani bardzo mila powiedziala ze mam zadzwonic w poniedzialek i na wtorek do Gdanska pojedziemy tylko poda dokladny adres :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Wiki badzo sie cieszy traktujemy to jako zabawe oczywiscie ale moze cos sie uda zobaczym :ico_oczko: :ico_oczko:

Magda33 :ico_brawa_01: :ico_tort: dla Zosienki za 10 miesiecy
czekamy na nowe fotki bo juz dawno niepokazywalas nam twojej ksiezniczki :-D :-D
i zycze udanego urlopu :ico_oczko: :ico_oczko:

wiolaw, przykro mi z powodu kanarka :ico_placzek: :ico_placzek:
ale dobrze ze Ala swietnie przyjela ta wiadomosc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

kilolek, dla Michasia za 4 ząbki :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i do tego wszystkie naraz :ico_olaboga:
i wspolczuje sytuacji z mama :ico_placzek: :ico_placzek: mam nadzieje ze wszystko sie ułozy :ico_oczko:

matikasia, jak tam na urlopie??mam nadzieje ze pogoda lepsza i nietrzeba siedziecw domku :-D
i dla Milci za raczkowanie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

tylko patrzec jak te nasze brzdace zaczna chodzic :ico_olaboga: :-D

Magda33, jak tam Zosienka??mam nadzieje ze niejest chora i zdrowka dla P :-D

dobra lece bo moja Zulka ma mega smierdzaca kupke :-D
papa

[ Dodano: 2010-08-17, 07:46 ]
acha zapomnialabym
Wiki bardzo dziekuje za Zyczonka z urodzinek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

17 sie 2010, 08:45

Witanko po 2 dniach:)
Pogoda się zaczęła to i nie ma czasu na kompa. Dziś włączyłam z samego rana żeby do was zajrzeć.

No więc tak. U nas fajnie. W nocy pada. Rano pochmurno, ale potem prawie ciągle słoneczko. Na szczęście upałów nie ma. Ciągamy ze sobą wszystkie manatki bo pogoda zmienna jest. Wczoraj po pizzy wylądowaliśmy na plaży. Wszyscy przygotowani tylko ja stroju nie miałam, ale woda i tak mnie zmoczyła jak pokazywałam morze Milence. Chłopaki się oczywiście kąpali. Mała zachwycona morzem. Piasek oczywiście już spróbowany. Chodziła na czworaka po całej plaży :ico_haha_01:

Kilolek to mama zajmowała się małym jak chodziłaś do pracy, a tu teraz takie teksty??
Oby szybko minęły kłótnie i brawa za ząbki :ico_brawa_01:

Wiolaw dobrze postąpiłaś z kanarkiem. Dzieci są mocniejsze przez takie doświadczenia. Ala na pewno wkrótce się pogodzi ze stratą kanarka i zechce nowego :-)

Mikusia jakiś ciągłe świństwa się Was trzymają. Czekamy na wieści jak tam wyniki Zuzi, a Wiki niech się kuruje!
BRAWA oczywiście dla modelki Wiki :ico_brawa_01:

Magda33 wkrótce będą tylko deszcze :ico_sorki:
Super, że Zosia prawie zdrowa.

A ja wczoraj dostałam propozycję powrotu do pracy na 6 godzin tygodniowo na niemiecki, ale niestety po długich poszukiwaniach kogoś zaufanego do dzieci nie znalazłam nikogo i muszę zrezygnować :ico_noniewiem: dyrka się nie poddaje i mówi, że może kogoś tam z wioski na emeryturze by wziąć, ale ona chyba oszalała. Jak powierzę moje dzieci obcej osobie. Tym bardziej wiedząc, że Mati w życiu nie zostanie z kimś kogo nie zna. Moje dzieci to nie podrzutki jakieś. Dzwonię dziś i odmawiam. A tak się cieszyłam i się po prostu nie da.

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

17 sie 2010, 10:32

Myślałam, że będzie więcej nadrabiania. :)
A dokąd jedziecie??
Udanego pobytu!!!
Byliśmy w Gąskach. A pobyt był bardzo udany. :)))

Magda33 zdrowia dla Zosieńki! I pewnie, że jedź odpoczynek przyda się i Tobie i małej Królewnie. :)

Wiolaw Lolek to zwinny chłopczyk. :)
nadalśpi u mamusi
on myśli że jest dobrze , tylko tam śpi a tu przychodzi z dziećmi się pobawić jest ok
ale nie wiem jakdługo to mazamiar ciągnąć, pewnie aż będzie za późno
Widocznie mu tak wygodnie. Zawsze łatwiej iść na łatwiznę. Gorzej jak obudzi się za późno.
Ok 10 pewnie wyjedziemy.
Udanego wyjazdu!!! Odpoczywajcie.
z okazji ukończenia 10 miesiąca przez naszą Zosieńkę.
Jejku, ale ten czas szybko leci! :ico_tort:

Kilolek fajnie, że wpadłaś. Brawa dla Michaśka za postępy. A Twoja mama czemu tak mówi? Przecież skoro nie ma powodów to bez sensu wymyślać i Cie straszyć, bo i tak nic Ci nikt nie ma prawa zrobić. I zdrówka dla Was!
chcialam sie pochwalic ze moja Wiki zakwalifikowala sie na dalszy casting
:ico_brawa_01: dla Wiki. :)
Moje dzieci to nie podrzutki jakieś. Dzwonię dziś i odmawiam
I masz racje! Dobra decyzja.

Jechaliśmy w nocy więc Kingusia pięknie zniosła podróż. :) Potem plaża, smażone rybki, odpoczynek, desery lodowe, spacery. Uwielbiam. :) Kinga na początku trochę bała się wody, ale szybko się oswoiła i ciągle do niej chciała iść. Skończyło się na moczeniu nóżek. Po piasku kocha chodzić, mogłaby cały czas spacerować boso za rączki.
Ze względu na pobyt nad morzem, taki krótki, nie chcieliśmy marnować czasu na usypianie samej. Wprowadziliśmy znów spanie na rękach, ale tylko na pobyt nad morzem. Teraz po powrocie znów uczymy ją spać samą. Dziś rano pięknie zasnęła, prawie nie płakała i nawet nie wiem kiedy zasnęła. :)
Teściowa nad morzem się Kinią dużo zajmowała, a my odpoczywaliśmy i chodziliśmy też sami po okolicy. Dobrze też czasem odpocząć od dzieciaczka choćby nie wiem jak grzeczne było. Zawsze wtedy więcej energii na zabawy, naukę i opiekę. :)
Było super, Kinga cała z piasku oczywiście, wszędzie piasek. :)

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

17 sie 2010, 15:54

Kilolek fajnie, że wpadłaś. Brawa dla Michaśka za postępy. A Twoja mama czemu tak mówi? Przecież skoro nie ma powodów to bez sensu wymyślać i Cie straszyć, bo i tak nic Ci nikt nie ma prawa zrobić.
no cóżona jest przekonana, zę ma powody by tak mowić. Tak mni nastraszyła, ze przez cąły tydzień umieralam ze strachu słysząc dzwonek do drzwi, bo już sobie wyobrażąlam ta opiekę społeczną. Jeszcze się naoglądąlam w tv jak to matki dzieic próbują odzyskac, bo nieslusznie odebrali i po prostu maiąłm wizję, ze mi się ludzie od domu wbijaja, odbieraja mi dzieci, biedny michula cycko-men co nic poza cycem nie tknie z glodu przymiera

widze, ze wszystkie urlopy udane, zazdroszczę, bo my w domku niestety, z braku kasy.
Ale trochę sobie poodpoczwaliśmy, zwlaszcza ja jak A. mial urlop, pojechalismy do zoo i do lasu i szybko minely 2 tygodnie i znów jestem sama

[ Dodano: 2010-08-17, 15:59 ]
wkleje Wam kilka fotek z zoo
Obrazek
Obrazek
relaks na kocyku w zoo
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
w tle skacze wiewióreczka
Obrazek
Obrazek
tu jeszcze Kubuś w metrze :-D
Obrazek

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość