magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

08 paź 2010, 09:38

No ja tez sie cieszę bo juz bylismy zrezygnowani co do twgo kredytu ,na wypłate umówilismy sie za tydzien zeby rata byla po 10 do zapłaty bo ja 10go mam wypłate ale i tak sie same sciągaja z konta to dobrze bo nie musze pamietac o tym :ico_sorki:

A tak to u mnie po staremu dzis do szkoly czas isć na 15 ale mi sie nie chce :ico_sorki: ale muszę :ico_sorki: :ico_sorki: bo sprawdza obecność facet.

Miłego dzionka :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
mama Kasia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 344
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:19

08 paź 2010, 13:49

dusia, współczuje. :ico_pocieszyciel:
Nie mogłam kiedyś zrozumieć mojej koleżanki jak napisała mi sms,ze nie powinam sie smucić chorobą mojej mamy bo już wiele lat przeżyła.
mnie podobnie "pocieszała" moja teściowa :ico_zly: gdy moja mama dostała udaru. Ostatnio ja głupia opowiedziałam jej że moją mame bardzo denerwuje, złości to ze nie moze sama chodzić(chodzi tylko do łazienki, ale i to musi ktoś być przy niej, ją podprowadzic). To mi teściowa powiedziała w ten sposób: niech się cieszy że żyje! Zabolało, ale byłam zbyt zaskoczona, zeby zareagować...

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

08 paź 2010, 21:13

:-) Niektóre osoby nie wiedza jakich słów użyć
moje dzieciaki dzis mi starsznie nadokuczały. Ola nic tylko zabawy z piskiem wymyślała a na koniec dnia podcieła sobie włosy. Karol uparty jak osiołek o wszystko krzyczy uf ciezki dziś dzień. Jak tu zimę przetrwać z tymi łobuzami

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

09 paź 2010, 11:52

barbara123, no to masz wesolo w domku :ico_sorki:

Awatar użytkownika
DUSIA555
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2227
Rejestracja: 11 mar 2009, 21:54

09 paź 2010, 12:05

Witam :-)
Posprzątałam, Ami śpi więc korzystam z chwili czasu :ico_oczko:
U nas w minionym tygodniu była prześliczna słoneczna pogoda, bezchmurne niebo, ale niestety poranne przymrozki się zaczęły do -5 stopni. Dzisiaj też jest pięknie :ico_haha_02:
Dziękuję dziewczyny za wyrazy współczucia :ico_sorki:
Nie mogłam kiedyś zrozumieć mojej koleżanki jak napisała mi sms,ze nie powinam sie smucić chorobą mojej mamy bo już wiele lat przeżyła.
Niektóre osoby nie wiem co mają zamiast mózgu :ico_puknij: Zamiast głupio pisać lub mówić tak jak w przypadku teściowej mamy Kasi lepiej by się nie odzywały. Szok jaki brak zrozumienia i wczucia w sytuację drugiej osoby. No cóż są ludzie i ludziska :ico_noniewiem:
gaga22 to badanie wzroku to przyjęłam tak z przymrużeniem oka bo tak jak napisałaś co można stwierdzić w tak krótkim czasie. No ale też nie ma się co "cudów " spodziewać po bezpłatnych badaniach. Choć nie zawsze jest to regułą.
magda1614 no nareszcie macie tą umowę a za chwilę wypłatę kasiorki :ico_haha_02: :ico_brawa_01:
A tak to u mnie po staremu dzis do szkoly czas isć na 15 ale mi sie nie chce :ico_sorki: ale muszę :ico_sorki: :ico_sorki: bo sprawdza obecność facet.
Nie zazdroszczę, wiem coś o tym.... Z tą różnicą, że nie miałam jeszcze swojej rodzinki. Jak sobie wspomnę studenckie czasy (studia zaoczne plus praca zawodowa) i na myśl że praktycznie całą sobotę i niedzielę muszę spędzić na uczelni a w tym czasie koleżanki z pracy i nie tylko mają luzik to po prostu odechciewało mi sie wszystkiego. Po prostu też tak chciałam. Teraz żałuję że wybrałam taki a nie inny kierunek studiów i zastanawiam się nad studiami podyplomowymi. Ale to najwcześniej w przyszłym roku jak Ami będzie większa :-)
barbara123 to miałaś "urwanie głowy" :ico_haha_02: Ale jak jest co najmniej dwójeczka dzieciaczków to tak inaczej w domku, weselej myślę :-D
No tak w letnie m-ce przynajmniej można spędzić czas na polku a zimą jedynie sanki nas ratują i lepienie bałwanka :-D oczywiście jak zawieruchy nie będzie i tych wariackich niskich temperatur jakie zapowiadają :ico_chory: Ale wiadomo i tak większość czasu bobasy spędzają w domu. barbara123 chyba już musimy zacząć wymyślać jakieś zabawy dla naszych bąbli na zimowe dni :ico_oczko:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

11 paź 2010, 09:46

witam poniedzialkowo
stawiam :ico_kawa:
Ja wolne dzis ale to ortodonta to basen i bede tak krążyc w tą i spowrotem :ico_sorki: ale jak trzeba to trzeba :ico_sorki:

Weekend w szkole zlecial i za tydzień wolne to super
Milego dnia

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

11 paź 2010, 10:18

Witam, u nas dziś piękne słonko, chociaż w zimno, bo w nocy był przymrozek.

U mnie w weekend ciężko z czasem na kompa, bo raz że Bartkowi to się nie podoba - zaraz mnie łapie za rękę i odciąga, a dwa że chłop go zajmuje. A poza tym mieszkanie się samo nie wysprząta :-D

barbara123 u mnie Młody też niestworzone rzeczy wymyśla, a Ty masz dwójkę :ico_olaboga:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

11 paź 2010, 12:55

w nocy był przymrozek.
oj to szyby w aucie do skrobania pewnie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

11 paź 2010, 13:37

oj to szyby w aucie do skrobania pewnie :ico_sorki:
pewnie tak, ale ja mam 300 metrów do pracy, także chodzę piechotką :-D

[ Dodano: 2010-10-12, 09:32 ]
Witam wtorkowo, pogoda się popsuła i jest paskudnie :ico_zly:
U mnie na budowie dziś zaczynają kłaść podłogówkę, a w piątek mają lać posadzki. A druga ekipa zabiera się za elewację. Także jest spora szansa, że jednak wprowadzimy się na koniec grudnia.

Zmykam trochę popracować, bo później muszę wyskoczyć na budowę.

Miłego dnia :-)

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

13 paź 2010, 11:47

ja mam 300 metrów do pracy
no to masz super ja mam spory kawalek dlatego jezdze autem

U nas dzis mglisto rano bylo ale juz sie sloneczko pokazalo :ico_brawa_01:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość