dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

14 paź 2010, 19:52

ja też, choć nie zawsze mam wenę by się odezwać :ico_wstydzioch:
ja tez :ico_wstydzioch: albo czasem przeczytam i zapominam co mialam komu odpisac :ico_wstydzioch: :ico_noniewiem:
Dziś Justynka miała dziwny dzień
moja ostatnio ma tylko takie dni..dzis spala raz-od 10 do 11... no i teraz w ubrankach padla po 18 :ico_olaboga: jak sie obudzi bede musialaja szybko przebrac :ico_noniewiem:
Helen, moze jakies spiecie jest w piekarniku? :ico_noniewiem:
dorotaczekolada, wow apetycznie wyglądają :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dziekuje :ico_wstydzioch: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

14 paź 2010, 20:01

moja ostatnio ma tylko takie dni..dzis spala raz-od 10 do 11... no i teraz w ubrankach padla po 18 :ico_olaboga: jak sie obudzi bede musialaja szybko przebrac :ico_noniewiem:
ja po 17 już nie pozwalam małej zasnąć, bo potem mi do północy potrafi siedzieć i nie chce spać :ico_olaboga:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

14 paź 2010, 20:12

wlasnie sie obudzila na chwile to przebralam :ico_sorki: spi dalej :ico_oczko:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

14 paź 2010, 21:01

hejka

ja tez codziennie zagladam ale czesto weny brak :ico_wstydzioch:
dzisiaj mezu w domu to i dostepu do kompa za bardzo nie mialam
za nami kolejny kiepski dzien, Marcel wiekszosc posilkow zwrocil, zjadl troche chrupek, kanapke i troche kaszki :ico_noniewiem:
wieczorem bylismy na pogotowiu ale nic poza dawaniem picia nie mozna zrobic :ico_noniewiem:
ja po 17 już nie pozwalam małej zasnąć
ja tez zazwyczaj Marcelowi nie pozwalam juz spac po 17 bo wtedy ciezko z zasnieciem
a jak ostatnia drzemke konczy ok 16 to wtedy ladnie przed 20 zasypia :ico_oczko:
dzisiaj widac ze ta choroba go wymeczyla i spal trzy razy, teraz tez juz spi, na szczescie goraczki nie ma, kupilam nowy termometr(do ucha) to teraz latwiej jest mi sprawdzic temp :ico_oczko:


dorotaczekolada, pysznieeeeeee te buleczki wygladaja :ico_brawa_01: :ico_sorki:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

14 paź 2010, 21:21

leona, no kurcze a jakies badania zrobuli? :ico_noniewiem: bo jak to rotrawirusy to kroplowke trzeba zeby sie nie odwodnil :ico_olaboga: a pije chociaz??
dorotaczekolada, pysznieeeeeee te buleczki wygladaja :ico_brawa_01: :ico_sorki:
dzieki :ico_oczko: :ico_sorki:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

14 paź 2010, 21:25

bo jak to rotrawirusy to kroplowke trzeba zeby sie nie odwodnil
i w tym problem, kroplowek tutaj nie daja :ico_noniewiem:
a z piciem byl moment ze nie chcial wogole, no ale troche popil pod wieczor :ico_sorki:


chyba trzeba isc spac

dobrej nocki :ico_oczko:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

14 paź 2010, 21:54

dorotaczekolada napisał/a:
bo jak to rotrawirusy to kroplowke trzeba zeby sie nie odwodnil
i w tym problem, kroplowek tutaj nie daja :ico_noniewiem:
:ico_szoking: :ico_noniewiem: dziwne to...daj znac rano jak wam nocka minela :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

14 paź 2010, 22:30

moze jakies spiecie jest w piekarniku?
nie znam sie kompletnie :ico_noniewiem: a tu taka ewentualna naprawa to sie pewnie nie oplaca...
na szczescie goraczki nie ma,
moze powoli dochodzi do siebie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

15 paź 2010, 09:15

Witajcie z rana, dziś w nocy znowu Justynka wędrowała po całym łóżeczku :ico_haha_01: W miarę możliwości co jakiś czas ja poprawiałam i przykrywałam :ico_oczko:
Teraz już po śniadanku mała gaduła sobie rozrabia pokrzykując co jakiś czas :-D

Wieczorkiem byliśmy na krótkim spacerku, by sie młoda dotleniła. No i coraz poważniej zastanawiam sie nad zakupem śpiworka do wózka. Wiem że któraś z Was ma, a ja mam wątpliwości czy w moim wózku da się pasy przypiąć. W większości widziałam takie pasy jak w nosidełkach, a ja używam tylko biodrowych pasów, bo inaczej Niunia nie ma swobody ruchów. Ehh chyba najpierw poszukam w sklepie i przymierzę :ico_noniewiem:
a z piciem byl moment ze nie chcial wogole, no ale troche popil pod wieczor :ico_sorki:
ojej tylko żeby sie nie odwodnił :ico_olaboga: daj znać jak nocka Wam minęła :ico_sorki:
dorotaczekolada napisał/a:
moze jakies spiecie jest w piekarniku?
nie znam sie kompletnie :ico_noniewiem: a tu taka ewentualna naprawa to sie pewnie nie oplaca...
to fakt, czasem lepiej kupić nową kuchenkę niż inwestować w starą :ico_noniewiem:

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

15 paź 2010, 10:15

mnie troche mało było bo w domu nie mam kiedy siąść a w pracy ostatnie dni stażystki i na dzisiaj ona impreze szykuje i zakupki robi a ja sama siedze :-D ale za to wieczorem impreza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ciekawe jak mąż z córką sobie poradzi
ale nic poza dawaniem picia nie mozna zrobic :ico_noniewiem:
zazwyczaj 2 dni trzyma, ale dobrze ze sie nie zniechęca i biedak je :ico_sorki:
Wiem że któraś z Was ma, a ja mam wątpliwości czy w moim wózku da się pasy przypiąć.
ja mam oryginalny do wózka i pasy można przypiąć ale ja nigdy tego nie robiłam i nie robie, moja leży w pozycji półsiedzącej i sie nie wychyla

wczoraj wygrałam na licytacji zestaw ciuszków dla Klary, zobaczymy w jakim stanie, ale za 100 ponad 70 ciuszków to jakie by nie były ona i tak na nonono wszystko zjeżdża :ico_oczko:

a nocka sup[er, nie pamietam aby mi sie budziła mała w nocy, alebo przez sen ją kołysałam :-D ale przed 7 wstałyśmy

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość