NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

05 wrz 2010, 11:32

tabogucka, my od 2 lat mieszkamy w Niemczech :-D tak jak Fintifluszka.
Obiadek mam juz gotowy, tylko pozniej do piekarnika wrzuce :-D

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

05 wrz 2010, 11:47

Szkoda...mialam nadzieje ze moze Londyn... :ico_placzek: a jak wasza opieka medyczna podczas ciazy??? Bo w Londynie to wyglada zupelnie inaczej niz w Polsce :ico_szoking:

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

05 wrz 2010, 16:36

widzę dużo zagranicznych mamusiek :)

co do płci to mam czuja, że będzie chłopak :-)

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

05 wrz 2010, 17:34

hej dziewczyny.
czuje sie dzisiaj jak slon...

wygrzebalöam swoje testy ciazowe z szuflady, zeby je schowac do kuferka i powiem Wam, ze w pl robilam test i wyglada do dzisiaj idealnie-bialutki i kreseczki wyrazne na nim, a te niemieckie :ico_olaboga: te dwa pierwsze pozolkly, ajkies plamy sie na nich porobily, a ten na ktorym juz wyrazne krechy byly, splesnial zwyczajnie, zostal wyrzucony juz kilka tygodni temu, wiec nie bedzie "pamiatki" chyba, ze sobie teraz dla checy zrobie :ico_haha_01:

chcialam wam pokazac te moje bladziuchne kreseczki... nie pamietam ktory to ten pierwszy test, ja widze kreski na obu, ale jak patrze na fotke to chyba na jednym tylko jest widoczna troszke

Obrazek

[ Dodano: 2010-09-05, 20:06 ]
ale tu cich wieczorkiem, pewnie dlatego, ze niedziela :-D

Wyszlam na rower z gabcichem, zeby mi usnal, wiec lula sobie juz prawie godzine...

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

05 wrz 2010, 20:54

a jak wasza opieka medyczna podczas ciazy???
kompleks badan mam :-D teraz mam 2 tydz zwolnienia.. mialam 2 wizyty i w tym czasie 2 usg, wiec mysle, ze nie jest tak zle... Tylko jedno mnie martwi,ze lekarz mi do srodka nie zagladal, nie sprawdzal stanu szyjki itd. Moj gin jest z Turcji, bardzo mily facet.
Ale po przeprowadzce zmienie gina i bede miala z czym porownac :-D

Fintifluszka, ja musze P. zapytac jak z naszym testem, bo on go ma w domu... A po blizniaczkach niestety nie mam testu...

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

05 wrz 2010, 21:13

wlasnei, moja kolezanka z gabrielowego watku-na grudzien styczen 08, mieszka w londynie i mowi, ze jest w szoku, bo tam jakby olewaja ciezarne kobiety, nikt nie zaglada "do srodka" tak ogolnie tylko kontroluja i do domu :ico_noniewiem:

tu w niemczech jestem pod wrazeniem, bo moja lekarka jest cholernie uprzejma i jak przychodze to mnie lapie za rece wypytuje o samopoczucie, o mdlosci, jak mnie bada to zawsze ze mna rozmawia, dzieki czemu sie moge rozluznic... za kazdym razem jak wejde do praxis to od razu mi kaza siusiac do kubeczka-ciaza, czy nie ciaza...
przed ciaza mialam robiony szereg badan, ze wzgledu na takie czy inne pierdoly-domysly lekarki, w pl, sie takimi sprawami nie przejmuja raczej... na razie jestem zadowolona, czytalam tez o porodach w niemczech i same dobre rzeczy-mam nadzieje, ze sie sprawdzi, bo pierwszy porod mialam koszmarny i strasznie go wspominam :ico_sorki:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

05 wrz 2010, 21:31

Fintifluszka, ale Ty masz lekarke Polke i to tez inna bajka..
ja o porodach slyszalam tez duzo dobrego, bo w szpitalach nawet pampersy i kosmetyki dla dzieci sa, a w PL musialam wszystko dla blizniaczek zabrac ze soba...
Ja moj porod z PL wspominam bardzo fajnie i milo.

[ Dodano: 2010-09-06, 08:31 ]
no i stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za skonczone 10 tyg i rozpoczecie 11go :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
jeszcze troszke i przeskoczymy w II trymestr :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

06 wrz 2010, 09:49

A skad Dobrusia masz przeczucie ze to chlopak ??? Jakies szczegolne zachcianki itp??? :ico_noniewiem:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

06 wrz 2010, 09:51

tabogucka, a jak tam u Ciebie dzisiaj samopoczucie?
Ogolnie chyba wiecej chlopcow w tym roku sie rodzi :ico_olaboga:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

06 wrz 2010, 09:58

No wlasnie z ciaza w Londynie nie jest latwo...ale sa na to sposoby :ico_oczko: . Moj stary GP (znaczy ten sam od 8 lat na wiesc ze sie przenioslam -mimo ze juz wiedzial ze jestem w ciazy kazal mi poszukac innego lekarza blizej domu) No to znalazlam -a nie bylo latwo i sa problemy z rejestracja ale sie udalo :ico_brawa_01: Wiec moj nowy GP (lekarz pierwszego kontaktu) jest rowniez hindusem z nienajlepszym angielskim i sam przyznal ze wiem wiecej od niego na temat ciazy!!! :ico_puknij: Skierowal mnie do poloznej -bo tu wlasnie polozna prowadzi ciaze -no i na razie czekam...ale nie bezczynnie -bo rownolegle mam prywatna polska ginekolog z super sprzetem w gabinecie wiec tak nie panikuje...ale latwo nie jest!!! Milego dnia!!! Ja niestety juz w pracy... :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość