Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

27 sie 2010, 16:52

Paulina ja mam suwaczek :ico_noniewiem: i twój też widzę :ico_noniewiem:

no widziałam pogode u was,będzie lało przez weekend :ico_haha_01: ale u mnie też :ico_haha_01:

przyszedł mi fotelik samochodowy ale fajny :ico_brawa_01: wielki,rozkłada się na płasko i montuje na wózio jak gondola.fajnie wózek wygląda.ale się cieszę :ico_haha_01:

już nie będę myślała o nowym wózku :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

27 sie 2010, 18:21

zubelek, rano ich nie było :ico_haha_01:



Tez chciałam dokupić fotelik samochodowy żebym mogła wpinać do wózka, ale mam starszy model ramy i cos tam nie pasuje :ico_noniewiem: a bardzo by mi sie to przydało jak będę chodziła po Kacpra do przedszkola bo przecież nie zostawię dziecka w wózku :ico_puknij: no ale kupie sobie takie nosidełko http://allegro.pl/nosidlo-spiwor-z-szel ... 23252.html i jakoś dam radę

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

27 sie 2010, 19:29

co do opieki lekarskiej w Anglii to powiem wam,ze mam tam koleżankę i o ile w ciąży nawet w miarę było (choć korzystała z prywatnego ginekologa też) to teraz jak jej córeczka ma problemy zdrowotne totalnie to olewają.Jest załamana.Dopiero jak się rozryczała kiedyś to jej wysłuchali.Nie może się doprosić o skierowanie do specjalisty choć z małą było juź źle.Ona zadowolona nie jest :( no,ale to pewnie jak wszędzie jedni są zadowoleni,a inni nie.Z tym nieratowaniem wczesnej ciąży to się dziwię,bo jednak nie wszystko to naturalna selekcja.Przecież czasem kobiety mają rózne niedomogi hormonalne,problemy z tarczycą itp.

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

27 sie 2010, 19:31

Paulina446, jak byłam latem w pl to też kupiłam na allegro takie nosidło ale fotelik i tak mi potrzebny bo nikt mnie do auta ani do taxi nie zabierze bez więc dokupiłam a nosidło nie potrzebne w takim razie :ico_noniewiem: może je odsprzedam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

27 sie 2010, 19:36

Fotelik samochodowy mam no ale nie pasujący do wózka.

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

27 sie 2010, 20:01

a no to jak tak to i nosidło wystarczy :ico_oczko:

moje się właśnie wyprało,powieszę i będę później prasować :ico_haha_01: bo to używane zamówiłam :ico_haha_01: ale ładne jak nowe tylko brudne :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

29 sie 2010, 21:16

Hej

Co tu tak pusto???

Stawiam za rozpoczęty 24 tydzień :ico_tort:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

29 sie 2010, 23:50

czesc

zubelek swietnie ze wozek masz juz sskompletowany. najwazniejsza i najdrozsza czesc wyprawki. a jaa nie mam pojecia jeszcze jaaki i gdzie kupie.. hmm ale jestem w Pl a tutaj wybor niemaly wiec spokojnie zdarze. kaske na to mam odlozona...

paulinka za 24 tydz pijemy :ico_kawa: powiedzmy ze kubek herbaty bbo na kawe za pozna hehe

karmelka wspolczuje kolezance. jak dziecko choruje to jest dramat w uk czy w Pl. w uk przynajmniej mozna liczycc naa darmowe leki. tylko zeby cchieli je zapisac. jak wszedzie zdarzaja sie lekarze konowaly. ja to bym zmienila lekarza albo przychodnie. naapewno ktos ww konccu ich wyslucha, powodzenia

u nas wakacje sie skonczyly prawie
bo dzis wrocilismy z leonkiem
az dziwnie tak w komplecie w domku
bo cale wakacje nas tutaj prawie nie bylo
i nie w tym skladzie
aale ciesze sie ze synek wrocil
przedszkolak moj kochany!!!!

mam nadzieje tylko ze nie bedzie sie chwalil piosenkami z wakacji hehe
bo u dziadkow nauczyl sie piosenki od szalonego wwujka i chodzi i spiewa "stala andziaa w ogrodziee. po kolana we wodzie. w koszuli bez majtek . na boso.. itd" i jak sie cieszy "mamusiu widzisz tylko koszula wystarczy" hehe

ja porobilaam testy i chyba pojde spac. bo jutro na caly dzien wybywam do kumpeli
jade z leeonkieem autobusem godzine wiec bedziee miaal frajde
choc wolalby pociagiem ale nie mamy dogodnego polaczenia niestety hehe

zdrowka ppaa

magda7
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 523
Rejestracja: 23 sie 2010, 11:10

30 sie 2010, 08:49

Witam,
Paulina446, wszystkiego dobrego za rozpoczęty 24 tydzień.

prawie cały weekend miałam napięty brzuch i leżałam plackiem. Nie pojechaliśmy do lekarza, bo wzięłam sobie podwójna dawkę nospy i jakoś wystarczało. Zobaczę jak dziś będzie . Jak nie minie to podjadę na izbę przyjęć do szpitala. W środę mam wizytę u mojej Pani doktor i na pewno będzie kazała mi leżeć. Ona jest bardzo przewrażliwiona na punkcie ciąż. Jest to lekarka która specjalizuje się w endokrynologii i leczeniu niepłodności, więc podejrzewam ze dlatego jest taka ostrożna.

Jeśli chodzi o wózek to my tez juz mamy wybrany, ale poczekamy z kupnem jeszcze miesiąc może dwa. No chyba że uda nam się kupić okazyjnie używany to wtedy się zdecydujemy od razu. tak jak z kołyską nie wiem czy wam pisałam że kupiliśmy kołyskę prawie nową (używana 2-3 miesiące). Żadnych śladów użytkowania. Była kilkadziesiąt złotych tańsza od nowej, ale stan jak nowa.

Pozdrawiam wszystkie mamusie w ten chłodny poranek i stawiam herbatkę dla wszystkich :ico_kawa:

kruszynka05
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 528
Rejestracja: 08 kwie 2010, 12:15

30 sie 2010, 12:05

Dzien dobry;)
Paulina446 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 24 tydzien;)

Bylismy w sobote w hurtowni i bylo super;) wozek wybrany, lozeczko tez;) i nawet posciel;) z kupnem sie wstrzymalismy zaczekamy jeszcze troche ale jakby co wiemy juz co chcemy;) Jedyne co kupilam to ta poduche dla siebie... fajna jest;) super sie dopasowuje;0 ale mialam nadzieje bedzie troche tansza... no ale bedzie pozniej do karmienia wiec ok;0 ta tansza to taka lipa byla ze szok...
jeddnak dzisiejszej nocy nawet poducha nie pomogla i prawie nie spalam... nie wiem czemu ale strasznie stresuje sie przed tym usg... moze troche dlatego ze ide sama... nie wiem jak juz udalo mi sie zasnac to snily mi sie najrozniejsze scenariusze... ale musi byc dobrze... choc nie wiem dlaczego ale w srodku czuje sie taka jakas niespokojna...
Malutka kopie jak szalona;) czasem jakby tanczyla w brzuchu;) Cudne to jest;)

magda7, z tym napietym brzuchem to nie mam pojecia co to moze byc ale mi tez sie zdarza... nie wiem od czego... i do tego caly czas mam takie odczucie jakby okres mi sie zblizal... tak jakby w srodku wszystko mi sie napinalo... to chyba najlepsze slowo...

Do lekarza mam byc po 14 wiec o 14 wyjde bo mam kawaleczek do szzpitala... mam nadzieje ze pojdzie sprawnie... jak wroce to oczywiscie napisze...

Milego dnia wszystkim;)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość