Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

30 sie 2010, 18:44

od kilku dni nie chce jesc obiadkow
Wika nie chce jeść owoców :ico_noniewiem:

Pruedence, super, że jest coś takiego jak dni adaptacyjne w przedszkolu. Choć Tosi są chyba akurat zbędne, bo jest odważną dziewczynką.
mam nadzieje, ze zostaniesz na naszym watku :ico_oczko:
oczywiście, że zostanę :-D Zresztą, to że będziemy się starać, nie oznacza, że szybko się plan zrealizuje. Bo to zwykle tak jest, że jak się chce, to nie wychodzi :ico_oczko:
ja wlsaciwie nic malej nie kupilam :ico_oczko:
Wika ma tylko parę ubranek po kuzynce i są to letnie ciuszki, tak więc trzeba koniecznie coś kupić.
brawa dla córci i babci :-D
o tak i to wielkie. Moja mama była taka szczęśliwa, że miała Wikę na wyłączność, a Wikusi nie trzeba nic więcej do szczęścia jak stuprocentowej uwagi, więc świetnie sobie razem poradziły :-) A ja się cieszę, że ją zostawiłam, bo takie 2 dni tylko z mężem dobrze nam zrobiły

Shiva, Wika też jeszcze jakiś tydzień temu wstawała właśnie w okolicach 4-5 na jedzonko, ale kilka razy jej nie dałam, tylko podeszłam do niej, pogłaskałam i dałam smoczka i już się nie budzi. Mąż się wściekał, że dziecko głodzę...ehhh... ja tam czułam jednak, że budziła się raczej z przyzwyczajenia niż z głodu i miałam rację :ico_sorki:

Helen, bardzo możliwe, że to przez zęby Kiara nie chce jeść. Mojej Niuni idą teraz dwójeczki, bo już widać kreseczki, zobaczymy jak długo się będą przebijać.

dorotaczekolada, też coraz częściej wkładam Wikę do łóżeczka, bo za bardzo szaleje i demoluje mieszkanie babci :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

30 sie 2010, 19:59

dziewczyny ja na szybko,jade do Dziekanowa,wracamy za 3 tygodnie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

30 sie 2010, 20:06

Udanego pobytu RYbka!

Adaś już śpi, a Tosia wyspała w dzień i teraz szlaeje, a potem rano jak trzeba wstać to marudzi, że jest śpiąca :ico_olaboga:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

30 sie 2010, 20:25

iw_rybka, powodzenia :ico_sorki:
Pruedence, dobrze ze choc Adas ci spi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

30 sie 2010, 20:55

iw_rybka, powodzenia :ico_sorki:

Pruedence, to Twoja Tosia robi dokładnie to co siostra męża. Szaleje do późna, a rano lament

Mam do was pytanka: kiedy zamierzacie kupić pierwsze buciki? A może już macie? Czy Wasze dzieci też szaleją przy myciu główki? Wika ma to od jakiegoś tygodnia... istna masakra :ico_noniewiem:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

30 sie 2010, 21:00

kiedy zamierzacie kupić pierwsze buciki? A może już macie?
my mamy po kuzynce ale ja jej tylko 2 razy ubralam do wozka :ico_oczko:
Czy Wasze dzieci też szaleją przy myciu główki?
nie Lenka akurat grzeczna :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

30 sie 2010, 21:28

Czy Wasze dzieci też szaleją przy myciu główki?
Kiara na razie nie zwraca uwagi na mycie glowki, byle by mogla sobie nozkami chlapac albo bawic sie np. kaczuszka :-)
kiedy zamierzacie kupić pierwsze buciki? A może już macie?
ja kupilam Kiarze buciki, chociaz ona jeszcze nawet nie wstaje, ale lubi, zeby ja troche poprowadzac, a na dworze juz mokro i zimno. Dlatego kupilam na razie niedrogie, takie bardziej porzadne przydadza sie jak zacznie chodzic, a do tej pory to jeszcze jej pewnie stopka urosnie

mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

31 sie 2010, 08:09

zaraz jedziemy do sklepu kupić nowy dywan dla dzieci
my w calym mieszkaniu zadnego dywanu nie mamy, jakos latwiej mi tak utrzymac czystosc, szczegolnie przy Amalii (naszej psiurze), ale moze sie kiedys cos kupi ze wzgledu na Kiare :ico_noniewiem:
oby jej się spodobało
moze akurat przypadnie jej do gustu zabawa z innymi dziecmi...
my też nie mamy dywanów ;-) tzn mamy tylko jeden w dziecięcym pokoju, taki nie wlochaty, tylko taką bardziej wykładzine i to właśnie ze względu na dzieci :-)



A u nas Epidemia, od czwartku Szymuś, a Asia wczoraj - nagle katar i gorączka 39,5. Dałam to co miałam i miałam pediatrę pod telefonem, ale gorączka trochę spadła. W nocy znów. Dziś trochę lepiej. Teraz moja mama zaczęła kichać....
zdrówka dla was!!!

Adaś nosi ciuchy na 86cm:) najgorzej jest ze spodenkami bo większość na niego za ciasna w pasie a dobra na długość, a pampersy używamy piątki :-D ale na długość go nie mierzyłam.
o kurcze, to mój nosi 68/74 rozmiar :-D ale mój to jest mały ;-)

dziewczyny ja na szybko,jade do Dziekanowa,wracamy za 3 tygodnie :ico_sorki:
udanego wyjazdu!! :-)

Mam do was pytanka: kiedy zamierzacie kupić pierwsze buciki? A może już macie? Czy Wasze dzieci też szaleją przy myciu główki? Wika ma to od jakiegoś tygodnia... istna masakra :ico_noniewiem:
właśnie nad tym samym się ostatnio zastanawiałam... kiedy pierwsze buty :ico_noniewiem: i nie wiem kiedy :-)
a co do mycia głowy to Wojtek nie zwraca uwagi na mycie bo on tak szaleje w kąpieli, chlapie,wierci się, że nawet nie zauważa że go myję ;-) a może kup takie rondo do mycia główki?? tylko nie wiem czy ono nie jest jeszcze za duże dla takiego dziecka

[ Dodano: 2010-08-31, 08:10 ]
no i doczytałam was, choć nie było to łatwe :-)

mąż wrócil do pracy, Wojtek mega marudny, na dodatek na dworze jest strasznie zimno i od wczoraj rana nie przestało padać, więc nawet nie mam jak za bardzo wyjść na dwór :ico_noniewiem: masakra jakaś :ico_olaboga: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

31 sie 2010, 08:12

Ja mam kapcie po Tosi, a buty dostałam od koleżanki po je synku-19stki, ale jeszcze mu nie zakładałam, teraz chyba trzeba będzie tylko po to, żeby mu było ciepło, bo on na razie nie wstaje, a jeszcze nauczył się pełzać i teraz nawet mu się nie chce próbować raczkować.

Adaś kąpiel uwielbia w każdej postaci, za to Tosia nie lubi myć głowy i zawsze trzeba ją zabawiać, bo raz jej się nalało do oczka i teraz ma uraz.

U nas pogodowa masakra, lało całą noc i dalej leje okropnie, myslałam, że wyśle adasia z nianią samych na spacer no ale chyba będziemy siedzieć sami w tym mikrusim mieszkanku, ja się zajmę prasowaniem, a oni się będą do siebie przyzwyczajać.

[ Dodano: 2010-08-31, 08:17 ]
Ten dywan to taki antyalergiczny, w ich kącie, żeby nie siedziały wiecznie na podłodze bo oni tylko w tym poziomie się bawią, wcześniej miałam wełniany ale ze względu na adasia zmieniłam.

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

31 sie 2010, 11:17

kiedy zamierzacie kupić pierwsze buciki?
moja ma z 6 par :ico_wstydzioch:
Czy Wasze dzieci też szaleją przy myciu główki? Wika ma to od jakiegoś tygodnia... istna masakra :ico_noniewiem:
ja glowe myje malej raz na tydzien, no chyba ze widac ze syf, nie chce przyzwyczajac do czestego mycia bo pozniej beda caly czas tluste, ja sobie musze codziennie rono myc, bo jak wieczorem umyje to rano i tak tluste :ico_zly: ale malej za bardzo nie przeszkadza mycie glowy

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość