Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

19 sie 2010, 22:29

nie ja tak nie myślę :ico_nienie: tylko jak komuś mówię imię to ktoś kojarzy z kimś :ico_haha_01:
u nas w mieście były 2 Zuzie i obie takie hm...lekkich obyczajów :ico_haha_01:
i jak chciałam dać Zuzi na imię Zuzia to moja koleżanka znając tamte powiedziała:"no co ty nie dawaj bo ci też dziwka wyrośnie" i wcale mi do śmiechu nie było :ico_puknij:
bo pewnie nie jedna o imieniu tej koleżanki to też dziwka :ico_haha_01:
a Zuzia dałam ,nie słuchałam głupot :ico_puknij:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

19 sie 2010, 22:50

Dlatego też napisałam, że może to i błędne myślenie :-) . No mamy problem z tymi imionami, ale mamy w sumie jeszcze czas. A w moim przypadku gdybym znała płeć to bym może jakieś ciuszki pooglądała na allegro, i za konkretnym imieniem bym się rozejrzała, a tak to lipa.

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

19 sie 2010, 23:06

buzok14, to samo miałam chciałam oglądać a nie wiedziałam co a teraz jak wiem...to jakoś mi nieswojo :ico_haha_01: jakby jeszcze za wcześnie :ico_haha_01: no i jakoś mi wszytsko albo drogie,albo nie tak uszyte,albo nie taki kolor albo nie potrzebne :ico_haha_01: Zachcianki jak baba w ciąży :ico_haha_01: :ico_haha_01:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

19 sie 2010, 23:15

Zubelek a powiedz mi masz jakieś konkretne zachcianki na jakiś inne niż zawsze jedzonko? Ja od tygodnia codziennie zjadam 1-1,5 kg jabłek. Tak mi smakują ale tylko z jednego sklepu obok mojego domku, jak tam wchodze to kobietka już wie, że po jabłka :-D

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

20 sie 2010, 08:24

Hej Dziewczynki:)

Mam do Was takie małe pytanko czy orientuje się może któraś jak wygląda sprawa z lataniem samolotem w ok 22 tyg?? Bo planujemy wybrać się do PL 17.09 i nie wiem czy nie muszę zabrać ze sobą jakiegoś zaświadczenia jak wysoko jestem w ciąży bo wiem też że od któregoś miesiąca nie wpuszczają już na pokład tylko nie jestem pewna jak to dokładnie wygląda! Jeśli macie jakieś informacje na ten temat to byłabym b. wdzięczna bo dziś po południu mam zamiar kupić bilety!

Z góry Dziękuj za wszelkie informacje! Buziaki Aga

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

20 sie 2010, 09:27

Witam, ja właśnie kawkę w pracy piję, komuś jeszcze :ico_kawa:

Aniula, madziorka hihi super brzuszki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
muszę i ja się w końcu zmobilizować i zrobić fotkę swojego

A z imionami mam to samo dziewczynka byłaby Weronika, ale na razie dzidzia wygląda na chłopca i ja też sądzę, że to chłopiec. A imienia dla chłopca też nie jestem pewna, tak wstępnie Olek czyli Aleksander, jednak nie jestem do końca przekonana :ico_noniewiem:
A w moim przypadku gdybym znała płeć to bym może jakieś ciuszki pooglądała na allegro
buzok14 co do ciuszków, to ja te maleńkie wszystkie mam uniwersalne, nie lubię różowego, więc nawet gdyby była dziewczynka, to nie niczego mi to nie zmienia. Ostatnio nonono jeszcze kilka par śpioszków i kilka koszulek, niewiele, bo większość mam po Młodym

[ Dodano: 2010-08-20, 09:27 ]
Aga_86 co do latania, to ja Ci nie pomogę, w ciąży nie latałąm

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

20 sie 2010, 09:37

Gaga22 ja poproszę kawkę, bo coś czuję od rana duże osłabienie, bo pewnie mam niskie ciśnienie. Także poprosze :ico_haha_01:
A co do ciuszków, to faktycznie masz racje z tymi uniwersalnymi. Ja pamiętam jak Oliwka się urodziła i zaczęła mnie odwiedzać rodzinka i znajomi to dostawałam wszystko w różu, jak mnie to złościło, bo miała wszystko różowe.
Aga ja też Ci niestety nie pomogę co do latania.

[ Dodano: 2010-08-20, 11:41 ]
Dziewczyny co tu taka cisza? Zaglądam, bo nie bardzo mam co robić a tu puuuściutko!!!

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

20 sie 2010, 12:18

buzok14, moja teściowa jadła jabłka kilogramami,ponoć na syna...
ja nie mam, w sumie uwielbiam winogrony i nektaryny ale to nie jakaś zachcianka bo zawsze je lubiłam i truskawki.
Na początku chciało mi się fast foodów ,kotletów itd i myślałam,ze to syn będzie ale te zachcianki mi przeszły.Na dziewczyny miałam chęć na bułeczki słodkie,pączki,chleb z dżemem :ico_haha_01:
a teraz...ani mięsa ani słodkości,w ogóle to mam słaby apetyt,zupy mi smakują a nigdy nie jadłam za bardzo.
chyba najbardziej owoce i płatki na mleku.więc chyba ci za bardzo nie pomogłam :ico_haha_01:

Aga_86, z tym lataniem to jest tak że zależy od linii lotniczych więc jak będziesz zamawiała bilety to czytaj uważnie.Nie wpuszczają zazwyczaj od 34 lub 36t ciąży ale zaświadczenie lepiej mieć nawet wcześniej bo mogą wymagać,że ciąża nie jest zagrożona.
takie zaświadczenie wystawi ci lekarz ogólny u nas to JP.
Wystarczy,że napisze ,że ciąża nie jest zagrożona ,który to tydzień ,kiedy poród z resztą lekarz powinien wiedzieć o co chodzi.
lepiej nie ryzykować jechać bez tego bo co jak cię wrócą ?

gaga22, dołączam się do kawusi :ico_kawa: :-D :-D

buzok14, ja w różu nie koniecznie kupuję choć lubię ale często są aplikacje np jakiś stateczek to już chłopski :ico_haha_01: czy kwiatuszek no to babski :ico_haha_01: a takie całe białe bez aplikacji to mis ie nie podobają no wiem,może też być żółte czy zielone no ale właśnie często są te aplikacje :ico_noniewiem:

ja kaftaników,koszulek,śpiochów wcale nie będe kupować,nie lubiłam tego używać no może czasem śpiochy.
Teraz pokupię body z długim i krótkim,półśpiochy i pajacyki i to wszystko :ico_noniewiem: no i jakieś cieplejsze wdzianka bo to zima będzie :ico_oczko:

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

20 sie 2010, 13:22

gaga22, Ja też kawusie piję własnie pycha!~!

[ Dodano: 2010-08-20, 13:25 ]
zubelek, U mnie nowe imie będzie a mianowicie zostaje Wiktor po cieżkich dyskusjach.... Mogę Cie prosic o zmiane imienia Na pierwszej stronie..? :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-08-20, 13:26 ]
Aniula brzucholek super !!!!

[ Dodano: 2010-08-20, 13:29 ]
buzok14, Ja co do zachcianek to mam tak na zmiane jem np ogórka kiszonego (cały słoik) :-D A za chwile robie sernik bo mi sie zachce, a jak go już upieke to lece po pistacje albo jakies orzeszki, a wchodząc do sklepu wykupuje siatke batoników :ico_brawa_01: :-D

[ Dodano: 2010-08-20, 13:32 ]
Kurcze a ja co do ciuszków to nic jeszcze nie mam tzn idzie do mnie paczka z alegro jakies tam maluchy. Ja nawet nie bardzo wiem co kupowac żeby nie przesadzic i nie miec ciuszków nowych nie używanych które maluch nie zdąrzy ubrac. Może mi cos podpowiecie na początek ile czego trzeba miec? Wy już niektóre doswiadczone jestescie a ja zielona!!!! :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-08-20, 13:43 ]
Aj az się boje bo remoncik planujemy trzeba pokoik dla Maluszka zrobic :ico_noniewiem: Kto to wszystko posprząta :ico_olaboga:
Na alegro znalazłam łóżeczko z całym wyposażeniem tzn materacyk baldachim posciele z wkładkami za 491zł :ico_szoking: Taki szok że tak tanio a takie solidne materacyk z atestem posciel porządna bawełniana. A wózek który mi sie spodobał w pobliskim sklepie 500 zł taniej masakra! Tylko ciekawe czy jeszcze bedzie bo takie grubsze rzeczy to tak mysle że dopiero w 6 miesiącu kupimy...

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

20 sie 2010, 14:12

zubelek moja mama tez w ciazy ze mna zajadala sie jablkami hehe wiec plec nie ma tu nic do tego hehhee

Aga86 ja latalam w ciazy i bralam zaswiadczenia ale nigdy jakos naa nie spogladali ale lepiej miec przy sobie. nie pamietam od ktorego tyg sa wymagane. ale to tez zalezy od brzucha . jak jest mniejszy to moga nie zauwazyc
a od 34 moga cie na poklad nie wpuscic i tyle

Agnieszka26 na poczatek to sie przydaje duza ilosc bodziakow i pajacykow bo to zmienia sie po kazdej kapieli
wiec pewnie 6 sztuk trzeba miec minimum. ja nawet nie wiem ile mialam. ale kupuje nowe
na razie mam 5 nowych bodziakow
i te po leonie wiecej nie kupuje
jeszcze pajacyki
pisze o takich dla noworodkow
bo potem kolejne sie kupuje jak wyrosnie

i cocs wyjsciowego
dla dziewcz bluzeczki sukieneczki
dla chlopcow spodnie koszulki

sweterki do tego

i kombinezon
ja kupilam juz uniwersalny bo nie znam plci

takie ladne mam kurteczki i kombinezony z leonka ale na 6 mies dziecko wiec teraz za duzo a za rok beda za male
bo leon zz lata jest
wiec roznica spora
szkoda

a jesli chodzi o jedzenie
to ja uwielbiaam sliwki a teraz sezon wiec jem codziennie kilogramami mniam
i jabluszka tez pyszne na dzialce mam u mamy. male twarde kwasne. super
slonecznik skubie
kukurydze uwielbiam

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość