Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

16 wrz 2010, 11:08

ja cały dzien bym spała rano po sniadaniu i po obiedzie a 20 godz to juz nie funkcjonuje ;) apetyt coraz wiekszy dzis w nocy np wstałam o 2 i musiałam cos wszamac bo głodna byłam i zasnac nie mogłam ... ja tez narazie ze szkoła spokoj wczoraj miałam poprawke ze statystyki matematycznej okropnosc ale jakos poszło a w przyszłym roku bronie prace magisterska tylko najpierw musze ja napisac a z tym juz gorzej mam takiego lenia ze szok ...
u mnie znowu pada i wieje ostatnie dwa dni były słoneczne wiec byłam troszke w lesie na grzybach bo uwielbiam je zbierac z tym ze na drugi dzien nozki takie obolałe ze szok ;)
tez mysle powaznie o kupnie tej poduszki bo zawsze spałam na brzuszku a teraz w nocy sie krece z boku na bok i mi nie wygodnie a nie chce brzuszka juz uciskac ;)
wkurza mnie to ze u mnie w osrodku ginekolog nic nie pokazuje sprzet do bani siostra tez chodziła tam gdzie ja i mowi ze nic mi nie powie i nie pokarze za bardzo takze jak bede chciala zobaczyc bicie serduszka czy jak sie kształtuje dzidzius nie wspomne o zdjeciach to musze isc prywatnie masakra ;/

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

16 wrz 2010, 11:47

patrycjaaa, kurcze to nie fajnie masz z tym ginem :ico_noniewiem:

a u mnie juz widac i jestem z niego strasznie dumna :ico_haha_02:
ale chcialabym zeby jeeeeszcze bardziej podrosl...
a najbardziej widac wieczorem :-)

wlasnie wrocilysmy od lekarza... z antybiotykami
myslalam, ze to jakies owsiki czy cos... a tu niespodzianka...
kolejny raz szkarlatyna :ico_olaboga:
ale dla mnie juz takiego niebezpieczenstwa nie ma, jakbym sie zarazila dostane antybiotyk, ktory nie szkodzi kobietom w ciazy... :ico_haha_02:
dzisiaj i jutro musimy siedziec w domu, a w pon. male juz moga isc do przedszkola :-D

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

16 wrz 2010, 12:15

witajcie

magda1614 ja równiez trzymam kciuki
wlasnie wrocilysmy od lekarza... z antybiotykami
myslalam, ze to jakies owsiki czy cos... a tu niespodzianka...
kolejny raz szkarlatyna
:ico_olaboga:

patrycjaaa, a nie możesz zmienić lekarza????

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

16 wrz 2010, 12:43

I jak tam kochane :ico_ciezarowka: Wasze samopoczucie?
Pewnie juz sie poprawia, bo dobijamy wielkimi krokami do konca I trymestru :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

16 wrz 2010, 13:35

Mogłabym zmienic ale to cały czas prywatnie bym wtedy chodziła a teraz tyle wydatkow mamy ;/ poza tym lekarz jest ok tylko sprzet taki lipny maja i lekarz ten jest ordynatorem czy jakos tak szpiatala w ktorym bede rodziła a wiec tez puzniej patrza jak przyjmuja do kogo sie chodziło ;/ eh pujde za jakis czas tez prywatnie bo chciałabym dokladnie widziec dzidziusia ;)

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

16 wrz 2010, 15:19

taa, z kolei mój lekarz jest trochę taki niemrawy, sam nic Ci nie powie jak się nie spytasz. Wygląda jak by go wszystko nudziło :ico_noniewiem: Ale jest na oddziale gdy będę rodzić, no i sprzęt ma dobry, co wiążę się też z dużąą ilością ciężarnych które do niego chodzą.

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

16 wrz 2010, 15:19

Witam!

NowaSejana, zdrowka dla Was!

U nas dzis tez straszna pogoda.Pada i wieje.

Ja czuje sie bardzo dobrze.Wlasciwie to tak jakbym w ogole nie byla w ciazy.Apetytu nie mam juz takiego duzego jak kiedys.Miesa nadal nie jem ale za to jem duzo owocow.
Jesli chodzi o brzuszek to u mnie najlepiej widac wieczorem bo od rana prawie nic nie widac.

Wczoraj bylam w lumpku i kupilam sobie jeansy ciazowe :-) .

Dzis z mezem swietujemy 4 latka po slubie.Zrobilam pyszna kolacje i mam nadzieje ze maly pojdzie dzis szybko spac :-)

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

16 wrz 2010, 17:46

witam
Ja po wizycie ,denerwowalam sie bardzo bo nawet mi cisnienie podskoczyło 120/80 a zawsze mialam takie niskie .Ale okazało sie ze jest ok moja kruszynka ma 4,5cm i serduszko bije :ico_brawa_01: i dzis moglam je usłyszec pierwszy raz :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: bo wczesniej nie włączal .Nastepne Usg konczące 1trymestr mam między 27 a 1 pazdziernika czyli w 13 tygodniu jeszcze musze sie dogadac z doktorem dokładnie :ico_brawa_01: .Kurcze jaka jestem szczesliwa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: bardzo bardzo.Wyniki odebrane tez ok.
Oto mój skarbeczek najukochanszy
Obrazek

Okazalo si eze wg Usg jest to 11 tydzien i 2 dzień :ico_brawa_01:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

16 wrz 2010, 18:01

magda1614, dzidzia przesliczna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
i strasznie sie ciesze, ze wszystko dobrze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a tak z ciekawosci... nastepnym razem jak wg usg inaczej wyjdzie to suwaczek bedziesz np do tylu przesuwac??
bo ja tak caly czas mam wg OM i nawet po USG nie bede zmieniac, bo przeciez termin i tak caly czas bedzie ten sam, a USG tez moze za kazdym razem inaczej pokazywac :ico_noniewiem:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

16 wrz 2010, 19:23

NowaSejana, Ja mam wg usg gdyz wg miesiaczki doktor nie liczy bo mam cykle 40 dniowe wiesz a zmienilam sobie bo chcialam :ico_sorki: zawsze to pare dni do przodu a mnie to cieszy :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość