Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

15 wrz 2010, 19:40

hej
Jaś jeszcze chodzi do przedszkola :ico_oczko: i powiem wam, że jest zachwycony, ale to zasługa świetnej Pani :ico_sorki: jutro mają teatrzyk, mały nie może się doczekać i nawet ładnie je w szoku jestem, takim pozytywnym :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

22 wrz 2010, 14:06

czesć:-)
z tymi zajęciami dodatkowymi to u nas w pierwszym roku słabo,bo tylko rytmika.Angielski,taniec i basen są w grupie drugiej.Ale to jeżeli chodzi o płatne.Bezpłatne to są kółka różnych zainteresowań:plastyczny,teatralny itp.Na fluoryzację w tym roku go nie zapisałam bo Joachim póki co wszelkie płyny połyka i nie umie płukać buzi.
W czwartek wieczorem gorączkował do 39 w nocy miał dwa "rzuty" gorączki.I tak piątek i poniedziałek już w domku spędził.Od wtorku znowu chodzi.Zobaczymy jak długo,ale widziałam,że w przedszkolu uspokoiło się troszkę z chorobami,więc pewnie pochodzi.
Z tymi inhalacjami to fajna sprawa.Pomaga przy kaszlu i katarze.My mamy taki z firmy mebby.
link usunięty przez obsługę forum
Ostatnio zmieniony 24 wrz 2010, 10:24 przez aaneta25, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

23 wrz 2010, 20:16

a co tu tak cichutko????
u nas Jaś znowu z katarem więc został w domciu, żeby nic gorszego nie przywlókł, ale to taki żywioł, że mi nerwy wysiadają :ico_noniewiem:
a jak tam u was?
aaneta25, Joachim już zdrowy?

slooowgirl
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 153
Rejestracja: 17 wrz 2007, 07:37

10 paź 2010, 11:26

Dzień dobry :-)
Jejku jak długo tu nie zaglądałam....
Widzę że temat przedszkola a co sie z tym wiąże - chorób - na tapecie...
Może tak po krótce co u nas.
Jakoś żyjemy z dnia na dzien. Karol dzielnie chodzi do przedszkola, oczywiście zaliczył już pierwszą infekcję, siedział ponad tydzień w domu, i oczywiście Krzysia też to dopadło. Teraz już jest ok, spowrotem wrócił do przedszkola i jest zadowolony. Z zajęć dodatkowych zapisałam go na tańce i angielski. Z tańców w zeszłym roku byłam bardzo zadowolona, fajnie tańczył Macarenę, Kaczuchy i inne tańce w parach :-) A angielski dopiero od tego roku mają więc zobaczymy.
A Krzyś.... Rośnie jak na drożdżach, słodziak mały. On powinien byc wogóle dziewczynką, jest taki mały pieszczoch. Dużo do szczęścia mu nie trzeba, jest taki spokojniutki dzieciaczek. Skończył 4-tego 4 m-ce i idą juz mu dwie dolne jedyneczki. Dzielnie to znosi. Relacje między braćmi są naprawdę świetne. Krzyś uwielbia obserwować Karola jak się bawi, jak szaleje albo nawet jak ogląda bajki. A KArol stał się bardzo opiekuńczy, przewija Krzysia, zabawia go gdy ja jestem zajęta, naprawdę mam wielka pomoc z niego. Stał się takim prawdziwym starszym bartem.
Co poza tym?? Mąż wyemigrował mi do Szwecji, tam pojechał na zarobek, więc jestem sama z dzieciakami cały czas. Od lipca P był w domu przez 3 tygodnie, teraz przyjeżdża pod koniec miesiąca ale tylko na tydzień i jedzie spowrotem, a później to będzie dopiero na święta. A więc czasu dla siebie nie mam prawie wogóle. Ale w grudniu chcę wrócic do pracy więc znowu będę zmuszona skorzystac z pomocy mojej mamy. Chcę wrócić ale i muszę bo w styczniu kończy mi się umowa więc jak nie wrócę do pracy to mnie poprostu wywalą.
Tyle u nas.
Widzę ze ruch na tym watku taki znikomy ale w sumie najważniejsze że całkowicie nie zaginął, bo zawsze ktoś jakiegoś małego posta napisze i coś się kręci.
Wstawiam jeszcze aktualne fotki dzieciaczków jakby ktoś na nk nie widział :-)
Pozdrówka serdeczne przesyłamy z pięknego słonecznego dzisiaj Gdańska!!!
Buźki ;-)

Obrazek

chloe
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 sty 2010, 16:37

10 paź 2010, 19:25

Hej!
slooowgirl, dawno cię tu nie było. U nas w porządku. Ja obecnie jestem na zwolnieniu z powodu przeziębienia, alle najważniejsze, że Maciej zdrowy. Co u was, dziewczyny??

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

24 paź 2010, 21:34

halo

chyba daaawno mnie tu nie bylo

Zajrzalam (serio) w wolnej chwili bo akich u mnie malo

Pozdrawiam wszystkich obecnych i nie :0

buziaki

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

27 paź 2010, 21:02

hej kochane
buziaki dla wszystkich 4-latków :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

chloe
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 sty 2010, 16:37

28 paź 2010, 17:58

:ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: I STO LAT!! Piszcie jak wasze czterolatki!!

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

09 lis 2010, 21:00

Witam!!!
jak tam przedszkolaki, a mamuśki?
u nas chwilowo ok, lekkie katary i kaszel, ale jakoś się kręci :ico_oczko:

chloe
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 sty 2010, 16:37

17 lis 2010, 18:23

Cześć!
U nas w porządku. Maciuś skończył już cztery latka! Codziennie maszeruje do przedszkola.Ja mam masę pracy, bo oprócz lekcji w szkole mam jeszcze dodatkowe zajęcia, te płatne i te nieodpłatne. Czasu coraz mniej, więc staram się każda wolną chwilę spędzać z małym. A co u was??

[ Dodano: 2010-11-29, 20:58 ]
Hej! Czy tutaj nikt nie zagląda??

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość