NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

13 paź 2010, 12:27

Blanka26, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale ten czas szybko leci :ico_szoking: juz polowa :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

13 paź 2010, 12:28

Blanka26, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale ten czas szybko leci :ico_szoking: juz polowa :ico_szoking:
no niby się dłuży, ale leci ten czas leci :-D

[ Dodano: 2010-10-13, 12:29 ]
NowaSejana, gratuluje mieszkania, mam nadzieję, że dobrze, będzie wam się tam mieszkało

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

13 paź 2010, 12:33

Blanka26, dziekuje...
troche problemow bedzie na nas czekalo, ale mam nadzieje, ze jakos damy rade :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

13 paź 2010, 12:37

troche problemow bedzie na nas czekalo, ale mam nadzieje, ze jakos damy rade
to trzymam kciuki, aby wszystko poszło po waszej myśli

u nas dziś piękny dzień, zmykam na spacerek .

pozdrawiam mamusie!!!

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

13 paź 2010, 21:06

Blanka26, wielkie brawa za 20 tydzień :ico_brawa_01: a wiesz już jaka płeć ? :-)

NowaSejana ja również gratuluję nowego mieszkanka :ico_brawa_01: już niedługo najlepsza część - szykowanie pokoiku dla dzidzi :-D :-D :-D

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

13 paź 2010, 21:13

już niedługo najlepsza część - szykowanie pokoiku dla dzidzi :-D
dzidzia bezdie z nami w pokoju, nie wyobrazam sobie, zeby malenstwo na poczatku spalo w osobnym pokoju :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

13 paź 2010, 21:15

Fintifluszka dobrze,że wzięłaś ten antybiotyk. Teraz powinno Ci raz dwa przejść :-)
Ja bardzo się cieszę,że też się zdecydowałam na antybiotyk,bo pewnie do tej pory bym się męczyła :ico_noniewiem: a przecież dzidzia najważniejsza :ico_ciezarowka:

magda1614 będzie dobrze :-)
Ja mam wizytę 19.10 we wtorek i jutro też idę morfologię i mocz zrobić.

Ciekawe czy mi usg zrobi,bo ostatnio nie było :cry:
Ja to bym chciała co wizytę, pewnie jak każda z nas :ico_ciezarowka: :-D :-D :-D

Uciekam do spanka,bo córcia już śpi :ico_papa:

[ Dodano: 2010-10-13, 21:21 ]
dzidzia bezdie z nami w pokoju, nie wyobrazam sobie, zeby malenstwo na poczatku spalo w osobnym pokoju :ico_olaboga:
ja też nie :ico_olaboga:
Ja bym na pewno spać nie mogła, tylko bym co chwilę sprawdzała czy wszystko jest dobrze :ico_olaboga:

Jak się Karolinka urodziła to pierwsze 3 tygodnie mężuś miał wolne i spała u siebie w łóżeczku obok łóżka naszego ale kurcze później jak już M zaczął pracować (jeździ na tirach :ico_placzek: ) to się wybudzałam w nocy i patrzyłam sobie na Karolkę,bo jakieś miałam głupie myśli i obawy :ico_olaboga: i zaczęłam ją brać do siebie,bo mi smutno tak samej się spało :ico_wstydzioch:
Na szczęście pozwalała się odkładać do łóżeczka jak była większa,a po 2 latach bez problemu poszła spać do swojego nowego "dużego" łóżka :ico_haha_01:

Teraz chyba nie będzie możliwości spania z dzidzią,bo myślę,że by większa zazdrość siostrzyczki była i też by spać chciała z nami :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-10-13, 21:24 ]
Aha i pisałyście o imionach. My jeszcze tak konkretnie nie rozmawialiśmy ale chodzi mi po głowie parę imion. Dla dziewczynki Martynka,a dla chłopca Marcel, Tomasz, Tobiasz. Pewnie będzie tak jak z Karolinką,że zdecydujemy się na imię jak już zobaczymy dzidzię :-)

Dobra dziewczyny uciekam już,bo mnie ziewa okropnie :ico_spanko: a tu jeszcze pod prysznic trzeba wskoczyć :ico_papa: :ico_papa:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

13 paź 2010, 22:42

Ja bym na pewno spać nie mogła, tylko bym co chwilę sprawdzała czy wszystko jest dobrze :ico_olaboga:
jak blizniaczki byly ze mna w pokoju, lozeczka byly zaraz kolo mojego lozka to i tak wiecznie chodzilam i sprawdzalam, czy wszystko ok, czy oddychaja
ale widzialam, ze niektorzy robia osobne pokoiki dla dziecka, tylko ciekawe jak to sie sprawdza?
Na szczęście pozwalała się odkładać do łóżeczka jak była większa,a po 2 latach bez problemu poszła spać do swojego nowego "dużego" łóżka :ico_haha_01:
to tak jak u nas, dziewczynki spia same w swoich lozkach od momentu jak skonczyly 2 lata... a chyba nawet tydzien przed 2 urodzinami przewedrowaly na dorosle lozka :-D

Aniaaa, ladnie imiona... siostra P. co chwile jakies wymysla, ale my juz zdania nie zmienimy.. ona wogole dziwny gust ma :ico_olaboga:

U mnie bylo tak, ze po cesarce anestezjolog przyszedl do mnie i mowi: jak pani da corkom na imie? Ja wypalilam: Dominika i Paulina i tak juz zostalo... Mimo, ze rodzina i znajomi napierali na mnie, bo jednym nie podobalo sie jedno imie, innym drugie.. to ja i tak postawilam na swoim jak widac i nie zaluje :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

14 paź 2010, 10:35

czesc dziewczyny
u mni wszystko ok,plamienia sie jeszcze zdarzają,ale wczoraj miałam wizyte i łozysko obrzerzem zachodzi na ujscie szyjki stad czasami plamienia,ale mam sie tym nie stresowac bo ono sie podniesie wraz ze wzrostem macicy,i tak może byc do 20 tygodnia,i mam sie niczym nie martwic,przytyłam chyba tylko z 1 kg,maluszek na usg wczoraj odpowiadał 14 tygodniowi i 1 dniu wiec troszke mniej,dokładnie ma 84 mm i już jest fajniutki,wyniki krwi sie poprawiły wiec jest dobrze,aaaa mam sie pszczedzac ale bez przesady plackiem nie lezec,odpoczywac i spacerowac,normalnie funkcjonowac i cieszyc sie ciąża :ico_sorki: jej ja sie ciesze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

a tak wszystko ok
Blanka26, za połowe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
co do imion to ja dla dziewczynki nie mam pomysłu,a syneczek bedzie Tomek
i coś mam przeczucie że to bedzie chłopak :ico_oczko:
stawiam :ico_kawa:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

14 paź 2010, 11:59

aga216, kochana dobrze, ze u ciebie wszystko dobrze i u malenstwa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja dopiero za tydzien do lekarza i juz sie strasznie doczekac nie moge...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość