Awatar użytkownika
Złośnica987
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 01 paź 2009, 14:52

Upławy

29 sie 2010, 15:37

Witam serdecznie:) Mam pytanie. Pomalutku szykuję się do porodu,już praktycznie siedzę na torbie:)Gin powiedziała,że mam dość nisko synka i daty już tu nie są ważne.. Zauważyłam,że od jakiegoś czasu mam żółtawe upławy.Szczególnie nasilają się przy ruchu..np gdy wstaję. Moja gin przepisała mi nystatynę..ale wg mnie nic ona nie dała,a moja gin nic konkretnego na temat tych upław mi nie powiedziała.. teraz już nie opłaca się szukać nowej pani doktor,więc mam nadzieję,że któraś z was mi pomoże:) Dodam jeszcze że nic mnie nie swędzi i nie piecze,ale ilość wykorzystanych przeze mnie dziennie wkładek jest przerażająca:):) Pozdrawiam:) :ico_ciezarowka:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

29 sie 2010, 16:47

Złośnica987, a jakies inne objawy masz? np swedzenie czy bol? mi lekarka doraznie polecala clotramizol masc. a najlepiej zbadac mocz. jesli masz bakterie to beda musieli podac dziecku po porodzie antybiotyk.zbadaj mocz jak najszybciej

Awatar użytkownika
Złośnica987
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 01 paź 2009, 14:52

29 sie 2010, 16:58

No właśnie nie mam swędzenia ani bólu... badanie moczu robiłam dokładnie w tamtą środę i były dobre,a już wtedy upławy miałam.. Teraz idę do lekarza w środę,ale moja gin nie kazała już robić moczu ani morfologii. Dała tylko nystatynę i to wszystko. Nie wiem co o tym myśleć... :ico_olaboga:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

29 sie 2010, 18:50

Złośnica987, skoro wyniki masz ok to mysle ze to moze byc taka uroda ciazy.. na pewno sa zaburzenia hormonlane i stad ten nadmiar uplawow :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Złośnica987
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 01 paź 2009, 14:52

29 sie 2010, 18:59

No cóż..widocznie tak ma być :-D

W każdym razie,dziękuję za odzew:)

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

29 sie 2010, 19:04

Złośnica987, zycze zdrowka i lekkiego porodu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Złośnica987
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 01 paź 2009, 14:52

29 sie 2010, 19:22

Dziękuję bardzo:):* Albo nie dziękuję-żeby nie zapeszyć;-)
Pozdrawiam i życzę miłego niedzielnego wieczorku:-)

pysia29
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 135
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:40

29 sie 2010, 20:25

Koleżanko z forum najlepiej powiedzieć że ta nestatyna nie skótkuje>ona ogolnie slaba nigdy na mnie nie dzialała.Moze przepisze clotramizol to jest silniejsze.Ja miałam zapalenie bralam i nestatyne i cos jeszcze i clotramizol ale po tym naczynka mi pekały i miałam krwawienia i cały czas trzeba bylo sprawdzac skad to.Potem moja doktorka stwierdzila ze nic juz nie bedzie dawać a że mialam rozwarcie to prawdopodobnie zarazilam dziecko.Skótek był taki że jak w 9 dobie zdjawiłam się u lekarza to ona się złapała za głowe bo nigdy takiego czegoś nie widziała,mały miał takie zapalenie skóry że lekarz ze szpitala się drapał po glowie i zastanawiał co to jest,robil dziwne badania potem stwierdzili że to pęcherzyca bo mały jest zdrowy.NASZCZESCIE okazało się że to zapalenie skóry przez niewyleczoną infekcje,moj lekarz powiedział że maly miał przez to własnie bo chodizłam z 4 cm rozwarcia bez czopu i z zapaleniem(lekaze wiedzieli o tym).Moje dzecko było calutkie foletowe teraz ma na całym ciałkiu blizny bo mały miał normalne wilkie pecherze 2 stopnia.na chwile daam zdjecie jako przestroge.A co wyników moczu to ja mialam rpaktycznie co 2 tygodnie robione bo za kazdym razem jak do szpitala trafilam a trafiałam cały czas.WQyniki moczu byly super a infekcja była jakaś tam.


polecam apierki lakmusowe zeby sprawdzić co to jest,jak Pani chce moge Pani wysłac ja zawsze tym sprawdzałam

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

30 sie 2010, 08:57

Wyniki moczu niewiele dadzą .Trzeba pobrać wymaz z szyjki macicy i zrobić badanie na posiew. Jak nie dadzą skierowania, to takie badanie kosztuje około 35-40 zł + 15 za antybiogram jeżeli wykryją jakieś bakterie. Wymaz musi pobrać lekarz ginekolog.

Warto zrobić to badanie, bo niewyleczone zakażenie bakteryjne jest wskazaniem do cesarki. Poród naturalny grozi zakażaniem dziecka. Tak jak pisała wyżej pysia29.

A Tobie niewiele czasu zostało do porodu.

pysia29
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 135
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:40

30 sie 2010, 13:58

Wyniki moczu niewiele dadzą .Trzeba pobrać wymaz z szyjki macicy i zrobić badanie na posiew. Jak nie dadzą skierowania, to takie badanie kosztuje około 35-40 zł + 15 za antybiogram jeżeli wykryją jakieś bakterie. Wymaz musi pobrać lekarz ginekolog.

Warto zrobić to badanie, bo niewyleczone zakażenie bakteryjne jest wskazaniem do cesarki. Poród naturalny grozi zakażaniem dziecka. Tak jak pisała wyżej pysia29.

A Tobie niewiele czasu zostało do porodu.

raxja antybiogram .ja mialam cesarke a tez zaraziiłam bo mialam rozwarcie

Wróć do „Ginekologia - Położnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość