agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

13 paź 2010, 08:29

Aniaaa, super brzuszek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

NowaSejana, ładne imiona.
My dla dziewczynki nadal nie mamy.

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

13 paź 2010, 10:38

My dla dziewczynki nadal nie mamy.
u nas z wyborem tez byl problem, nic nam sie nie podobalo...

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

13 paź 2010, 11:17

witam
NowaSejana, to fajnie w miescie jest lepiej mieszkac zawsze to wszystko blisko,
Marcelinka ładne imie :ico_brawa_01:
U nas synek uparł sie na Zuzie ,podoba mi sie ale myslalam o Maji i Milence, A chłopczyk tO jak na razie nikt nie wie ale podoba mi sie jak wczesniej pisalam FiliPEk

Aniaa fajny brzunio :ico_brawa_01:

A u nas mgła dzis straszna ale juz sloneczko wyszlo

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

13 paź 2010, 11:30

ja rano musialam jednak isc po ten antybiotyk, bo mnie ta choroba wykancza, juz mam dosc :ico_placzek:

lece popakowac reszte zabawek dla Gabriela na podroz.

Sejana, a czesto jezdzicie do polski??

my ostatnio bylismy w czerwcu :ico_noniewiem: niby dopiero co, a to juz 4 miesice minely...

moi rodzice bardzo za gabrielem tesknia..

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

13 paź 2010, 11:32

magda1614, mi sie tez strasznie Milena podoba, ale mama chrzestna malenstwa bedzie siostra P., ktora ma wlasnie na imie Milena, wiec nie chcialabym dublowac :ico_haha_01:

P. dzisiaj rano byl zalatwic to ze starym mieszkaniem, lekko nie bylo, ale kosztow nie poniesiemy, musimy tylko napisac wypowiedzenie tego mieszkania i P: obiecal, ze w ramach tego wywiezie mu gruz i jeszcze cos tam, ale nie wiem dokladnie co... Zona wlasciciela zrobila im awanture, ale wlasciciel powiedzial, ze nie maja sie przejmowac, bo to wszystko i tak jest jego i to on podejmuje decyzje... P: powiedzial mu szczerze jak to wszystko wyglada, dlaczego miasto no i chlopina zrozumial... troche mi go zal.... no, ale coz...

[ Dodano: 2010-10-13, 11:35 ]
Sejana, a czesto jezdzicie do polski??
ostatnio bylismy w kwietniu...

wiesz... rodzinka moja podobno tez teskni, ale jak ja nie dzwonie np przez 2-3 tyg to nikt mi nawet smsa nie wysle, czy wszystko wporzadku... ani na GG nie zapytaja...

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

13 paź 2010, 11:44

podobno tez teskni, ale jak ja nie dzwonie np przez 2-3 tyg to nikt mi nawet smsa nie wysle, czy wszystko wporzadku... ani na GG nie zapytaja...
niezle

My mieszkamy w Polsce i do mnie tez nikt nie pisze smsa ani nie zadzwoni dopóki ja sama sie nie odezwę tak to jest z rodzinka , :ico_sorki:
Fintifluszka, a ty sie kuruj kochana

Ja biore 1 kapsułke tranu dziennie doktor mi pozwolił i mam nadzieje ze mnie nic nie złapie :ico_sorki:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

13 paź 2010, 12:05

My mieszkamy w Polsce i do mnie tez nikt nie pisze smsa ani nie zadzwoni dopóki ja sama sie nie odezwę tak to jest z rodzinka , :ico_sorki:
u mnie jest identycznie... ostatnio po wizycie u gina tez nikt nie zapytal czy z dzidzia wszystko ok. Musze sama mowic, a jak nie powiem to nie wiedza

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

13 paź 2010, 12:16

Ach tak to jest z rodzinka,ja ide w poniedziale na 15.00 do lekarza , jutro ide zrobic morfologie i mocz a w piatek odbieram wyniki prenatalne i troszke juz zaczynam sie stresowac. :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

13 paź 2010, 12:23

magda1614, kochana, bedzie dobrze...
my tez 22go idziemy wreszcie do gina.. moze nam juz plec powie :-)

u nas znowu troche problemow, bo P. byl w skarbowce i musi im kolosalna sume oddac, ale obiecali mu to rozlozyc na rok na raty... a tu niedlugo kolejny rok do rozliczenia przyjdzie :ico_olaboga:
ale w przyszlym roku, jak urodzi sie malenstwo to bedziemy juz tutaj uznawani normalnie jak rodzina, P. bedzie mogl zrobic odliczenie na dzieci, wiec mysle, ze wtedy juz bedzie tego wszystkiego mniej... musimy jakos dac rade..
ale tutaj w skarbowce siedza tacy skur....., ze nic ich nie obchodzi, czy dziecko w drodze, czy kasa na zycie Ci zostanie, totalne zero... masz placic i koniec!

a ja 4 tyg temu wyslalam pismo do urzedu, bo maja mi zwrocic prawie 1200€ i zadzwonilam tam w poniedzialek i babka mi mowi, ze ona owszem dostala ten list, ale jeszcze nie zdarzyla przeczytac, a na odpowiedz maja 8 tyg czasu :ico_szoking: wiec jeszcze miesiac bede musiala czekac :ico_zly: ale jak przyjdzie kasa to nas przynajmniej troszke podciagnie w gore :ico_brawa_01:
oni maja czas, ale jak ja bym musiala im cos oddac to mam 2 tyg czasu max. miesiac na wplate, a jak nie zaplace to odrazu upomnienia itd. :ico_olaboga:
Ostatnio zmieniony 13 paź 2010, 12:26 przez NowaSejana, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

13 paź 2010, 12:24

witajcie dziewczyny. stawiam :ico_tort: za mój dzisiejszy półmetek :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość