Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

03 wrz 2010, 08:42

witam
Monia M, zdrówka dla Mateusza życzę
już sie zaczynają choróbska
ta pogoda też sie daje we znaki :ico_noniewiem:

u nas z przedszkolem codziennie gorzej
dzisiaj był płacz juz w samochodzie
ale jak zaszliśmy pani go przechwyciła i od razu szedł myć rączki do śniadania
mi sie wydaje że pierwsza fascynacja przedszkolem minęła
i teraz może być cieżko :ico_noniewiem:
ale damy rade

teraz mam w planie sprzatanie
chce umyć okna-może nie wszystkie od razu ale pomału z 2 okna ogarnę

i :ico_tort: za skończony 25 tc

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

03 wrz 2010, 09:05

aniaj84, damy damy, innej opcji nie ma :ico_oczko:

aniaj84, brawa za kolejny tydzien :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
boze jak to leci :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: ja jutro juz 30 zaczne :ico_szoking:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

03 wrz 2010, 11:32

Monia M, leci, leci ten czas
nie obrócimy sie na bedziemy jechac na porodówkę

ja umyłam 3 okna
ogarnęłam troszkę włoski a zaraz jade po mojego przedszkolaka
muszę jeszcze do dentystki podjechać bo ząb nie daje spokoju :ico_noniewiem:

słoneczko świeci
zapowiadają pogodę :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

03 wrz 2010, 11:50

Witam po przerwie

U was słonko świeci a u nas leje deszcz i zrobiło się ciemno.
MoniaM zycze zdrówka dla synka.
Ania-84 oby Igorek dobrze zaklimatyzował się w przedszkolu. Gratulacje za skończony 25 tydzień :ico_brawa_01:

Ja tez w poniedziałek byłam na grzybkach, ale niestety nie było-znalazłam tylko pare kurek. Widocznie jeszcze w naszych okolicach nie nadszedł czas na grzyby. :ico_sorki:
Ogólnie przez ta pogodę to mam marny nastrój-nic mi się nie chce. :ico_placzek:
i nawet nie mam weny do pisania.

[ Dodano: 2010-09-03, 11:51 ]
stawiam :ico_tort: za 30-ty tydzień :ico_tort:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

03 wrz 2010, 18:02

sylwiab0000, 30 tydzien super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja dzisiaj czuje sie jak kapec....
Spac mi sie chce jak nie wiem, jakos mi duszno w glowie sie kreci ja nie moge jakbym pijana byla normalnie i non stop jem, non stop, buzia mi sie nie zamyka nawet na minute. Nie wiem co to bedzie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

03 wrz 2010, 19:27

sylwiab0000, mój szwagier dzisiaj nazbierał cały koszyk grzybów
i opowiadał, że pierwszy raz do samochodu szedł z zamkniętymi oczami bo tyle grzybów było, że nie mógł patrzeć jak je omija a nie miał wiecej miejsca ani żadnej torby czy coś..

Monia M, może masz poprostu masz kiepski dzień
a apetytem sie nie przejmuj, teraz możemy a potem jak bedziemy na cycu to bedzie tylko chuda szynka

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

03 wrz 2010, 22:57

jak bedziemy na cycu to bedzie tylko chuda szynka
_________________
jejciu pamietam ze z Matim moglam przy karmieniu jesc tylko gotowana piers z kurczaka lub z indyka z ziemniakami badz marchewka, i danio,a pilam tylko wode, bo nawet po soku jablkowym, ktory podobno mozna pic zwlaszcza jak sie rozcienczy woda plakal cale dnie i noce. Masakra z tym jedzeniem byla, na szczescie tylko dwa miesiace :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

04 wrz 2010, 09:40

aniaj butki kupione - troche inne , mam sie wkurzyla, a ja jeszcze bardziej no ale po obtokach . Trudno sie mówi zyje sie dalej


monia ja mieszkam przy samym lesie doslownie z okna mam widok na las a od plotu jakies 5 metrów wiec latam - wczoraj bylam 2,5 godziny na grzybkach, i 2 duze reklamóki uzbieralam, az mi ciezko sie je nioslo, duzo prawdziwków jest a 1 mam taki co sie normalnie do gazety nadaaje taki duzy i zdrowy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Co do karmienia, ja nawet nie bede próbowala karmić piersia, odrazu do szpitala butelke i mieszanke zabieram bo wiem jak bylo z Wikeim, a niech mi tylko któraś pielegniara podskoczy to ja juz im pokaze. Ja nie jem miesa ryb i jajek - mialam mleka pelno ale przezroczyste - Wik jadl po 120 ml na raz i byl glodny - gdzie dzieci miesieczne najadaja sie 30 ml. Po 3 tyg wazyl mniej niz przy urodzeniu i to duzo chcieli nas do szpitala wyslac bo sie lekarz uparl ze to nie wina mleka tylko widocznie on chory wiec na wlasna reke podalam mu mieszanke i jak dzis ten dzien pamietam bo to bylo pierwsze 30 min kiedy moglam odlozyc dziecko do lóżeczka i mialam wolne rece po tyg wik przytyl pol kg!!!!

a i pochwale sie co dla mikolaja kupilam

http://allegro.pl/pajacyk-spioch-disney ... 26492.html
na zywo jest v cuuuudne :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

04 wrz 2010, 10:01

ejustysia, zazdroszcze Ci tego lasu. Uwielbiam zbierac, przetwarzac i jesc grzyby :ico_brawa_01: ale w tym roku nie bylo mi dane nawet raz byc na grzybach, no niestety. Mam marynowane jeszcze z zeszlego roku i obgotowane i zamrozone na sosik i zupe tez, tylko takie roczne to juz pewnie do wyrzucenia :ico_noniewiem:

co do karmienia to u mnie bylo znowu tak, ze Mati darl sie po cycu, co kolwiek bym zjadla on sie darl, bylam juz na drakonskiej diecie, pokarmu w wyniku tego mialam malo, malutko, on sie nie najadal wisial na cycu non stop, i ciagle glodny, i nie przybieral. Poprosilam lekarza o doradzenie mieszanki to mi powiedzial, ze jestem wygodna, ze nie chce mi sie karmic i takie tam. a ja tak bardzo chcialam, no, ale jak ja potem juz po 5-10 ml sciagalam z obu cycow :ico_szoking: to czym on mial sie najadac jak juz 90 przynajmniej powinien wypijac.Wreszcie moj filip nie wytrzymal, poszedl do apteki kupil mleko, i jak maly sie przyssal, to wytrabil 120 ml i spal nie wiem ile, i od tamtej pory byl spokoj, inne dziecko.
Chcialabym tym razem pokarmic dluzej, i bede probowac, ale czas pokaze czy tym razem mi sie uda.

Pajac cudny Justynko, uwielbiam motyw tygryska Mati miał strasznie duzo rzeczy z tygryskiem :-D teraz to tylko carsy, scooby doo i toy story :ico_olaboga: no, ale teraz to on sam wybiera wszystko :-D

Wstalam od rana troche uprzatnelam, teraz jem sniadanko, i zaraz lece pod prysznic, chlop na drugiej robocie a my znow sami :ico_placzek: Mateusz nadal zagilony, oby wyzdrowial do poniedzialku :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

04 wrz 2010, 10:38

Monia M, dlatego ja juz lekarza sluchac nie bede. Kiedys kobiety jadly wszystko naturalne bez konserwantów warzywa z pola mieso ze wsi itp wiec mogly jesc wszystko a dziecko sie najadalo a teraz to w tym mleku same nawozy wiec i dziecko brzuszek boli , lekarze debile :ico_puknij:



ok zbieramy sie lecimy do babci - mojej mamy na obiad a K. na budowie od rana

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 1 gość