NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

09 paź 2010, 09:22

tabogucka, tutaj jest o konflikcie serologicznym u nas na forum http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopic.php?t=9549 dziewczyny napewno Ci pomoga
generalnie moj kuba wszedl i wyszedl, pani na jego widok szczeka opadla, chyba tylko sejana mogla mojego meza na zdjeciu widziec to wie, ze niecodzienny to widok
fakt, niecodzienny widok... ja mam tatuaz na ramieniu i tez czasem ludzie na mnie dziwnie patrza mimo wszystko... ale Twoj maz ma tego masakrycznie duzo :ico_olaboga:
na pytanie o plec powiedziala, ze sobei moge badanie krwi zrobic za 100e to bede wiedziala :ico_puknij:
a co ma badanie krwi do plci?
w zasadzie nie zalezy mi, chodzi mi tylko o to jak nas dzisiaj nie fajnie potraktowala...
a moze miala zwyczajnie zly humor? Jak to moj P. mowi; moze w nocy nie poruchala? hihihi
ale ludzie niestety tacy sa, ze jak widza kogos troszke innego od nich to odrazu go skreslaja... ja mam na parterze sasiada z mnostwem tatuazy, piercingami i dziurami w uszach i w miare uplywu czasu moge stwierdzic, ze jest nawet ok...
u naszej dzidzi wszystko ok... ma 89mm :ico_oczko: wzsystkie kosteczki prawidlowej dlugosci, termin usg nadal pokrywa sie z moim suwaczkowym...
najwazniejsze, ze wszystko u malenstwa dobrze... :ico_brawa_01: A moze warto zmienic lekarke?

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

09 paź 2010, 09:42

a co ma badanie krwi do plci?
ano podobnoz okresla ono plec-pewnie kwestia hormonow, nie wiem do konca...
ja mam na parterze sasiada z mnostwem tatuazy, piercingami i dziurami w uszach i w miare uplywu czasu moge stwierdzic, ze jest nawet ok...
:ico_haha_01: my za piercingiem nie przepadamy, ja z reszta jestem uczulona na metale, wiec wcale nie nosze, poza tym mozna sie czasem niezle zszokowac-nasz agent ubezpieczeniowy jest klientem u nas w studiu, starszy gosciu w garniturze, a tatuaze koncza mu sie rowno z linia ubioru-nie widac ich, a caly jest wytatuowany-nikt by na to pewnie nie wpadl... okazuje sie, ze "normali" ludzie tez maja tatuaze...
A moze warto zmienic lekarke?
kuba mi zasugerowal to samo, zwlaszcza, ze mamy niemal za rogiem jeszcze jeden gabinet, ale nie czuje sie na tyle pewnie jesli chodzi i moj niemiecki, a to dla mnie wazna sprawa, zeby wiedziec co lekarz do mnie mowi w takich okolicznosciach :ico_sorki:
tabogucka, tutaj jest o konflikcie serologicznym u nas na forum http://www.naobcasach.pl/...opic.php?t=9549 dziewczyny napewno Ci pomoga
no tak, sluszna uwaga :ico_oczko:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

09 paź 2010, 09:50

ano podobnoz okresla ono plec-pewnie kwestia hormonow, nie wiem do konca...
musze mojego gina zapytac jak pojde 22go.. a to jakies specjalne badanie jest?
Fintifluszka, ja musze moj tatuaz poprawic, kumpel mi robil, pokazywal mi swoje prace i podobno umial... a mi tak spier...., ze az wstyd sie pokazac z odkrytym ramieniem :ico_wstydzioch: ale dopiero po ciazy sie tym zajme... poprawke w PL wyliczyli mi na 500-600zl :ico_szoking:
A co do piercingu to mialam w brwi, ale w ciazy z blizniaczkami wyjelam.. W zeszlym roku zrobilam sobie w nosie i strasznie mi sie podobalo, ale na 1 noc wyciagnelam i rano juz nie wlozylam.... :ico_zly: potem zaszlam w ciaze i poki co nie mam.. ale po ciazy pewnie znowu sobie zrobie :-D
kuba mi zasugerowal to samo, zwlaszcza, ze mamy niemal za rogiem jeszcze jeden gabinet, ale nie czuje sie na tyle pewnie jesli chodzi i moj niemiecki, a to dla mnie wazna sprawa, zeby wiedziec co lekarz do mnie mowi w takich okolicznosciach :ico_sorki:
oni naprawde fajnie tlumacza i zawsze z Kuba mozesz isc... moze inny lekarz bedzie Wam bardziej przyjazny...

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

09 paź 2010, 11:48

witam was
U nas sloneczko slicznie swieci i dzis ciepelko
No i na 14 do szkoły znowu :ico_sorki:
Miłego dzionka

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

09 paź 2010, 13:01

a mnie dzisiaj wzielo na ogladanie lozeczek...
ostatnio spotkalam kobiete, ktora miala mi dac swoje po corce i sie okazalo, ze juz sprzedala :ico_zly:
i znalazlam lozeczko w uper cenie, ktore niesamowicie mi w oko wpadlo
Obrazek

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

09 paź 2010, 13:24

Sejana, w polsce i tak tatuaze sa tansze niz tutaj... ale jak bedziesz miala czas i checi to mozesz pokazac mi zdjecie tego swojego, podsune kubie, zobaczymy co On na to :ico_oczko: on sie uwielbia znecac slownie jak ktos spaprze tatuaz :ico_haha_01: czuje sie wtedy taki utalentowany i podbudowany :-D a wy chyba sie mielismy przeniesc gdzies blizej nas??

a to lozeczko tu w niemczech ogladalas? ja nawet okiem nie rzucilam, bo mamy w domu w pl po gabrielu prawie nie uzywane, bo spal caly czas z nami :ico_oczko:

materacyk mamy tutaj, bo zabralismy do turystacznego jak sie przeprowadzalismy, a lozeczko z powodzeniem sie w naszym bagazniku zmiesci, musze tez gondole od naszego wozka zabrac-myslalam, o zakupie nowego, ale zaden mi sie nie podoba tak jak ten, ktory juz mamy, poza tym po co kase wydawac :ico_puknij: zameczymy ten, az sie rozkraczy :ico_oczko: a wy juz macie jakies plany odnosnie wyprawki???

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

09 paź 2010, 13:29

a to lozeczko tu w niemczech ogladalas?
tak, na ebayu.. caly komplet za 100€ :-D

ja tez mam w PL, ale nie bede miala jak przewiesc..
a wy juz macie jakies plany odnosnie wyprawki???
nie mamy... narazie musimy sie zajac przeprowadzka a pozniej zobaczymy co dalej...
w koncu jeszcze troche czasu mamy...

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

09 paź 2010, 21:54

Czesc Dziewczyny !
Fintifluszka NowaSejanaBardzo dziekuje za info o konflikcie serologicznym...
U mnie w Uk teraz na dniach maja mi robic ten zastrzyk a potem czestsze niz normalnie badania krwi na anty-ciala i ew.drugi zastrzyk w 28 tyg. a potem rzeczywiscie zaraz po porodzie i szpital musi byc taki ze specjalnym oddzialem gdzie wlasnie moga dzidzi zrobic transfuzje gdyby cos... :ico_olaboga: Mam nadzieje ze sie obejdzie bez!!!
P.S Ja tam od ponad 10 lat mieszkam w Londynie i naprawde nic mnie juz nie zdziwi... (chodzi mi o tatuaze Kuby) wrecz uwielbiam takie" innosci" bo to na ogol okazuja sie bardzo inteligentni i fajni ludzie!!! a ten gin okazal sie "malutkim"czlowiekiem ...Daj jej jeszcze jedna szanse (byc moze miala zly dzien -sie kazdemu zdarza -chociaz lekarz powinniem lepiej sobie z tym radzic...)a jak nie to sie nie zastanawiaj i zmieniaj -niech Wam wredne babsko nie psuje takich fajnych momentow :ico_puknij:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

10 paź 2010, 08:41

a ja musze chyba z ginem pogadac o tym moim brzuszku, bo twardnieje mi zawsze z samego rana jak sie przebudze i leze jeszcze.. a dzisiaj to mi tak stwardnial, ze az bolalo...

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

10 paź 2010, 11:10

czesc dziewczyny
wpadłam na chwile
bo leże w domku cały czas
w środe miałam lekkie plamienie wiec w czwartek podjechałam do mojego ginka do szpitala
zbadał mnie i powiedzial że ok szyjka trzyma wiec moge isc do domu,prawdopodobnie powiedził że to ostatnia miesiączka
no ale po południu juz tego plamienia było dużo wiecej wiec zadzwoniłam i kazał mi sie przyjac na oddział ,że jego ta juz dzis nie bedzie ale bedzie jutro
wiec szybko po męża i do szpitala
w szpitalu siostra zakonna9ginekolog lekarz zresztą) mnie już nie badala tylko zrobiła usg dopochwowe i stwierdziła że kosmówka w jednym miejscu jest nie przyklejona,albo łożysko jest nisko i dlatego,ale mi sie raczej wydaje że to pierwsze
kazała dużo leżec dostałam luteine dopochwowo
i mogłam wyjsc do domku
z maluszkiem ok duże dziecie juź, zmierzyła go wg główka miała 26mm-co odpowiadało wtedy w czwartek na 14 tydzien i 4 dni,i tak się fajnie ruszał już,i rączke miał do przodu jak spider men hihih
także dobrze że z dzieciątkiem ok
w środe ide do kontroli i mam nadzieje że bedzie już lepiej
aaaaaaaa i zmierzyła mi szyjke bo ponoc była krótka ale jak sie okazało po usg to ma 40 mm i jest zmknieta i jest z nią wszystko ok
a ginek mówił że krótka ,może przez badanie na fotelu nie wychodzi to jednak miarodajnie
to tyle trzymajcie za nas kciuki lezymy sobie a ja czekam na kopniaczki
pozdrówka
przepraszam że tak tylko o sobie
ale jestem na momencik

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość