kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

08 wrz 2010, 10:50

Hej
ZDługo nie pisałam, ale w pracy normalnie masakra, w domu to samo, Mat stęskniony bo mamy nie widział całymi dniami, ale teraz siedzimy razem w domku bo Młody ma zapalenie oskrzeli...
Wy o brzuszkach... u mnie nic nie widać jeszcze... za to piersi mam taki fajne, pełne, duże... normalnie tylko dekolty nosić... a włosy temat rzeka... coraz ich więcej na szczotce i nie tylko...

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

08 wrz 2010, 10:54

kate_k82, u mnie tez jeszce nic nie widac
a włosy widze że u was tez problem,myślałam że tylko u mnie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
zdrówka dla maluszka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

08 wrz 2010, 10:55

czesc dziewczyny

widze, ze o wszystkim po kolei dyskusja :ico_haha_01:

no w brzuszkach rozpietosc, u mnie widac juz tez od kilku dni i faktycznie cos jest w tym, ze drugi brzuszek szybciej wychodzi i w moim przypadku przed pierwsza ciaza duzo cwiczylam i mialam super brzuch, jak ogladam zdjecia to w 18tyg mialam taki jak teraz :ico_olaboga: a po urodzeniu Gabriela nie mialam czasu, zeby zadbac o siebie i brzuch zapomnial co to miesnie... w pierszej ciazy zaczynalam od 54, a skonczylam na 78-bylam ciezsza niz moj maz :ico_haha_01: teraz od 60 juz 2 kilo doszlo, ale ja ciagle jem! nie zebym taki apetyt miala, ale jestem ciagle glodna, zjem cos i za pol godziny juz mi w brzuchu burczy, a to taki nie przyjemne jak nie zjem to mam wrazenie jakby mnie wysysalo od srodka, az mnie boli i zaczyna mi sie robic niedobrze, wiec musze leciec zjesc cos...


wlosy mi nie wypadaja, po pierwszej ciazy mi bardz wypadaly, wiec scielam...

jestem za to pryszczata i przesusza mi sie skora-dokladnie jak statnio.

zbieramy sie i do banku lecimy

[ Dodano: 2010-09-08, 10:59 ]
ja do lekarza juz w poniedzialek na szczescie :ico_sorki: mialy byc 2 tygodnie i mis ie z nich miesiac zrobil

[ Dodano: 2010-09-08, 11:00 ]
no i :ico_tort: zaczynamy 11-ty tydzien

Awatar użytkownika
aldila
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 06 wrz 2010, 11:17

08 wrz 2010, 11:19

witam :)

mi brzuszek lekko się już pokazuje - spodni nie dopinam i dziś już będę miała śliczne ciążowe (nie chcę ugniatać maluszka;)) i wróciły mi mdłości.... męczę się od rana a roboty masa na mnie czeka...
ale przynajmniej czasami słonko wyjrzy - a ja i tak muszę się dogrzewać termowentylatorem :)

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

08 wrz 2010, 11:24

jestem za to pryszczata i przesusza mi sie skora-dokladnie jak statnio.
mi tez jakies krosty wyskoczyly, ale cere to mam raczej przetluszczona...
ale jestem ciagle glodna, zjem cos i za pol godziny juz mi w brzuchu burczy, a to taki nie przyjemne jak nie zjem to mam wrazenie jakby mnie wysysalo od srodka, az mnie boli i zaczyna mi sie robic niedobrze, wiec musze leciec zjesc cos...
mi juz to powoli przechodzi, ale rano to na maxa mnie w brzuchu ssie :ico_olaboga:
aldila, zaloz sobie suwaczek to bedziemy widzialy w ktorym tyg jestes

Awatar użytkownika
aldila
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 06 wrz 2010, 11:17

08 wrz 2010, 11:26

NowaSejana suwaczek już jest :)

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

08 wrz 2010, 11:37

Nowa Sejena, pisalas ze ja chudziutka jestem a ja wiecej waze niz Ty.Ja zaczynalam od 63 kilo a teraz mam 60.
Ciekake jak dalej pojde z waga bo w pierwszej ciazy przytylam 20,5 kilo

Jesli chodzi o wlosy to mi nie wypadaja i cera zrobila mi sie ladniejsza.W pierwszej ciazy tez tak mialam.

Co do brzuszka to mi teraz tez szybciej widac niz w pierwszej ciazy bo w pierwszej dopiero w 5 miesiacu bylo widac.

Fajne macie ze niedlugo do lekarza bo ja dopiero na poczatku pazdziernika no ale ja bylam tydzien temu a wydaje mi sie ze to bylo tak dawno :ico_olaboga:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

08 wrz 2010, 11:42

agusia22, a ile masz wzrostu?
bo ja niziutka jestem.. tylko 158 cm mam

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

08 wrz 2010, 12:42

agusia22, a ile masz wzrostu?
bo ja niziutka jestem.. tylko 158 cm mam
_________________
ja jestem 10 cm wyzsza od Ciebie.mam 168.

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

08 wrz 2010, 13:02

ja zaczynałam od 60 kg teraz tak gdzies 61 a wzrostu mam 170 ja to jakbym mogła to bym nic nie jadła nie moge czasem na jedzienie patrzec rano no to musze bo mdłosci ostatnio n akolacje nic nizezjadłam i wnocy wstawałam i zwracałam ale tylk osie wymeczyłam bo nie miałam czym wymiotowac wiec teraz pilnuje by zawsze cos zjesc ...wogolne nie moge patrzec na takie samozne potrawy miesa wedliny jak juz mam ochote na łagodne rzeczy jakis serek białe miesko z kurczaka ;) a czasem to wogole wymyslam mam na cos ochote przygotuje to ale jak mam sie zabrac za jedzienie to stwierdzam ze jednak nie mam na to ochoty ;p hm z włosami to i tak zawsze mi wypadały a iwec nadal wypadaja mam nadzieje tylko ze łysa nie bede ;D skóra mieszana cos tam wyskoczy od czasu do czasu tylko ze ja odrazu wyciskam niestety i pozniej juz wszedzie mi cos wyłazi ;P :ico_haha_02: smarujecie juz moze brzuszek jakimis kremami? chciałam sobie kupic jakis na brzuszek i piersi ale nie wiem czy wystarczy zwykły tłusty balsam czy lepiej jakis specjalny na rozstepy?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość