dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

24 wrz 2010, 15:13

test negatywny :ico_sorki: ufff
pogoda tez fajna,cieplo :ico_brawa_01:
bylismy po ksiazke dla syna o dinozaurach bo jest fanem :ico_oczko:
a cora marudna dalej :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

24 wrz 2010, 15:19

dorotaczekolada, :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: teraz tylko uważajcie żeby nie było znowu nerwów.

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

24 wrz 2010, 17:53

dorotaczekolada, :ico_sorki: :ico_sorki: całe szczęście. Teraz będziesz spokojniejsza...

A ja wpadłam tylko na chwilę. Wróciliśmy przed chwilą z basenu, Justynka zmęczona zasnęła w samochodzie i nawet nie obudziła się gdy w domu zdejmowałam jej kurtkę i czapkę :ico_szoking: Było super, a Justysia rewelacyjnie sie bawiła, pokrzykiwała, śmiała się - zuch dziewczyna :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

24 wrz 2010, 18:54

i ja sie jeszcze dzisiaj zamelduje :-)
maz jest w domu i zamiast miec wiecej czasu to jakos mam go mniej :ico_noniewiem: :ico_haha_01:
wybralismy sie dzisiaj po prezenty - na parapetowke i dla narzeczonego swagierki, poza tym nic specjalnego sie nie dzialo. Jutro parapetowka (spokojna, w malym gronie), a pojutrze mamy sie wybrac w troche wiekszej grupie do parku ze zwierzetami, w ramach 4. urodzin siostrzenicy mojego meza. Mam nadzieje, ze pogoda dopisze, bo o ile wczoraj bylo lato, to od dzisiaj znow pada deszcz i ma tak zostac do srody...
rodzice ją tak rozpieścili że szok!
to ona chyba jest sporo od Ciebie mlodsza?
za oknem piekne slonko, oby tak dalej :ico_sorki: :ico_sorki:
chyba wszedzie dluzej utrzymuje sie ladna pogoda niz tutaj :ico_oczko: juz sie do tego przyzwyczailam...

Kiara tez nie daje zmienic sobie pieluchy ani sie przebrac, przekreca sie na brzuch, siada... cyrk...
Zupa z zielonym groszkiem zaliczona - 2 lyzeczki zjedzone, a potem plucie, wiec skreslam ja z listy, musze dalej probowac :ico_oczko:
test negatywny :ico_sorki: ufff
:ico_sorki: a teraz musicie chyba zmienic metode zabezpieczania, bo szkoda nerwow :ico_oczko:
Było super, a Justysia rewelacyjnie sie bawiła,
super pomysl z tym basenem :-)

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

25 wrz 2010, 10:31

2 lyzeczki zjedzone, a potem plucie, wiec skreslam ja z listy, musze dalej probowac
to powodzenia :ico_oczko:
ustysia rewelacyjnie sie bawiła, pokrzykiwała, śmiała się - zuch dziewczyna :ico_brawa_01:
fajnie macie z tym basenem :ico_brawa_01:
pojutrze mamy sie wybrac w troche wiekszej grupie do parku ze zwierzetami
milego spaceru i dobrej pogody! :ico_sorki:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

25 wrz 2010, 19:04

czesc,

z dobrych wiesci o Zuzce,bylo tyle co napisalam - po konsultacji w Katowicach juz nie jest rozowo,przed Bozym Narodzeniem tego roku,mamy druga operacje..no comments...

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

25 wrz 2010, 20:00

iw_rybka, o kurcze :ico_szoking: :ico_olaboga: Strasznie Wam współczuję, tyle się już wycierpieliście a tu jeszcze kolejna operacja. Po prostu brak mi słów :ico_noniewiem:

Dziś była rewelacyjne pogoda, zaliczyliśmy spacer 3 godzinny :-) Oby więcej było takich dni :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

25 wrz 2010, 23:20

milego spaceru i dobrej pogody!
dzieki, oby pogoda dopisala, bo inaczej siedzenie w domu u szwagierki i korci mnie, zeby nie jechac do niej, bo to godzina drogi i meczarnia z krzyczaca Kiara w samochodzie, dzisiaj bylo okropnie, tak plakala w samochodzie, ze postanowilam jutro jechac najwyzej do tych zwierzatek, bo to blizej i zawsze jakas atrakcja... ale jak do szwagierki nie pojade z mala, to bedzie klotnia z mezem... zeby nie padalo :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
przed Bozym Narodzeniem tego roku,mamy druga operacje..
:ico_szoking: szok, tak mi przykro :ico_pocieszyciel: na prawde brak slow, biedna Zuzia :ico_placzek: i Wasze nerwy na pewno na wyczerpaniu, ehhh...

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

26 wrz 2010, 10:14

Witajcie,

Brawa dla Justynki :ico_brawa_01: cudnie że Jej się podoba na basenie :-)
to ona chyba jest sporo od Ciebie mlodsza?
o trochę ponad 7 lat. Była chorowitym dzieckiem i to chyba troszkę przez to :ico_noniewiem:

dorotaczekolada, to dobrze :ico_sorki:
Helen, oby imprezy się udały :-)
iw_rybka, kurcze ale Jej krzywdę ci lekarze zrobili :ico_placzek: koszmar, biedna malutka... :ico_placzek: trzymam za Was kciuki, za Ciebie też żebyś miała dużo sił. Ważne że Zuzia może z tego całkowicie wyjść...oby tak było jak najszybciej.

My wczoraj pomimo pogody mieliśmy kiepski dzień. Od rana ścięcie z mężem, na dobrą sprawę nawet nie wiem o co :ico_szoking: tak od słowa do słowa...
niby się pogodziliśmy ale niesmak pozostał jeszcze...

Dziś chce żebyśmy się wybrali na starówkę. Pocykali trochę fotek :-) ciekawe czy się uda wypad...

ps. kupiłam maluchowi zabwaki, zestaw fisher proce używane z angli. Trochę to nadwyręży nasz budżet ale oprócz grzechotek on już nic nie ma ale grzechotki już go nie interesują...

Miałam też mały zabieg, wycięcia znamienia, które w czasie ciąży powiększyło się i bolało. Lekarze stwierdzili że lepiej to usunąć...no i mam szwy teraz. Zdejmę je w poniedziałek przyszły :ico_sorki:

Samopoczucie nadal kiepskie...kurcze w czasie @ zawsze mnie dopada jakiś dół...a tak ogólnie to zawsze jestem optymistką przecież :ico_oczko:

ehh wygadałam się na dziś.
Przyjemnej niedzieli kochani!

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

26 wrz 2010, 12:37

mamy druga operacje..no comments...
to na pierwszej cos schrzanili?? :ico_olaboga:
z krzyczaca Kiara w samochodzie, dzisiaj bylo okropnie, tak plakala w samochodzie
a dlaczego ona tak placze? usiedziec nie moze? moze jej za cieplo? :ico_noniewiem:
Od rana ścięcie z mężem, na dobrą sprawę nawet nie wiem o co :ico_szoking:
ja ostatnio mam tak bez przerwy. wlasciwie z mojej winy bo strasznie nerwowa ostatnio jestem :ico_olaboga: :ico_wstydzioch:
Miałam też mały zabieg, wycięcia znamienia, które w czasie ciąży powiększyło się i bolało. Lekarze stwierdzili że lepiej to usunąć...no i mam szwy teraz. Zdejmę je w poniedziałek przyszły :ico_sorki:
to zdrowka :ico_sorki:
ja wlasciwie powinnam pojsc do lekarza bo mam ogromny,wciaz rosnacy pieprzyk :ico_olaboga: ale boje sie ze jak mi zaczna w tym babrac to bedzie jeszcze gorzej :ico_chory:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość