robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

05 wrz 2010, 09:20

witam:)
zycze Wam i sobie oby nasze pociechy byly spokojne, ja tez najbardziej obawiam sie nocek bo jak jestem niewyspana to jestem strasznie nerwowa :ico_zly: :ico_zly:
Sarka byla dosc ciezka w nocy i to przez dluzszy czas,mam nadzieje ze Maja bedzie spala w nocy... :ico_sorki:

my juz po sniadanku i leniuchujemy niedzielnie :-D

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

05 wrz 2010, 10:26

Sarka byla dosc ciezka w nocy i to przez dluzszy czas,mam nadzieje ze Maja bedzie spala w nocy... :ico_sorki:

mi Wik do dzis sie budzi w nocy :)

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

05 wrz 2010, 13:17

dobry niedzielnie :-D

mi igor też ładnie w nocy spał
nie miałam żadnych przebojów i boje sie co bedzie teraz, no ale nie ma co sie bać bedzie dobrze

Monia M, Ania_R, co tam ciekawego upolowałyście....?

u nas dziś ładnie i słonecznie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

05 wrz 2010, 14:15

Co do spania dzieciaczków - tez sie bałam że skoro Madzia spała ładnie całe noce od urodzenia to Maja nie będzie chciała (zwłaszcza że ja od 3 w nocy w ciąży z nią spac nie mogłam) ale Maja też przesypiała całe noce od zawsze (jadła przez sen) :ico_brawa_01: wiec licze na to że i Mati będzie tak ładnie spał :ico_sorki:
co tam ciekawego upolowałyście....?
no ja troche nakupowałam :ico_brawa_01: Kupiłam Madzi sporo (8) ciekawych książeczek, takie małe laleczki z samochodzikiem, 2 gry, kanape dla Barbie (miękką!), dla siebie 2 tiuniki i sukienke, dla Mateuszka 4 ciuszki z Naxta, 5 par nowych rajstopek dla Maji i śpiochy takie ciepłe na zime do spania, Madzi dywanik (z narysowaną grą w klasy), nowy duży album na zdjęcia, no i 2 samochodziki typu pchacz :ico_brawa_01: jeden taki różowo-fioletowy typowo dla Maji że można ją pchac i jak sie nauczy to sama może nóżkami sie odpychac i jechać i drugi taki dla Maji dobry i dla Mata bo w neutralnych kolorach też z barierką, podnóżkami, do pchania, gra i potem sam może tez na nim jeździć :ico_brawa_01: Więc zadowolona z zakupów jestem :ico_brawa_01: Choć K mi musi naprawić jedno kółko w tym pojeździe dla Matiego... :ico_noniewiem: Za wszystko dałam przeliczając około 140zł :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

05 wrz 2010, 20:38

Ania_R, to hity wyrwałaś i kaski mało posżło :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja oglądam własnie kabaret na "dwójce"
ogólnie nudy :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
od jutra dalej się "przedszkolujemy"...
strach sie bać....

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

05 wrz 2010, 23:14

no hej :-D
Moj Mati juz zdrowy, wiec jutro tez maszeruje do przedszkola. Ja po dzisiejszym dniu wykonczona, i chyba tez bede zagilana, chyba Mati mnie zarazil :ico_placzek:
aniaj84, a ja dzis upolowalam, swietne spodenki reserved za 5 zł dla Mateusza takie jasne jeansy wycieruchy, ale z guma w pasie wiec do przedszkola idealne :ico_brawa_01: Nowy dresik Adidasa z takiego stoiska, co to maja wszystko nowe ale za pol ceny z metki, wiec ten dresik kosztowal 70 zł normalnie 140.
No i przedewszystkim poszlam do takiej babeczki co ma same nowe ciuchy z H&M i wszystkie sa po 10 zł albo te z najnowszej kolekcji po polowie ceny z metki :)
Kupilam mlodemu spodnie, pizamke, podkoszulki i Maji pajace welurowe i dresik z hello Kitty, ale takie slodziaki, ze hoho :-D No i Mateimu dwie ksiazki ze scooby doo Sobie oczywiscie nic :ico_noniewiem: jak zwykle :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-09-06, 06:21 ]
Czesc z rana :-) siedze z kawka przy sniadanku, no to zajrzalam do Was :-D
Zaraz trzeba sie ubierac i szykowac do przedszkola.
Kurde czy tez zawsze jak jade z mlodym do przedszkola to musi tak lac :ico_zly: pada niemilosiernie, do zwariowania. Mam dosc deszczu :ico_zly:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

06 wrz 2010, 10:41

Monia M, no to faje ciuszki upolowałaś :ico_brawa_01:
tak to jest że najpierw patrzymy na ciuszki dla dzieci a potem albo w ogóle szukamy coś dla siebie :ico_noniewiem:
ja tez tak mam :ico_noniewiem:

ja własnie poukładałam ciuszki dla szymka, które dostałam od siostry
dostałam w sumie juz wszystko
4 reklamówki
i mam problem
bo sie nie mieszczę w szafie
to co sie zmieściło to luz ale 2 reklamówy leżą koło łóżka
koniecznie musimy kupić szafe do pokoju dla igora a komode po igorze dla szymka zostawić bo nie zmieszcze sie :ico_noniewiem:

a tak to pogoda u nas w miare
nie pada
słońce próbuje sie przebić przez chmury :ico_noniewiem:
może wyjdzie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

06 wrz 2010, 12:31

Witam

MoniaM dlaczego tak boisz się 30-tego tygodnia?
Fajnie, że udało Ci się upolować super rzeczy na bazarku. A co to za bazarek?

AniaR super że udąło Ci się zrobic fajne zakupy za niewielką cenę :ico_brawa_01:
4 reklamówki
i mam problem
bo sie nie mieszczę w szafie
o to dużo tego już nazbierałaś

Wczoraj byłam na urodzinkach u mojego chrześniaka. Była fajna rodzinna imprezka. Mały bardzo cieszył się z prezentów no i z tortu w kształcie samochodu.
Korzystając że się wypuściłam z domu odwiedziłam jeszcze koleżankę ze szkoły podstawowej. No i tak sympatycznie upłynął mi cały dzionek i zładowałam do domu na 20:30 i padłam jak mucha.
U nas dzisiaj od rana pochmurno i trochę padało. Pospałam sobie dzisiaj też długaśno bo az do 9 :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

07 wrz 2010, 08:24

czesc dziewczynki.
Moj synus choc niechetnie dzis powedrowal z mezem do przedszkola. Ja wreszcie w domu sama na spokojnie ze wszystkim sie obrabiam.
Trzymajcie dzis za mnie kciuki i za moja malenka bo przed 19 mamy wreszcie to echo serduszka. Boje sie bardzo :ico_placzek:
Ale podtrzymuje mnie mysl, ze wszystko musi byc dobrze!!!

Sylwia pytasz czemu sie boje.....boje sie tego tygodnia bo jezeli ktoras moja kolezanka miala jakies komplikacje w ciazy lub tracila maluszka to wlasnie w 30 tc :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

07 wrz 2010, 11:06

Trzymajcie dzis za mnie kciuki i za moja malenka bo przed 19 mamy wreszcie to echo serduszka.
Nie ma sprawy będziemy trzymać. Nie martw się Monia będzie dobrze.
boje sie tego tygodnia bo jezeli ktoras moja kolezanka miala jakies komplikacje w ciazy lub tracila maluszka to wlasnie w 30 tc
Ja myślałam, że najgorsze są te pierwsze tygodnie do zakończenia pierwszego trymestru. Czasami może lepiej nie wiedzieć pewnych rzeczy-człowiek wtedy się niepotrzebnie nie denerwuje.

U nas dzisiaj deszczowo od samego rana. Nawet trochę pogrzmiało i spadł duży deszcz. Słońce nie może przebić się przez chmury, bo niebo całe szare, ale już jutro ma być słoneczniej.

[ Dodano: 2010-09-07, 11:07 ]
A ha stawiam jeszcze :ico_tort: za rozpoczęty 32 tydzień.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość