Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

25 sie 2010, 13:31

aniaj84, każda ma czasem tak - nie przejmój sie :ico_oczko: :ico_sorki: najważniejsze że u Ciebie wszystko OK i się meldujesz :ico_brawa_01: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

25 sie 2010, 13:54

no ale z drugiej strony to chłopak a im ponoć nigdy się na ten świat ie spieszy..
eee ja nie wierze w takie rzeczy, mi wiko sie urodzil dzien przed terrminem - mialam cc ale przyspieszona bo mialam juz spore rozwarcie i regularne skurcze z koleii teraz mojej siostry córcia urodzila sie 2 tyg po terminie jaki i mojej kolezanki Oliwka tez 2 tyg po terminie - ja sama tydzien po mysle ze plec tu niewiele znaczy., Wiem tylkoz ze jesli kobieta czesto w ciazy luteine brala to moze opóźnić poród . Zreszta niedlugo sie okaze - ja mam nadzieje ze mi synek nie zrobi psikusa i ze wzgledu na wybrane imie nie bedzie czekal na Mikolajki :)
Moja tez od rana łobuzuje - ide ja właśnie na drzemke położyć


moje kaprysidlo chodzi spac dopiero po 15 :) czasem wcale:(

a mi z wyjscia do lekarza nici - wzial sobie dzis wolne bedzie dopiero w poniedzialek

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

25 sie 2010, 20:47

ejustysia dobrze że infekcja powoli ustępuje.
Ania R gratulacje za rozpoczęty 29 tydzień :ico_brawa_01:

Byłam u lekarza no i lekarka mnie osłuchała i mam zmiany w oskrzelach i powiedziała, że bez antybiotyku ani rusz no i biorę rada nie rada. :ico_placzek:
Dzisiaj rano byłam na badaniach a później miałam robione usg na nfz, ale oprócz tego ze wszystko dobrze to nic więcej nie wiem tzn. ile waży, ile mierzy i nawet go nie widziałam jak się porusza, bo tylko pan doktor lukał w ekran a ja patrzyłam się na jego miny. A na koniec jak zapytałam odnośnie wagi i długości to powiedział, że już mu się skasowały wszystkie pomiary i nie potrafi mi powiedzieć. :ico_zly: no i oczywiście usg nie dostaję do ręki tylko przesyłają do przychodni a później po wizycie ewentualnie mogę odebrać. A ha tym razem Szymek ułożony był główkowo.

Stawiam za 30-ty tydzień :ico_tort:

[ Dodano: 2010-08-25, 20:54 ]
iza30, zaglądaj do nas częściej i pisz co u ciebie-w końcu przecież ty tez listopadówka jesteś :-D

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

25 sie 2010, 22:14

witam wieczorwa pora:)
sylwia no na nfz wlasnie widac jak dbaja o przyszle matki...zero zainteresowania :ico_szoking: jak nie zaplacisz to nikt sie Toba nie zajmie..matko jak tak mozna....
Sarka wlasnie zasnela ja przegryzam kromeczke chlebka z pomidorkiem zeby w nocy nie ssalo :ico_haha_01: ale wiecie co juz mi naprade ciezko wieczorami po calym dniu latania to nogi daja popalic i miednica juz boli...ehh niech ten czas leci szybciej :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

26 sie 2010, 20:27

witam dzis po zalatanym dniu :)

Bylismy dzis w przedszkolu uiscic oplate za wrzesien :ico_brawa_01: :-D
Mateusz spotkal sie ze swoimi paniami, no i od poniedzialku zaczynamy :-D
W popniedzialek i wtorek ostatnie dni adaptacyjne, a od srody juz na 5 godzin, bo na tyle go zadeklarowalam we wrzesniu :)

sylwiab0000, jednak antybiotyk :ico_placzek: no, ale lepiej wziasc i sie dobrze wyleczyc, niz zeby sie to za toba ciagnelo w nieskonczonosc bo to niezdrowe tez dla maluszka.
Kuruj sie tam!!
Duzo zdrowka!!!

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

27 sie 2010, 09:28

co do nfz to mnie krew zalewa - powinni moim zdaniem wogóle zlikwidowac to i zprywatyzowac sluzbe zdrowia, wiekszosc ludzi za prywatne wizyty zaplacila by duzo mniej niz wynosza skladki zdrowotne a jakość leczenia bylaby wyzsza. Ja codze i tak tylko prywatnie z wikiem tez - no prócz mojego ginekologa bo on poprostu w 1 ciazy barzo podpasowal choc teraz cos mu strzelilo do glowy. A prywatnie wiem za co place i wiem ze diagnoza prawidlowo. Tak jak bylo z moim wikuniem - lekarka powiedziala ze roku nie dożyje ze taka wada nerek konieczny przeszczep natychmiast - mam zreszta diagnoze na pismie - dosc ze czekalismy 2 miesiace na wizyte to jeszcze ile nerwów bylo a prywatnie lekarz w glowe sie popukal ze nerki jak dzwon i minimalnej waly nie widac - wiki ma 16 miesiecy i wszystko ok. Kolejna sprawa z spodziectwem na kase chorych robia dopiero w wieku przedszkolnym i to taka wade jak on ma w 12 etapach :ico_szoking: co oznacza 12x narkoza, 12x krojenie tego samego miejsca 12x stres i ból i leki nie mówiec ze jakby siusial na siedzaco w wieku 5 lat ttoinne dzieci by sie z niego smialy i uszczerbek psychiczny bylby duzo wiekszy - a prywatnie robia max do 18 miesiaca zycia w jednym etapie. I takie gadanie ze kogos nie stac - jakby zlodzieje skladek nie pobierali to te pieniadze mozna by wydac na prywatne wizyty - eeeehhh ale od rana sie rozpisalam

Bo wik z K. jeszcze spia

a ja wogóle wczoraj bylam na 3d mam śliczne zdjęcie potem wkleje, Mikolajek wazy 1049 g :)i jest zdrowy jak ryba :)

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

27 sie 2010, 09:48

ejustysia, dawaj małego :ico_sorki:

z tymi lekarzami jest bardzo różnie
ja - dzięki Bogu - nie mam za dużego doświadczenia w leczeniu bo my wszyscy zdrowi, a szczególnie igor zdrowiutki :ico_sorki: boje sie co bedzie jak pójdzie do przedszkola :ico_noniewiem:
ja z igorem chodziłam na kase chorych, ciążę mi prowadziła super specjalista, bardzo miła, sympatyczna i kompetenta pani ginekolog
teraz też, co prawda chodzę do innego gina ale tez na kase chorych i nie mogę powiedzieć, nie mam żadnych zastrzeżeń :ico_sorki:

u nas dziś leje :ico_noniewiem:
ja pospałąm do 9.00
teraz musze posprzątać po śniadanku
leń jak zwykle.... :ico_noniewiem:
obiadek od wczoraj :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-08-27, 09:49 ]
aaa i zapomniałam jak zwykle :ico_noniewiem:
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za rozpoczęty :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: 25 tc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

27 sie 2010, 10:05

hej, hej,

u nas tez leje i lac ma az do srody :ico_placzek:

co do lekarzy panstwowych to spotakalam juz wielu konowalow, ale i prywatnie tez juz na dwoch sie strasznie nacielam.....
ogolnie w wiekszosci leczymy sie prywatnie.

aniaj84, gratuluje 25 tygodnia juz!!!!

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

27 sie 2010, 10:16

ja na chwilke, stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: moja amelka skonczyla wczoraj trzy latka i mielimy mala dzampe :ico_oczko:
mam od kilku dni u siebie moja mame i babcie wiec nie mam czasu na nic, postaram sie was doczytac bo na nic nie ma czasu ostatnio, a za tydzien lecimy na wesele do polski nad morze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

27 sie 2010, 10:28

Monia M, gdzie masz suwaczek....?

[ Dodano: 2010-08-27, 10:28 ]
karolina-ch, wszystkiego najlepszego dla córci :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość