dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

23 sie 2010, 12:18

Patrycja.le, ty z wejherowa? ja gdansk :ico_oczko:
no Lenka ju ztez ladnie siada. i tak pol raczkuje pol pelza p[o podlodze :ico_haha_01:
wogole dumna jestem z meza.wczoraj znow bylam u siostry w parcy na jarmarku i D z dzieciakami zostal to Lena prawie caly dzien spala :ico_oczko: balam sie ze w nocy to odbije..a ona wstala 2 razy i...maz do niej poszedl!dal jej butle i zasnela dalej :ico_szoking: :ico_brawa_01: ja juz jej nie jestem potrzebna... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

23 sie 2010, 12:38

dorotaczekolada, no widzisz może uda nam się spotkać któregoś dnia :)
no Lenka ju ztez ladnie siada. i tak pol raczkuje pol pelza p[o podlodze
U nas się tak zaczęło a po tygodniu już ładnie raczkuje.
No i :ico_brawa_01: dla mężusia. Super że możesz sobie pospać.
U nas był straszny problem jak wracałam do pracy bo Kacpi za żadne skarby nie chciał pic mleka z butelki. Kombinowałam z różnymi butelkami, różnymi smoczkami i mlekami. nic nie pomagało i jak wróciłam do pracy to na początku nic nie pił dopóki nie wróciła (tylko słoiczki) potem nauczył się pić normalnie z kubeczka (tylko zawsze mokry po tym był) a ostatnio spróbowałam ze słomką i super mu wychodzi hehe. Więc dzisiaj zamówiłam mu na allegro ubek niekapek ze słomką. tak żeby sam mógł sobie pić.

lilo

23 sie 2010, 12:45

Patrycja.le, super foteczki, ale zdolniacha z Kacperka :ico_brawa_01:
Moja raczej za miesiąc tak nie będzie potrafiła, ona jeśli chodzi o rozwój w dużej mierze podobna jest do brata.

To na przypomnienie i z okazji 7. miesięcy wkleję parę naszych fotek z weekendu :ico_oczko:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

23 sie 2010, 12:46

witajcie :-)
u nas burzy nie bylo, ale jak zaczelo w nocy padac tak do tej pory nie przestaje...
Patrycja.le, malutkie te zdjecia, a mi nie daly sie powiekszyc :ico_sorki:
Więc dzisiaj zamówiłam mu na allegro ubek niekapek ze słomką
Kiara tez ze slomki pije, bo z zadnej butelki i niekapkow nie chciala :-)
ja juz jej nie jestem potrzebna...
:ico_oczko:

moje dziecko wczoraj po raz pierwszy usiadlo z lezenia i to nie przez przekrecanie, tylko sila miesni brzucha, zgiela sie wpol i siedziala :ico_szoking:
Wczoraj usnela dopiero kolo polnocy, za to dzisiaj wstala dopiero po 12:00...

[ Dodano: 2010-08-23, 12:47 ]
lilo, bardzo ladne foteczki :ico_brawa_01: widze, ze jakas wycieczka byla, super pomysl na weekend
Ostatnio zmieniony 23 sie 2010, 12:49 przez Helen, łącznie zmieniany 1 raz.

lilo

23 sie 2010, 12:48

U nas był straszny problem jak wracałam do pracy bo Kacpi za żadne skarby nie chciał pic mleka z butelki.
Moja też nie chce i pije tylko z piersi dalej - jak mnie nie ma to je zupki, kaszki, deserki, wszystko łyżeczką i wodę lub herbatkę z kubka z dziubkiem :ico_oczko:

A małżonek właśnie zacząć "tacierzyński" i świetnie sobie radzi z dwójką :ico_oczko: Bardziej chyba my kobiety w nich nie wierzymy a oni to wykorzystują - bo jak nie muszą to po co mają pokazywać że potrafią :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-08-23, 12:52 ]
moje dziecko wczoraj po raz pierwszy usiadlo z lezenia i to nie przez przekrecanie, tylko sila miesni brzucha, zgiela sie wpol i siedziala
Moja też robi takie brzuszki ale od razu z rozpędu na bok się wywraca jak usiądzie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

23 sie 2010, 13:31

lilo, śliczne zdjęcia.
Helen, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Kiary za siedzenie :D

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

23 sie 2010, 14:08

Patrycja.le, lilo, super zdjecia :ico_brawa_01:
moje dziecko wczoraj po raz pierwszy usiadlo z lezenia i to nie przez przekrecanie, tylko sila miesni brzucha,
widzisz twoja jest zdolniejsza od mojej bo mojej dopiero niedawno sie to udalo

ale zaczela sobie radzic z suwaniem, rozkracza sie i do przodu przychyla i przysuwa i tak doczlapuje sie do jakiejs rzeczy :-D

dzisiaj nie mam czasu ani jutro ale w srode ide do jakiegos gina bo moja na zwolnieniu a ja dalej mam pelno mleka :ico_placzek: wczoraj juz tak mnie bolalo ze sciagnelam troszke :ico_wstydzioch: dzisiaj rano nie wzielam lekow bo organizm mi nawala i straszne nudnosci mam i dzisiaj czuje sie super, wezme o 15 to w domu bede zdychac :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

23 sie 2010, 14:25

twoja jest zdolniejsza od mojej bo mojej dopiero niedawno sie to udalo
mojej dopiero wczoraj :-)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

23 sie 2010, 17:12

dorotaczekolada, brawa dla mezulka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

lilo, Patrycja - super fotki :ico_brawa_01:
w domu bede zdychac :ico_olaboga:
- kurcze,beznadzieja z tymi lekarzami u Ciebie :ico_zly:

Moja Zuzka dzis troszke siedzi,wczoraj zalapala o co chodzi i zadowolona jest :-D

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

23 sie 2010, 18:07

Hej pamiętacie nas jeszcze:) wróciliśmy już z wakacji, strasznie duzo popisałyście więc nawet nie mam jak nadrobić.

U nas po krótce, Adaś waży już 10kg, siedzieć siedzi i stoi na czworaczkach ale jeszcze nie raczkuje, za to wszędzie się doturla. Zębów jak nie było tak nie ma, ale odpókać chyba mu alergie przeszły bo w miare wszystko je i go nie wysypuje. Najbardziej lubi chlebuś i bułęczki, za zupkami nie przepada.

A ja niestety od 13-go do pracy, a Adaś zostanie z nianią, od przyszłego tygodnia zaczynam go przyzwyczajać bo na razie jest taki mamusiowy że strach jak to będzie :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość