Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

08 paź 2010, 10:56

Witajcie.
Dziś nocka bardzo fajna, bo pobudka była o 6 a wstałyśmy o 9 :-) za to wieczorem Niunia zrobiła taki koncert, że szok. Darła się nie wiadomo czemu. Chyba znowu ma okres tego wzmożonego wzrostu i przez to taka maruda jest :ico_noniewiem:

Wczoraj po spacerze zrobiłam placuszki z jabłkami (hmm pycha wyszły), nawet Justynka trochę spróbowała ;-) Byłam znowu u endokrynologa i tym razem zmniejszenie dawki leku :ico_noniewiem: Ehh tak w kółko coś ta moja tarczyca nie chce się uspokoić :ico_zly:

Za chwilkę ruszamy na spacerek a potem będę robić leczo :-)

Aha stawiam :ico_tort: za 10 miesięcy Justynki :-D

anetka607, mam nadzieję że nospa pomogła. Choć powiem Ci szczerze, ze na mnie nigdy nie działała. Za to ibuprom max (jak trzeba to brałam 2 na raz) a wówczas jakoś łagodniał ten ból...

dorotaczekolada, no pięknie Lenka waży i dużo urosła przez ten czas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Helen, trzymam kciuki by chlebek wyszedł :ico_brawa_01:
leona, co do kombinezonów, to ja też muszę się rozejrzeć, z tym że u nas to już 86 :ico_wstydzioch:

Niestety muszę lecieć, bo pranie się skończyło a potem na spacer. Postaram się odezwać wieczorem - po basenie :-)

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

08 paź 2010, 11:20

ja tylko na chwile, w przerwie miedzy suszeniem wlosow i piciem kawy, zaraz zabieram dziewczyny na spacer.
stawiam :ico_tort: za 10 miesięcy Justynki :-D
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: moja wczoraj 9 skonczyla, a Justynka dzisiaj juz 10 :-) nic dziwnego, ze potrzebujecie kombinezonu rozmiar wiekszego :ico_oczko:
anetka607, mam nadzieję że nospa pomogła. Choć powiem Ci szczerze, ze na mnie nigdy nie działała.
na mnie tez nie i chyba jestem jedyna osoba, u ktorej dodatkowo wystapily skutki uboczne brania nospy :ico_haha_01: ja sie truje w razie potrzeby duza dawka ibuprofenu, ale nie zawsze pomaga. Albo biore inne tabletki rozkurczowe zamiast nospy, buscopan, nie wiem, czy sa dostepne w PL
trzymam kciuki by chlebek wyszedł :ico_brawa_01:
ja za duzo szczecia do takich eksperymentow jak na razie nie mialam, hehe, ale sam zakwas rosnie jak szalony, juz go mam za duzo, ale nie mam z kim sie nim podzielic :ico_oczko:

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

08 paź 2010, 11:25

co do kombinezonów, to ja też muszę się rozejrzeć, z tym że u nas to już 86 :ico_wstydzioch:
mi siora kupila w cocodrilo i spodnie sa dobre ale kurtka jak dla wielkoluda a rozmiar 80 :ico_szoking:
Ehh tak w kółko coś ta moja tarczyca nie chce się uspokoić :ico_zly:
moja kolezanka tez tak ma a do tego starali sie o dziecko i nic im nie wyszlo, nawet owulacji nie ma :ico_olaboga:
Dziś nocka bardzo fajna, bo pobudka była o 6 a wstałyśmy o 9 :-)
moja po 5 sie obudzila i zaczela siadac (nie wiem o co jej biega w tych momentach) wkoncu polozyla sie na mnie i tak usnela :ico_szoking: jak noworodek :-D tylko troche juz za ciezka jest wiec ja zepchalam :ico_haha_01:
za to wieczorem Niunia zrobiła taki koncert, że szok.
moja chyba wcale nie placze, no chyba ze sie stuknie tylko marudzi i steka i od wczoraj ma frajde bo udaje psa :-D wywala jezyk, rozdziawia buzie i sapie :ico_brawa_01: niesamowita :ico_brawa_01:
mam nadzieję że nospa pomogła.
boli o wiele mniej ale jak mi niedobrze po niej :ico_olaboga:

[ Dodano: 2010-10-08, 11:27 ]
wczoraj mnie szef zaskoczyl, mialam isc do sklepu po zel do prania i juz sie ubralam a tu on wpada :ico_wstydzioch: wiec pow mu ze po bulke ide i za 1 min byla z powrotem :-D ogolnie wczoraj co chwile dzwonil i 2 razy byl, jak nigdy

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

08 paź 2010, 11:29

ale jak mi niedobrze po niej
mi tez bylo niedobrze po nospie :ico_chory:
wywala jezyk, rozdziawia buzie i sapie
fajna :-D

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

08 paź 2010, 13:00

Dziś nocka bardzo fajna
u nas nie bardzo.Lena wstala na jedzenie o 4.30 a potem juz co 15 min sie podnosila i zasnac nie chciala :ico_olaboga: padla dopiero przed 7 a przed 8 moja matka ja obudzila :ico_zly:
Byłam znowu u endokrynologa i tym razem zmniejszenie dawki leku :ico_noniewiem: Ehh tak w kółko coś ta moja tarczyca nie chce się uspokoić :ico_zly:
wspolczuje tych wariacji chorobowych :ico_chory:

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

08 paź 2010, 13:19

Ze spaceru nici, bo się mała uparła ze nie chce spać (mimo że marudziła strasznie i oczy tarła jak szalona). Z doświadczenia wiem, ze na spacerze nie pośpi, dlatego tą pierwszą drzemkę zawsze robimy w domu. Dopiero po długich bojach zasnęła przed chwilą. Dobrze, bo za godzinkę muszę wyjść kilka spraw załatwić, no później basen.
moja wczoraj 9 skonczyla,
no właśnie zapomniałam Wam pogratulować :ico_wstydzioch:
Shiva napisał/a:
Ehh tak w kółko coś ta moja tarczyca nie chce się uspokoić :ico_zly:
moja kolezanka tez tak ma a do tego starali sie o dziecko i nic im nie wyszlo, nawet owulacji nie ma :ico_olaboga:
dlatego tak lekarze byli zdziwieni że ja w ciążę zaszłam ;-) A i to za pierwszym razem :-D
moja po 5 sie obudzila i zaczela siadac (nie wiem o co jej biega w tych momentach) wkoncu polozyla sie na mnie i tak usnela :ico_szoking: jak noworodek :-D tylko troche juz za ciezka jest wiec ja zepchalam :ico_haha_01:
Justynka też lubi tak na mnie spać (na żabę), ale w ciągu dnia. Jestem wyrozumiała i czasem jej pozwalam, mimo że już 10 kg przekroczyła :ico_haha_01:
od wczoraj ma frajde bo udaje psa :-D wywala jezyk, rozdziawia buzie i sapie :ico_brawa_01: niesamowita :ico_brawa_01:
to musi świetnie wyglądać :ico_brawa_01:
hehe, ale sam zakwas rosnie jak szalony, juz go mam za duzo, ale nie mam z kim sie nim podzielic :ico_oczko:
będzie więcej chlebka ;-)
Lena wstala na jedzenie o 4.30 a potem juz co 15 min sie podnosila i zasnac nie chciala :ico_olaboga: padla dopiero przed 7 a przed 8 moja matka ja obudzila :ico_zly:
współczuję nocki :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

08 paź 2010, 13:34

padla dopiero przed 7 a przed 8 moja matka ja obudzila :ico_zly:
to dlugo nie pospala, moze bedzie w ciagu dnia nadrabiac
no właśnie zapomniałam Wam pogratulować :ico_wstydzioch:
mi Leona przypomniala :ico_oczko:
dlatego tak lekarze byli zdziwieni że ja w ciążę zaszłam ;-) A i to za pierwszym razem :-D
widocznie tak mialo byc :-)

zrobilam zaczyn na chleb i teraz ma sobie rosnac, ale cos sie boje, ze klapa bedzie :ico_noniewiem:
Wczoraj dowiedzialam sie od tesciowej, ze zadne z jej dzieci nie raczkowalo, to moze i Kiara pojdzie w slady tatusia :-D a dzisiaj Kiara po raz pierwszy sama stanela w lozeczku, ale biorac pod uwage fakt, jak czesto w nim przebywa, wcale sie nie dziwie, ze tak dlugo to trwalo :ico_haha_01:

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

08 paź 2010, 13:34

dorotaczekolada, Shiva, macie duże dziewczyny moja caly czas ok 8 kg, brzuszek ma plaski :-D a je caly czas i kupcia tak samo, pamietam ze syn to zawsze mial brzuch piłke i tak mu zostało :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-10-08, 13:39 ]
ze zadne z jej dzieci nie raczkowalo, to moze i Kiara pojdzie w slady tatusia :-D
moja jezdzi na tyłku a wczoraj wyszlo jej kawalek raczkowania :ico_szoking: zamiast stawac na nogi to ona raczkowac zaczyna

zapomnialam wam dopisac ze jestem zalamana podejsciem tesciowej do malej, ok nakarmi byle czym ale rzadko przebiera i mala no dupke odpażoną :ico_placzek: a do tego u nich taki syf ze jak ona tam jest 4- 3 godz to przychodzi brudna jakby w ziemi sie bawila, nie tylko raczki ale ciuszki na pupie na kolanach nie wspomne ze kapcie to jakby po kalużach skakała, widze że męża tez nosi niekiedy, kurcze jakby kasa byla to bym jakas nianke sobie wynajela :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

08 paź 2010, 14:21

anetka607, to niezlych masz tesciow, zeby dorosli ludzie zupelnie nie dbali o porzadek w domu :ico_olaboga: no i co to za problem regularnie zmienic pieluszke, mi byloby wstyd, gdyby przez moje lenistwo odparzyla sie pupcia wnuczki czy jakiegokolwiek innego malucha...

[ Dodano: 2010-10-08, 19:22 ]
chlebus wyszedl smaczny, nie ma to jak swiezutki, pachnacy, bochenek chleba :-D ksztalt ma moze nie idealny, ale w koncu to nie o ksztalt chodzi :ico_oczko: nie potrafie robic dobrych zdjec, ale co tam...

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

08 paź 2010, 20:22

Helen, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: gratuluję takiego świetnego wypieku :-) Smacznego!!

anetka607, ta Twoja teściowa rzeczywiście niepoważna :ico_puknij: Biedna Klara, smarujesz jej tyłeczek sudocremem ?
dzisiaj Kiara po raz pierwszy sama stanela w lozeczku,
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: gratulacje

Justynka właśnie zasnęła, ale to dobrze, bo za chwilę i my się kładziemy, mąż o 4 wyjeżdża, więc musi się wyspać. No a ja solidarnie z nim :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości