mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

21 wrz 2010, 20:39

co do przepisów dla dzieci to ja czasami zaglądam na tą stronke :-)
http://przepisydladzieci.webpark.pl/8.htm


czopka paracetamol
ja daje w syropie malej jakby co
można też, tylko chodziło mi o to, że w czopku szybciej zadziała :-) a w nocy to chyba o to głównie chodzi, żeby jak najszybciej zaczęło dzialać :ico_sorki: :ico_haha_01:


leona kto wie czy też nie powinnaś zrobić testu :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

anusiek trzymam kciuki za test :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

21 wrz 2010, 20:43

dorota jest napisanie, że niektóre leki na niepłodność (ale to Ciebie nie dotyczy) inne nie powinny wpływać na wynik testu.

Mnie w drugiej ciąży martwiłoby to (choć to głupie) że musiałabym na czas porodu rozstać się na 3 dni (oby tylko) z synkiem. Bałabym się żeby nie leżeć na patologii (jak to było w tamtym roku). Jeśli wszystko byłoby ok to cieszyłabym się no bo dziecko, taki drugi Piotruś albo Piotrusia :ico_oczko: to byłaby radość. Choć wiem że całymi dniami nie mogę liczyć na niczyją pomoc ale jakoś byśmy sobie dali radę. Moim dzieciom nie zabrakłoby na pewno jednego, mojej uwagi i miłośći :-) choć musieliby się podzielić jednym pokojem :ico_oczko:

zobaczymy co życie szykuje. CHyba nawet jeśli test wyjdzie negatywnie to przeżyję chwilę takiego rozczarowania, choć mniejszego niż kiedyś bo już jest synek.

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

21 wrz 2010, 21:24

choć musieliby się podzielić jednym pokojem :ico_oczko:
mieliby wesolo :ico_oczko:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

21 wrz 2010, 21:59

kto wie czy też nie powinnaś zrobić testu
no niby biore tabletki ale los potrafi byc przewrotny :ico_haha_01: :ico_oczko:

anusiek czekamy na wyniki testu :ico_sorki:

Shiva biedna Justynka :ico_olaboga:
Marcel wczoraj jak zostal z tatusiem, polecial do przodu i walnal o szafke pod tv, guz jeszcze dzisiaj byl :ico_olaboga:

Helen, sliczna fotka w podpisie :-) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Marcel szybko dzisiaj usnal, i dobrze bo juz zmeczona troche bylam jego marudzeniem :ico_wstydzioch: :ico_noniewiem: :ico_oczko:


dobrej nocki

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

21 wrz 2010, 23:08

anusiek czekamy na wyniki testu :ico_sorki:
- oooo,widze,ze sie dzieje :-D :-D :-D

Moj test wyszedl negatywny,robilam tydzien temu :ico_wstydzioch:

Nie doczytam co u was,bo za duzo tego.Wrocilysmy z Dziekanowa,raczka powoli wraca do siebie,Zuśka robi postepy,jest super.

Andrzejek poszedl do przedszkola i najpierw po 3 dniach mial rotawirusa,a potem zapalenie oskrzeli,ktore leczymy do dzis.

Ja jutro jade z do Katowic do szpitala na 3 dni z Zuza,mamy kontrole po operacji :ico_noniewiem:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

22 wrz 2010, 07:41

mikusia, fajna stronka :ico_brawa_01:
w czopku szybciej zadziała
no i zoladka nie psuje :ico_sorki:
inne nie powinny wpływać na wynik testu.
dzieki :ico_sorki: ale jakos boje sie kupic i robic test :ico_placzek:
choć musieliby się podzielić jednym pokojem
to i tak dobrze. ja mieszkam u moich rodzicow. ja,maz i 2 dzieci w 1 pokoju wiec tu juz naprawde nie ma warunkow na kolejne dziecko :ico_placzek: moj maz pracuje na umowe zlecenie,praca nie jest stala,dochody tez... :ico_noniewiem:
no niby biore tabletki ale los potrafi byc przewrotny
wszystko zalezy od sumiennosci. jesli bierzesz regularnie,bez zapominania i przesuwania godzin to nie zajdziesz :ico_oczko:
Shiva biedna Justynka
Marcel wczoraj jak zostal z tatusiem, polecial do przodu i walnal o szafke pod tv, guz jeszcze dzisiaj byl
:ico_oczko: caly tylek ma obity bo zanim wyczaila ze poza lozeczkiem tak miekko nie jest to siadala z rozmachem :ico_oczko:
Helen, sliczna fotka w podpisie
tez mi sie podoba :ico_brawa_01: :-D
Wrocilysmy z Dziekanowa,raczka powoli wraca do siebie,Zuśka robi postepy,jest super.
:ico_brawa_01: dla Zuzi
Andrzejek poszedl do przedszkola i najpierw po 3 dniach mial rotawirusa,a potem zapalenie oskrzeli,ktore leczymy do dzis
:ico_olaboga: wspolczuje..no niestey przedszkole to wylegarnia chorob :ico_chory:
Ja jutro jade z do Katowic do szpitala na 3 dni z Zuza,mamy kontrole po operacji
trzymamy kciuki :ico_sorki:
ja dzis ide z mala do lekarza.niby mniej smarka ale slychac ze ma nos zatkany,wczoraj goraczkowala i dzis od rana kaszel ja meczy :ico_olaboga: mimo to i tak jest w miare pogodna,zbytnio nie marudzi :ico_sorki:
Matiego uodparniam tranem juz. w zeszlym roku bardzo nam pomoglo :ico_brawa_01:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

22 wrz 2010, 08:32

hejka

iw_rybka, dobrze ze z raczka Zuzi coraz lepiej :ico_brawa_01: :ico_sorki: :ico_sorki:
zdrowka dla Andrzejka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

jesli bierzesz regularnie,bez zapominania i przesuwania godzin to nie zajdziesz :ico_oczko:
z tymi godzinami to czasami bywa roznie :ico_oczko:
no ale wcale sie nie zalamie gdyby byla :ico_ciezarowka: tylko najbardziej sie boje ze nie bede wiedziala ze jestem w ciazy a dalej bede brala tabletki :ico_noniewiem:


dorotaczekolada, zdrowka dla Lenki :ico_sorki:

:ico_sorki: :ico_sorki:

u nas swieci slonko :-D :ico_brawa_01: na pewno zaliczymy dzisiaj spacerek :ico_oczko:

mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

22 wrz 2010, 09:29

gdzie anusiek?! i co wyszło na teście?! :-D


no i witam z rana :-)

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

22 wrz 2010, 09:31

witajcie,
Test zrobiłam wczoraj wieczorem, nie wytrzymałam. Była jedna kreska...jeśli okres się nie pojawi jeszcze ze 2 tyg to pójdę do lekarza poznać przyczynę...może po ciąży poprostu tak jest...

mikusia, fajna stronka, też dodaję do ulubionych :-)
Rybka witaj Kochana, dawno Cię nie było. Fajnie że Zuzia taka zdolna dziewczynka i tak sobie radzi. Zdrowia życzymy ANdrzejkowi

Helen, świetna fotka :ico_brawa_01:
dorotaczekolada, zdrówka dla Lenki.

DO mnie przyjechała siostra...Oczywiście pomagać ale wczoraj Ją widziałam tylko przelotem i nawet nie wiem kiedy wróciła...dziś jeszcze śpi tylko widzę rozsypany cukier w kuchni :ico_olaboga: coś mi się wydaje że zbytnio na pomoc liczyć nie mogę.

Piotruś ciągle podchodzi do łóżka i staje. Trzeba mieć oczy dookoła głowy bo staje też przy krzesłach itp. Puszcza się jedną rączką i chce iść na przód :ico_olaboga:
Przy upadkach robi taką kołyskę, mocno zaciska oczy i głowe trzyma przyciągniętą tak że tylko plecy i pupa lądują na ziemi. Choć staram się go pilnować żeby tych upadków nie zaliczał...

u nas też słoneczko świeci, pięknie... niedługo wyruszamy na spacerek :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-09-22, 09:33 ]
a to coś odemnie, http://pracowniawypiekow.blogspot.com/ stronka raczej dla nas i naszych kubków smakowych choć dzieciaki też mogą, Piotuś już wcina buły :-)

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

22 wrz 2010, 10:14

Helen ale super zdjecie w opisie :ico_brawa_01: a grzybow nie mozna dawac do 12 roku zycia, pieczarki mozna szybciej ale tez pare lat dziercko musi miec, moja uwielbia rosół, a dzisiaj ma sos na cielecinie, o krupnik jeszcze lubi, kapusniak tez jadla ze swiezej kapusty i nic jej nie bylo, barszcze czerwony, różne mieszanki warzyw kombinowac, ja dawalam jej fasolke w zupie to nie jadla a gotowana jak do reki dalam to wcinala

Patrycja.le
ja tez karmilam tylko w nocy a okres dostalam jak przestalam calkowicie czyli po 2 tygodniach

leona mi lekarka pow ze nawet do roku mozna nie miec nawet jak juz sie nie karmi
z Dziekanowa,raczka powoli wraca do siebie,Zuśka robi postepy,jest super.
super wiesci :ico_brawa_01:

wczoraj bylismy u znajomej co ma synka o miesiac starszego i 2 razy wiekszego :ico_szoking: co podchodzil do Klary to ona w płacz :-D a jak ja go bralam to jeszcze gorzej zazdrosnik plakal, nawet jak psa biore na rece to ona sie drze :ico_olaboga:
ale dziecko wychowalam :ico_wstydzioch:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość