Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

10 wrz 2010, 12:22

właśnie dzwoniono do mnie z kliniki i jest już wynik badania AFP (wykluczenie wad cewy nerwowej) i wynik jest prawidłowy tzn Pani powiedziała że jest bardzo dobry
:ico_brawa_01:

pinko, a kogo byś wolała???? :-)

manenka :ico_brawa_01: dla Mikiego
moja Ola w ciągu jednego dnia nauczyła się korzystać z nocnika i do tej pory a minął już ponad rok, nie było żadnej wpadki, ani z siku ani z kupką :-D

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

10 wrz 2010, 12:44

Witam po raz kolejny.Właśnie przyjechałam z uczelni na którą pojechalam dziś niepotrzebnie, ponieważ jedne zajęcia nam odwołali, a z kolejnych jestem zwolnioma, bo miałam już je na studiach mgr , więc drugą połowę dnia mam wolną :ico_brawa_01:
manenka gratuluję dzielnego synka.
moja Ola w ciągu jednego dnia nauczyła się korzystać z nocnika i do tej pory a minął już ponad rok, nie było żadnej wpadki, ani z siku ani z kupką
moja córa też szybciutko się oduczyła sisiania w pampersiory

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

10 wrz 2010, 12:49

manenka, to szybko uczysz nocnikowania maluszka :-) Brawa za postępy :ico_brawa_01: Moją zaczęłam uczyć dopiero w tym roku w marcu, też nam szybko poszło, bo w tydzień załapała :-) i do tej pory żadnych wpadek nie ma :-)
pinko, a czego Was uczą na tym BHP? Co będziesz mogła robić po skończeniu studiów?
będę mogła w zakładzie pracy zajmować się BHP, a uczą nas o wypadkach przy pracy, wypełniania pism do ZUS-u, dużo prawa też jest :-) ale ogólnie bardzo ciekawe studia i praca po tym też jest niezła, jak się ją znajdzie :-)
już nie ma :ico_oczko: :-D
hehe, to musisz fotkę uaktualnić ;-)
pinko, a kogo byś wolała???? :-)
jest mi to naprawdę obojętne, to mój teść od dawna mówi, że chce wnuka teraz i nawet zanim zaszłam w ciążę, czasem jak nam przelewał pieniądze na konto, to w tytule przelewu wpisywał: "zaliczka na przyszłego wnuka" :-D i teraz mówi, że tyle kasy wysłał, ze chłopiec musi być :-D Może się zdziwić ;-) hehehe bo ja czuję, że kolejna babka będzie.

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

10 wrz 2010, 14:06

będę mogła w zakładzie pracy zajmować się BHP
no tak, to chyba w ubiegłym roku wymyślili że każdy zakład musi mieć swojego bhpowca. Czy będę mogła się zwracać czasem do Ciebie jeśli będę miała pytania z zakresu przepisów np??? :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

10 wrz 2010, 15:19

Czy będę mogła się zwracać czasem do Ciebie jeśli będę miała pytania z zakresu przepisów np??? :ico_sorki: :ico_sorki:
jasne, że możesz pytać, choć pewnie na początku mogę mieć jeszcze problem z udzieleniem Ci prawidłowej odpowiedzi :-) ale pytaj, będę szukać.

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

10 wrz 2010, 15:34

hej

mnie dziś jeszcze większe choróbsko dopadło :ico_chory: nie dośc , że dziś zaczął dobijać mnie ten katar bo leci jak z kranu :ico_brawa_01: to jeszcze glowa i gardło boli :ico_olaboga: a jakby było malo tego to Mike ma to samo :ico_olaboga: wiec w domu mam lekki szał :ico_olaboga:
na szczęście Mike woła nadal, czasem nie zdąży na nocnik, to praalm dywan, ale jak poszłam robić obiad to miskę z lazienki pomylił z nocnikiem i przybiegł się pochwalic, że zrobił siku ja patrze gdzie ???a on mi pokazuje miskę :ico_szoking: myślałam, że padnę ze śmiech :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: no ale w końcu liczy się , że zrobił :ico_brawa_01:

Ania Zaba ja wiem, że to nie jest tak lekko, czasem bywa tak jak u dziewczyn, ze wszytsko idzie idealnie, a czasem jest załamka, z reszta widzę jak moja siostra już 2 dziecko uczy sikania na nocnik i jednemu zajelo to rok, a drugi jak na razie od stycznia się uczy ,a le wpadki często ma, a jeszcze czeka na nią jedne dziecko :ico_olaboga:

dziewczyny fajnie, że macie pracę, i chodzicie do szkół, zawsze to jakoś czas leci to jest z kim pogadać, ja jeszcze trochę posiedzę w domu, pewnie ze 2 lub 2,5 roku, potem wybieram się do pracy lub kursy, ale gdzie to jeszcze nie wiem, potem kupno jakiegoś domku i 3 dziecko :ico_brawa_01:

dobra zmykam poleżeć

[ Dodano: 2010-09-10, 15:35 ]
pinko, wiesz co mi by się nie chcialo jeszcze uczyć Mikiego , ale to on mnie do tego zmusił, za każdym razem wołał i siadał na nocnik , a teraz jeszcze czasem utrzma mocz czasem nie, więc czemu by nie skorzystac z okazji :-)

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

10 wrz 2010, 16:35

a on mi pokazuje miskę :ico_szoking: myślałam, że padnę ze śmiech :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: no ale w końcu liczy się , że zrobił :ico_brawa_01:
hehehe, a co za różnica :-) miska to taki większy nocnik :-)
więc czemu by nie skorzystac z okazji :-)
mądrego masz synka :-) Kurujcie się, dużo zdrówka Wam życzę :-)

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

10 wrz 2010, 20:05

miskę z lazienki pomylił z nocnikiem
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: jak się biedaczkowi strasznie sisiu chciało to nie patrzył gdzie byle by nie w majty :ico_haha_01: , mądry chłopak :ico_brawa_01:
manenka ja coś na temat przeziębienia wiem :ico_olaboga: . Kuruj się jak możesz domowymi sposobami, a najważniejsze dużo leż.

Ja mam dziś dzień wagarowicza, bo mi e zajęcia się upiekły i tak się wyleniuchowałam, że szok. Spałam, jadłam, czytałam książkę i oglądałam tv, normalnie dawno takiego leniwego dnia nie miałam, a teraz mnie głowa przeraźliwie boli :ico_chory: , i zastanawiam się kto za mnie będzie w nocy spał, a jutro o 6 rano pobutka, bo od 8 już zajęcia zaczynam i nie ma co liczyć na kolejne wagary :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

10 wrz 2010, 20:17

A ja spiesze zawiadomic ze u mnie 3 dzien juz wyrazne ruchy dzieciatka czuje - N A R E S Z C I E E E E :ico_brawa_01:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

10 wrz 2010, 21:08

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Basiu to za ruchy dzidzi. Piękne uczucie prawda?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość