buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

13 wrz 2010, 16:15

co to ta mukoplazma? skąd te podejrzenia na to?
nie mam pojęcia. Wyczytałam w necie tylko tyle, że jest to choroba często mylona ze zwykłą grypą, różnica jest ta, że leczy się ją dłużej i tylko jakimś tam silnym antybiotykiem.
skąd te podejrzenia na to?
mam tak silny kaszel a osłuchowo wszystko ok i strasznie długo mam już ten kaszel, więc kazała zrobić te badania.
Dzieciątku na pewno nic nie jest.
mam nadzieje że jest tak jak piszesz.
U mnie dzieci przeziębione,Gabi kaszle smara choć już lepiej bo w sobotę miała gorączkę.
Dużo zdrówka dla dziewczynek, jesień to taki właśnie czas, strasznie nie lubię tej pory roku.
Moja Oliwka niby podkasłuje, ale dostała jakieś tam zapobiegawcze leki i mam nadzieje, że nic się z tego nie wykluje

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

13 wrz 2010, 18:40

Cześć dziewczyny, nawet nie próbuję Was doczytać - tyle naklikałyście przez ten tydzień :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: jak będę miała więcej czasu to się postaram nadrobić :ico_wstydzioch:

U mnie wszystko ok, w środę idę do gina, bo przełożyłam wizytę z piątku. Nadal lekka niewyróbka z czasem, ale już trochę spokojniej, jeszcze jutro i od środy powinnam mieć spokój.

[ Dodano: 2010-09-14, 13:50 ]
Hej dziewczyny co tak zacichłyście ? Ja właśnie skończyłam robotę i od jutra znów się obijam w pracy :-D

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

14 wrz 2010, 15:12

dzień doberek :ico_kawa: :ico_haha_01:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

14 wrz 2010, 16:15

WITAM wpadam na chwilke zubelek przepiekne coreczki :ico_brawa_01: A ja stawiam :ico_tort: za kolejny tydzien!!!!

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

14 wrz 2010, 18:33

Witam wszystkich. Zubelek śliczne córeczki, i się powtórze, ze są jak bliźniaczki.
Byłam dziś na tych badaniach i okazało się że wynik mam dodatni ale jeszcze mieszcze się w normie, doktorka powiedziała, żebym do niej z nim przyszła i mi wszystko powie co i jak, więc nadal nic nie wiem. Bylam również u gina słuchałam tentna dzidzi, i od razu mi się zrobiło na sercu lżej. Umówiłam się z nim, ze jutro przyjedziemy o 10 rano z mężem do szpitala to zrobi mi USG, może nasz dzidziuś sie ujawni, i będziemy w końcu wiedzieć w jakich kolorach kupować rzeczy :-)

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

14 wrz 2010, 18:42

Aniula, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za kolejny tydzień

buzok14, jej mówisz wynik dodatni...no dobrze,że nie jakoś mocno ale ciekawa jestem co ci tam lekarka powie .
jutro usg...ale zazdroszczę...ja niby wiem w jakich kolorach kupować ale właśnie na grudniówkach pisałam,że jakieś mam przeczucie,że to pomyłka i ogłupiała jestem a moje usg za miesiac i tyle jeszcze w niepewności.

[ Dodano: 2010-09-14, 18:42 ]
aaa i dziękuję za pochwały dziewczynek :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

15 wrz 2010, 07:37

buzok14, O jej ale mi przykro bidulko, nie martw się i napisz koniecznie co powiedziała lekarka...

[ Dodano: 2010-09-15, 07:43 ]
zubelek, Te twoje Córy to Ci mówie .... Dźwi Ci się nie będą zamykały jak za chłopakami zaczną biegac :-D
Wiesz że wczoraj czytałam jakis artyluł że najwięcej pomyłek jest ostatnio przy rozpoznaniu płci jak widac dziewczynkę Kobiety opisywały że :ico_oczko: deprechy podostawały jak mówiono im że to niunia a niuniusia urodziły. Nie mówie że deprechy dostaniesz ale że całkiem możliwe iż masz tam w brzucholku chłopca. Ach te chłopy nawet przed mamunią jajka uchowają :-D

[ Dodano: 2010-09-15, 07:45 ]
:ico_tort: :ico_tort: A tak wogóle to stawiam za skończony 5 miesiąc a zaczęty 6. :-D :ico_brawa_01: :ico_kawa: :ico_kawa: I kawe do niego też. Macie ochote na takiego torta ja iidę do piekarni i to szybko bo oszleje jak za chwilę nie zjem.... :ico_olaboga: :-D

[ Dodano: 2010-09-15, 07:58 ]
UUUU udało misię zmienic suwaczek i tam jest zdjęcie jak wyglądałąm przed ciąża ale byłam szczupła. A teraz powalcze z brzucholem żeby wkleic a torcik już do mnie idzie....

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

15 wrz 2010, 08:25

buzok14, O jej ale mi przykro bidulko, nie martw się i napisz koniecznie co powiedziała lekarka...
Ja już swoje wypłakałam :ico_placzek: w czoraj. A teraz się szykuje i jedziemy z moim P na USG, które mam nadzieje, że poprawi mi humor, przy okazji pokaże ten wynik z mukoplazmy mojemu ginekologowi, a potem prosto od niego jade do siebie do przychodni, żeby doktorka też go zobaczyła i może mi już coś jaśniej powie. A ja nadal kaszle :ico_placzek: . No i jeszcze jade dziś po córunie moją kochaną, bo nie widziałam juz jej przez te badania i wogóle 2 dni.

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

15 wrz 2010, 09:41

buzok14, Nie płacz kochana dzidzi się napewno to nie podoba, nawet nie wiem co Ci napisac bo wiem jak to jest jak ciągle się cos czepia jestesmy wtedy bezsilne całkowicie nie wiemy co zrobic troszke czasu i jakos się ogarniesz z tym wszystkim, gin napewno Cie uspokoi. A jak teraz z leczeniem ? Napisz koniecznie Jak tam twe maleństo i co z Tobą teraz co postanowią... Trzymaj się mamusko nasza jestesmy z Tobą :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

15 wrz 2010, 09:49

Witam dziewczyny, ja dziś nareszcie spokojnie z kawą siedzę przed lapkiem

zubelek super zdjęcie córek w podpisie. Co do płci, to mam nadzieję, że u mnie dziś na usg gin już ostatecznie potwierdzi chłopca. Ja jestem o tym przekonana, mam nadzieję, że się nie mylę. A pomyłki się zdarzają, mojej kuzynce przez całą ciąże mówili, że chłopiec, a dopiero pod koniec ósmego miesiąca wyszło, że dziewczynka. A chodziła o gina z naprawdę dobrym sprzętem.
Także zubelek wszystko jest możliwe :-D a co kolorów to na pierwsze dwa miesiące wszystko mam uniwersalne, sporo beżu i zieleni, trochę niebieskiego i kremowego także płeć nie ma tu znaczenia. Dopiero jak Bartek był większy to kupowałam takie typowo dla chłopca. No ale ja nie znoszę różowego, także nawet dla dziewczynki nie kupowałabym w tym kolorze.

buzok14 mam nadzieję, że jednak nie masz tej mukoplazmy tak dużo i nie jest taka groźna. Lekarka dobierze Ci bezpieczny dla dziecka antybiotyk i wszystko będzie ok

Agnieszka26 gratulacje za szósty miesiąc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-09-15, 09:53 ]
buzok14 ja w ciąży z Bartkiem też brałam antybiotyk, bo po wymazie z szyjki macicy w 34 tygodniu okazało się, że mam jakieś cholerstwo, które jest groźne dla dziecka. Dostałam Dalacin doustnie i dopochwowo. Czasami lepiej wziąć antybiotyki, b sama infekcja jest groźniejsza dla dziecka niż leki. Wiadomo, że nikt Ci ich nie przepisze bez potrzeby, ale jak trzeba to trzeba.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość