Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

13 wrz 2010, 20:21

ale sie nie da :ico_olaboga:
ja kochan słodyczne szczególnie czekoladę.. no ale jakoś w ciąży mnie nie ciągnie do słodkiego :-)

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

13 wrz 2010, 20:54

pinko, a przyglądałaś się kupie??bo owsiki podobno widać, poza tym czasem aż wystają z pupy :ico_szoking: ale czy drapie się w okolicy lędźwiowej kręgosłupa???
zgrzyta zębami???ma sińce pod oczami????
a jeśli by miała, musielibyście się leczyć wszyscy w domu. A Ty raczej nie mogłabyś brać żadnych lekarstw. także mam nadzieję, że to jednak nie robaki.
a może małą coś uczula z jedzenia????je czekoladę????pije kakao????
ma wysypkę ma pleckach i w okolicy ud. Po pupie się nie drapie i sińców nie ma. Kupie się przyglądałam i były w niej takie ziarenka jak sezam wyglądające. Nie wiem co to :ico_noniewiem: Sińców na szczęście nie ma i nie zgrzyta zębami, przynajmniej nie zauważyłam.

Byłam u lekarki i zleciła badania, morfologię, moczi kał po 3x na pasożyty, aspat i alat oraz usg brzuszka. Mam nadzieję, że to nic poważnego. MAtwię się o tego mojego skarba :-( a jutro pójdę z rana do laboratorium, żeby część z tych badań od razu zrobić.
gardło mnie jeszcze piecze i śpiąca jestem :ico_spanko:
zdrowiej szybko i dużo śpij, jak masz możliwość, nie przemęczaj się.
wy też macie taki apetyt jak smok???? :ico_szoking: jadłabym i jadła.
nie mam aż takiego apetytu, włąśnie w ciąży jem tyle ile potrzeba, mój organizm każe mi przestać jeść w pewnym momencie. JAk do tej pory, od początku ciąży chudłam 1 kg i waga stoi na razie, ale ja do chudzinek nie należę, więc mam duży zapas dla dzidzi :-D
trzymajcie kciuki, aby to nie było to.
będę trzymać.
ale sie nie da :ico_olaboga: przynajmniej w moim przypadku :-D
hehehe, mnie na szczęście do słodyczy nie ciągnie :ico_sorki:

Zmykam pranie rozwiesić i pastę tuńczykową do kanapek zrobić.
CZekam na małżowinka mojego aż z pracy wróci, wytęskniłam się za nim, nie widzieliśmy się cały weekend.

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

13 wrz 2010, 20:56

hej

ja wczoraj w nocy poczułam pierwsze ruchy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: więc niz wcześniej nie czułam dokładnie jak w 1 ciąży mialam :-)
dziś poszłam na spacerek , zaszłam do koleżanki na kawę i jak wrcałam to juz w skrzynce był list ze szpiatala by się stawić na USG 30 wrzesnia :-D

co do ciasta
to wiecie, że ja wpisalam w google ciasto drożdżowe z wiśniami i wzięlam pierwsze lepsze i się okazło własnie takie smaczne, szybko się robi, rozczyn w 2min, potem z 15min wyrosniecie, ugnieść ciasto z wsypaniem produków z 3-5min więbardzo szybko i bardzo łatwo aż sama się dziwiłam :ico_szoking:



buzok
:ico_olaboga: trzymam za ciebie bardzo bardzo mocno kciuki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: juz lepiej by to jakas tam byle jaka alergia była :ico_sorki: :ico_sorki:

Pinko owsiki jest łatwo zobaczyć na papierze lub z kałem , to takie malusie białe robaczki coś jak malutkie kawałki paiperu toaletowego zrulowane, trzymam kciuki by jednak to nie były owsiki ,bo swędzenie jest okropne :ico_chory: szału mozna dostać

Tynusz mi też się kości rozchodza już od jakiegoś 12 tygodnia :ico_olaboga: , w pierszej ciąży zaczęlo się coś okolo 20 tygodnia, ból okropny a złaszcza jak się chcesz w nocy przekręcić lub z łóżka wstać, teraz mam to samo az łzy się cisną do oczu, a ostatnio zauważłam , ze jak idę pod gorkę i pcham wzózek lub nawet nie pcahm to mam ten sam ból :ico_olaboga: no ale tu wszędzie z górki i pod górkę
zdrówka życze :ico_sorki: :ico_sorki:

Basia ja narazie przytyłam 1,5 kg, ale mi to nie pasuje, bo kurde tak to jest , że ja na poczatku prawie nic nie tyje, a potem w 2-3 miesiące 15kg :ico_olaboga: no i co robią się rozstepy, więc wolalabym żeby te kg już od poczatku ciąży mi się rozkladały :ico_sorki: fakt nie mam z 1 ciązy dużo tych rozstepów , ale za pewne w drugiej ich nie unikne jak na konćówce mi wpadnie z 20kg



Blanka
ja w razie czego mam magnez z potasem lub nospę, ale jak na razie od wizyty skurcze ustały :ico_sorki: :ico_sorki: chyba się przestraszyły :ico_haha_01:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

13 wrz 2010, 20:56

zdrowiej szybko i dużo śpij, jak masz możliwość, nie przemęczaj się.
i o to chodzi ze chce mi się spać ale nie dam rady się uspać, dlatego siedze może się zmęczę i zasnę, a jeszcze M ma mi hamburgera przywieźć bo mi się zachciało to trochę potrwa :-D

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

13 wrz 2010, 20:57

a tu link do niego hehe zapomniałam

http://majanaboxing.blox.pl/2008/04/Cia ... zonka.html

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

13 wrz 2010, 20:58

pastę tuńczykową do kanapek zrobić.
mmm ależ dawno nie jadłam tuńczyka a uwielbiam go ;D

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

13 wrz 2010, 21:11

na USG 30 wrzesnia
He he to tak jak i ja :ico_brawa_01: drugie i ostatnie :-D

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

13 wrz 2010, 21:17

to takie malusie białe robaczki coś jak malutkie kawałki paiperu toaletowego zrulowane,
to to chyba nie są owsiki, do opisu mi nie pasują, a poza tym Ula się nie drapie w pupę.
mi też się kości rozchodza
a ja nie miałam takiego zjawiska, ani w pierwszej ciąży ani teraz :ico_noniewiem:
ale za pewne w drugiej ich nie unikne jak na konćówce mi wpadnie z 20kg
a smarujesz się czymś? Ja w pierwszej ciąży stosowałam mustelę i nie mam za wiele, a teraz kupiłam tańszy perfecta mama... zobaczymy czy da radę.
jeszcze M ma mi hamburgera przywieźć bo mi się zachciało to trochę potrwa :-D
hehehe, zachcianki, ja na szczęście takich nie mam :ico_sorki:
a uwielbiam go ;D
no właśnie ja też:-D

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

13 wrz 2010, 21:37

mmm ależ dawno nie jadłam tuńczyka a uwielbiam go ;D
ja nie lubię tuńczyka, ale uwielbiam łososia i makrele w sosie pomidorowym :ico_haha_02:
He he to tak jak i ja :ico_brawa_01: drugie i ostatnie :-D
no i ja tak samo :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
to to chyba nie są owsiki, do opisu mi nie pasują, a poza tym Ula się nie drapie w pupę.
ja miałam i mnie tak potwornie swędziało, że aż czasem do krwi porafilam się podrapać :ico_chory: a owsiki bardzo są widoczne pelzajace białe robaczku fuj
a ja nie miałam takiego zjawiska, ani w pierwszej ciąży ani teraz :ico_noniewiem:
no to jesteś jedną z tych szczęściar :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja dzis gadałam z koleżankami 2 i one też do nich należą :-)
a smarujesz się czymś? Ja w pierwszej ciąży stosowałam mustelę i nie mam za wiele, a teraz kupiłam tańszy perfecta mama... zobaczymy czy da radę.
no pewnie, że tak i to codziennie , i oliwką i balsamem specjalnym, ale wiesz to i tak za dużo dla brzucha 7kg w miesiąc to nawet jakbym kremu cudu uzyła to nie unikne tego, może taką po prostu mam skórę
fakt , ze w 1 aż tak dużo ich nie mialam tzn w ciąży nie było ich widać, ale zaraz po porodzie zobaczylam ze są tak nisko na dole , moja siostra miala to samo, niestety już w 2 ciąży ich nie dala rady uniknąć, chodx trzeba być dobrej myśli :ico_sorki:
ja zmykam na seriale o wampirach :-)

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

13 wrz 2010, 21:45

makrele w sosie pomidorowym :ico_haha_02:
to to i ja uwielbiam, ale filety z makreli w sosie pomidorowym :-)
ja miałam i mnie tak potwornie swędziało, że aż czasem do krwi porafilam się podrapać :ico_chory: a owsiki bardzo są widoczne pelzajace białe robaczku fuj
dzięki za info, z Twoich doświadczeń wnioskuję, że to Uli mojej nie dolega, trochę się uspokoiłam, ale nie wiem co to może być, a jak jakaś glista? Kurcze....

JA uciekam pod prysznic i do łóżeczka... do jutra kobitki, spokojnej nocki bez żadnych bóli i katarów ;-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Edithgag i 1 gość