Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

10 wrz 2010, 09:08

Mam tylko nadzieję, że jak zobaczy z kim będzie miała do czynienia to nie zmieni zdania
Nie będzie tak źle chyba :-D

U nas dziś to samo z przedszkolem :ico_olaboga: dziś M go zaprowadził i powiedział że ostatni raz :ico_olaboga: no i on po niego przyjdzie bo powiedział ze on go zostawił toi on po niego przyjdzie żeby sobie mały nie myślał że go tata zostawił :ico_sorki: :ico_sorki:

U nas też dziś buro i ponuro ale podobno niedziela ma byc ładna. Cieszę się bo jak to się sprawdzi to chłopcy pojada do zoo :ico_brawa_01:

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

10 wrz 2010, 16:24

:-) Witajcie
Agnieś gratuluje i mam nadzieje ze niania będzie super
u nas dziś do południa była piękna pogoda zaliczyliśmy spacerek na pustynie a później wizytę u fryzjera
fryzurki Oli i Karola już piękne
Oj moja córcia tez miała wczoraj kiepskie popołudnie z tego powodu doszło do sprzeczki z moim mężem i dziś rano miałam nie najlepszy humorek
Ewcik Tymuś sie powoli przyzwyczaja

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

10 wrz 2010, 20:47

No chyba niestety się nie przyzwyczaja :ico_placzek: ws poniedziałek zapytam panią czy mogę na chwilę z nim . Dziś jak mu to powiedziałam to się ożywił i był zadowolony, zobaczymy czy mi pozwolą :ico_noniewiem:

U nas pogoda dziś sie poprawiła i nawet cieplutko się zrobiło. Zjedliśmy dziś obiad na mieście a moje spagetti zostało na jutro :-)

A jutro rano idę na miasto szukać prezentu na roczek :ico_olaboga: nie mam wogóle koncepcji co kupić :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

11 wrz 2010, 06:56

Z tą nianią to jeszcze nie do końca wiadomo. Ona by chciała zarobić a nie dorobić, a ja jej proponuję najwyżej 5 godzin dziennie i to przez trzy tygodnie w miesiącu. Jak to sobie przeliczyła to raczej się nie zdecyduje i będzie szukać czegoś innego :ico_noniewiem: Ale widać uczciwa kobieta, bo zaproponowała, że jeśli kogoś nie znajdę i jeśli ona czegoś nie znajdzie to może zaopiekować się chłopakami. No i jestem w punkcie wyjścia. Ale mam w zanadrzu drugie rozwiązanie. u mnie w pracy jesteśmy we trzy, co trzeci tydzień którejś z nas wypada druga zmiana. Już się z jedną dziewczyną umówiłam, że chętnie odstąpi mi swoje drugie zmiany. Muszę jeszcze z drugą koleżanką porozmawiać, ale ona jest jeszcze na urlopie i dopiero w przyszłym tygodniu będę ją widziała. Jeśli tak się uda to żadnej niani nie będę potrzebowała. Tylko te drugie zmiany mają dużo minusów :ico_noniewiem: mam mniej czasu dla dzieci :ico_placzek:
A w poniedziałek jadę z chłopakami do szpitala na badania. Jak wszystko dobrze pójdzie to trzy dni nam to zajmie. Boję się tego, bo do tej pory tylko z jednym na raz byłam w szpitalu. Mam nadzieję, że oddziału nie rozniosą. W pojedynkę są grzeczni, normalnie aniołki ale ich dwóch razem :ico_olaboga: Muszę się spakować i zabrać górę kolorowanek i autek, żeby chłopaki się nie nudzili :ico_oczko:
Trochę się rozpisałam, ale mam trochę czasu. Jestem w pracy i właściwe nic się nie dzieje.

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

11 wrz 2010, 15:38

Agnieś81, a co za badania będziecie robić :ico_sorki: mam nadzieję że wszystko będzie ok i chłopaki nie rozniosą szpitala :ico_oczko: moje też jak osobno to ok jeszcze da się wytrzymać ale razem to jakiś koszmar :ico_sorki: :ico_olaboga:

Ja dziś mam koszmarny dzień, wyjśćie z chlopakami na miasto po prezent to jakiś koszmar,potem dostałam bólu głowy i mnie trzyma cały czas a jeszcze muszę iść an te urodziny i uśmiechać się sztucznie bo to przecież rodzina mojego męża :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

11 wrz 2010, 23:17

hejka kochane!!
oj padam na pysk, padam. Troche minie nim sie wdrożę ale Michas mnie dodatkkowo wykańcza, bo wisi na cycu non-stop |(dosłownie - co pół godziny ) i w dzień i w nocy. Gryzie przy tym potwornie ehh
no i znowu się żalę... ale powiiem Wam szczerze, ze nic innego zupelnie nie przychodzi mi do głowy :ico_noniewiem: sorki

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

12 wrz 2010, 10:25

witam niedzielnie
normalnie padam :ico_sorki: wczoraj cały dzień przy grzybkach,bo do suszenia czyściłam i kanie do smażenia na obiadek, potem ogródek grabiłam,wykąpałam Hanię,poszła spać a potem czas dla A :-D i ciągle śpiąca :-/ na dodatek Hania dzisiaj już o 7 wstała :ico_spanko: i znowu chora,patrzałam w gardełko to angina i chrypie,więc jutro znowu lekarz i tydzień w domu :ico_placzek:
pogoda jest super,mąż znowu na grzybkach a po obiadku chyba do moich rodziców pojedziemy :-)

Agnieś81 może sie uda z tą nianią jeszcze,bo ciagle robić na 2 zmianę to też za mało czasu dla dzieci ale i męcząca dla ciebie :ico_sorki:
a co za badania będziesz robiła chłopakom?

kilolek ciężko masz z chłopcami :ico_pocieszyciel: pewnie czekasz aż mały cyca odstawi :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

12 wrz 2010, 12:05

Ja mam dziś wolne, moi pojechali do zoo :ico_brawa_01:
TYrochę ogarniam mieszkanko i ide do babci bo też przez kilka dni była na grzybkach. No a potem do powrotu chłopców laba :-D :-D

kilolek współczuję ciz tym cycowaniem. Pamiętam to dobrze bo Kacperek wisiał mi na cycu 10 miesięcy i nie pił nawet wody tylko cyc. Bardzo sie cieszę ze ten etap mam już za sobą :ico_sorki: a Ty kochana na pewno jeszcze trochę wytrzymasz i po mału próbuj go odstawiać choć wiem że mój Kacperek po prostu sam z siebie siegnąąl po butlę bo każda moja próba kończyła się płaczem :ico_sorki: trzymam kciuki

Aniu szkoda ze HAnia znów chora :ico_olaboga: niech szybko zdrowieje :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

12 wrz 2010, 15:47

kilolek ciężko masz z chłopcami :ico_pocieszyciel: pewnie czekasz aż mały cyca odstawi :ico_noniewiem:
z chlopcami nie jest źle tylko z praca ale na koniec cycowania to faktycznie już z utesknieniem czekam. Kilka razy próbowalismy ale bez skutku niestety. ustaliliśmy ostateczny trmin na najbliższy piatek - wtedy mamy 3 dni na walkę ale chyba się nie uda, bo trochę rzeczy będziemy musieli poząłatwiać w przysżły weekand a odstawiany Michaś na pewno nie będzie spokojny :ico_noniewiem: wiec pewnie trzeba będzie przelozyć
a Ty kochana na pewno jeszcze trochę wytrzymasz i po mału próbuj go odstawiać choć wiem że mój Kacperek po prostu sam z siebie siegnąąl po butlę bo każda moja próba kończyła się płaczem
no u nas tez jes ryk, a najgorsze ze on nie je nic zupelnie poza cycem
Przy okazji powiedzcie mi taką rzecz, czy waszym zdaniem to wysttarczająco?:
6.00-cyc
8,00 cyc
11,00 - 30 ml zupki
14,00 - 30 ml kaszki
kolo 16 zje pewnie ze 100 ml owocow i wieczorem nie wicej jak 100 kaszki (ale niekoneicznie, bo cżęsto nei chce wccale) i w nocy 3 razy cyc
a w miedzyczasie do teraz czyli do 15 zjadl 3 chrupki
No i moja pediara twierdzi,z e wystarczy!!! a wrecz ze to zdrowo :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

12 wrz 2010, 17:04

kilolek, jak na moje to trochę mało ale może mi sie tak wydaje dlatego że moje chłopaki to dużo jedzą i dosyc często :ico_noniewiem: no ale jeśli pediatra twierdzi że to wystarczy :ico_noniewiem: tylko mi sie wwydaje że 10 miesięczne dziecko powinno jeść już więcej stałych produktów. Kacperek też jak miał 10 miesięcy pił tylko cyca ale jadł też duże stałe produkty :ico_noniewiem:

No a ja się byczę, chłopcy niedługo wracają więc zbieram siły :ico_oczko:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość