Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

18 paź 2010, 15:26

NowaSejana, zszokowały mnie poglądy Twojej babci :ico_szoking: Ja rozumiem, że ludzie ze starszych pokoleń mają zupełnie inne zaopatrywanie na świat, no ale coś takiego mnie bardzo zaskakuje. dziecko to cud najpiękniejszy, żaden wstyd. dzieckiem trzeba się chwalić a nie ukrywać :ico_olaboga: Myślę, że ta ciocia spotkana na ulicy bardzo by Ci gratulowała.

[ Dodano: 2010-10-18, 15:29 ]
widzę, że Ty też pochodzisz z takiej wsi co ja. Jak wyszłam za mąż to wszyscy patrzyli mi się na brzuch i zastanawiali się jak to możliwe, że 2 miesiące po ślubie już mam taki duży brzuch :-D a jedna sąsiadka przyleciała do mojej mamy i usilnie wyciągnęła mnie z pokoju, żeby mnie o coś zapytać, co by mi brzuch zobaczyć :-D :ico_olaboga:

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

18 paź 2010, 15:41

NowaSejana no faktycznie babcia ma dziwne poglądy... Ewentualnie można zrozumieć, jak starsi ludzie się 'oburzają' jak dziewczyna nie jest mężatką jeszcze, jest młoda bardzo albo coś, ale tak czy siak, dziecko jest cudem, (teraz czytam taką książkę o małżeństwie) i jest tam wszystko napisane, że to łaska od Boga i błogosławieństwo :-)

Ja jestem jeszcze przed ślubem (tzw wpadka ;-) ) ale u mnie w rodzinie wszyscy się cieszą jak głupki! Zwłaszcza babcia :-)

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

18 paź 2010, 15:44

widzę, że Ty też pochodzisz z takiej wsi co ja. Jak wyszłam za mąż to wszyscy patrzyli mi się na brzuch i zastanawiali się jak to możliwe, że 2 miesiące po ślubie już mam taki duży brzuch :-D a jedna sąsiadka przyleciała do mojej mamy i usilnie wyciągnęła mnie z pokoju, żeby mnie o coś zapytać, co by mi brzuch zobaczyć :-D :ico_olaboga:
heh... u mnie to wiocha jak cholera.. moze z 900 osob mieszkaa, a wiekszosc stare baby plotkary.. teraz to nikt nie patrzy na to, ze jestesmy szczesliwe itd... tylko na to, ze bede miala dziecko bez slubu heh...
no i po co wogole wyjezdzalam od rodzicow, przeciez z rodzicami mialabym najlepiej,bo zajeli by mi sie dziecmi, a ja poszlabym do pracy... tylko nikt nie patrzy na to, ze mam ojca alkoholika i dziewczynki bylyby swiadkami awantur i widzialy codziennie, za przeproszeniem, jego zapita morde... dysk mu wyskoczyl, mial zawal, ale na picie ma zdrowie caly czas...
a babcia... zawsze dziwna byla... a na temat co sie dzialo jak z blizniaczkami bylam w ciazy to mozna ksiazke napisac, bo wtedy to mieszkalam z rodzicami i dziadkami heheh :ico_haha_01: jak babcia zabraniala mi wychodzic z brzuszkiem, bo ludzie sie gapia... a potem z malymi, bo podobno nasz wozek byl za szeroki na nasze wiejskie chodniki :ico_haha_01: heheh, teraz mi sie smiac chce, ale wtedy dosmiechu mi nie bylo.. tylko czemu przy nich tak samo nie zdziwaczalam to nie wiem :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-10-18, 15:45 ]
Ja jestem jeszcze przed ślubem (tzw wpadka ;-) ) ale u mnie w rodzinie wszyscy się cieszą jak głupki! Zwłaszcza babcia :-)
bo masz normalna rodzine...
a kiedy slub, jesli mozna wiedziec?

[ Dodano: 2010-10-18, 17:43 ]
dziewczyny jak tam wasze piersi? bo mnie znowu bola.. masakra...
i P. mowi, ze znowu urosly

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

18 paź 2010, 19:02

witam
Ja po wizycie,mój skarbek ma 10,5cm normalnie rosnie jak na drozdzach :ico_brawa_01: serduszko mocno biło,doktor zaglądał na płec ale jeszcze ciut za wczesnie bo nie było widać.No i sprawdził mi przez usg jak sie szyjka od wewnatrz zachowuje i jest ok i oby tak dalej.No i dosyć dlugo z nim rozmawialam,wzielam zwolnienia z basenu i kazal mi teraz brac prenatal clasic oraz prenatal dha która bardzo dobrze wpływa na rozwój dziecka,muszę sobie to kupić.Przytyłam 2,2kg :-D no i czuje je .
A fotki nie mam tym razem bo doktor w sumie usg właczył aby sprawdzic tetno i pomiar zrobic i sie zagadalismy ,ale obiecal ze jak bede za 5 tygodni na usg połówkowym to nagra mi na płytę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

No nic uciekam do synka.

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

18 paź 2010, 19:09

magda1614, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: to malenstwo spore :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
wiec moje w piatek tez pewnie kolo 10cm bedzie mialo :-D
Przytyłam 2,2kg :-D
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
to kiedy kolejna wizyta??

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

18 paź 2010, 19:28

NowaSejana

Ja jestem jeszcze przed ślubem (tzw wpadka ;-) ) ale u mnie w rodzinie wszyscy się cieszą jak głupki! Zwłaszcza babcia :-)
ja rowniez jesem przed slubem i dopiero po urodzeniu dziecka bedziemy o tym myslec pozatym jestesmy z K juz ze soba 7 lat tez nie planowalismy w ten czas akurat dzidziusia ale bardzo wszyscy sie cieszą wkoncu predzej czy pozniej chcielibysmy miec dziecko ...
tez pochodze ze wsi i jedna babcia głupiio gadala ( takie wiejskie gadanie) zebysmy chociaz male przyjecie zrobili no bo jak to tak bez ślubu i wogole i na poczatku nawet moja mame w to wciagła przykro mi sie zrobilo po jej slowach czy nie bedzie mi przeszkadzało ze bede "PANNĄ Z DZIECKIEM" mysle sobie no matko kochana jaka ja panna z dzieckiem przeciez nie jestem sama mam partnera ale teraz jzu sie uspokoily dotarlo do nich ze to nasza decyzja . W sumie druga babcia po ktorej bym sie bardziej spodziewała krytyki mnie milo zaskoczyła stwierdzila ze to nic takiego ze ślub przeciez i tak wezmiemy predzej czy pozniej ze mamy nikogo nie sluchac w koło :ico_brawa_01: brawa dla babci mam teraz tez inaczej mowi ... w przyszlym roku moja siostra bierze slub nie chcialam tez jej wchodzic w droge i poczekac i zrobic tez normalne wesele takie jak zawsze chcialam

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

18 paź 2010, 19:39

Witam!!!

Kurcze tez mam dzis zly dzien... :ico_zly: Odmowili mi kredytu na kupno domu mimo ze polowe mam uzbierana :ico_puknij:

[ Dodano: 2010-10-18, 19:42 ]
A szkoda bo juz fajny domek znalazlam a nie bylo to proste bo musial byc zaakceptowany przez babcie mame i ciotke bo ja sama w wieku 30 lat gowno wiem :ico_puknij: i tak sobie zyje z mama wlasnie ze wzgledu na roznice pogladow :ico_zly:

[ Dodano: 2010-10-18, 19:44 ]
Niby bank powiedzial ze za pol roku to tak -tylko ze bank nie wie ze za pol roku to ja na macierzynskim bede a kredyt to moze i mi dadza ale jak do pracy full time wroce a to przynajmniej z rok bedzie :ico_placzek:

[ Dodano: 2010-10-18, 19:45 ]
I o tyle o ile ja to jakos chyba przetrawilam -jescze jest jedna malenka nadzieja ze dadza mojemu M.kredyt i mi na reszte pozyczke -ale bardzo nikla... :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 2010-10-18, 19:49 ]
tak jestem pewna ze moja matka ataku wscieklizny dostanie/dostala bo moze juz wie od mojej ciotki...
Ja mam zmieniona karte w telefonie wiec nie zna mojego numeru i nie moze mi nawymyslac od nieodpowiedzialnych gowniar(fakt ze mam mniej niz idealna historie kredytowa ale to stara sprawa -ktora niestety teraz dopiero oficjalnie mi odnotowali w papierach) :ico_placzek:

[ Dodano: 2010-10-18, 19:51 ]
dobra...dziewczyny nie bede wam smecic ale rozumiem za do bolu jak to jest z"rodzinka"

[ Dodano: 2010-10-18, 19:53 ]
My z M. tez nie mamy slubu bo nie obraczka sie dzieci robi :ico_puknij: a dzidzia to naprawde maly cud jest anie zaden wstyd!!!

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

18 paź 2010, 19:55

Odmowili mi kredytu na kupno domu
znam ten bół ach te banki nam tez odmówili i musielismy dobrac 2 szybkie pozyczki na kwote 100tys i procent 18% :ico_zly: ale po 3 miesiacach sie postaraliśmy o konsolidacyjny hipoteczny zeby spłacic te co zaciągnęlismy oraz dobrac na niewielki remont i po wielkich bólach dali :ico_sorki:

A wizyte nastepna mam 15 listopada :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

NowaSejana,brawo za skonczony 16 tydzien :ico_brawa_01:

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

18 paź 2010, 20:31

A szkoda bo juz fajny domek znalazlam a nie bylo to proste bo musial byc zaakceptowany przez babcie mame i ciotke bo ja sama w wieku 30 lat gowno wiem :ico_puknij:
oj kochana, u mnie to babcia najmadrzejsza jest :ico_puknij: ja dopiero od 2 lat mieszkam sama, wczesniej z rodzicami i dziadkami... masakra
I o tyle o ile ja to jakos chyba przetrawilam -jescze jest jedna malenka nadzieja ze dadza mojemu M.kredyt i mi na reszte pozyczke -ale bardzo nikla... :ico_placzek: :ico_placzek:
kochana trzymam &&&, zeby sie udalo
My z M. tez nie mamy slubu bo nie obraczka sie dzieci robi :ico_puknij: a dzidzia to naprawde maly cud jest anie zaden wstyd!!!
my tak teraz myslimy, a ludzie sa niestety okropni i bezlitosni...
u nas ludziom przeszkoadza, ze to bedzie juz 3 moje dziecko, a co im do tego?? tylko nikt nie mysli o tym, ze to 2 ciaza dopiero, ze P. tez chcialby miec swoje biologiczne dziecko, mimo ze dziewczynki kocha najmocniej na swiecie i chce im dac swoje nazwisko... ludzie najczesciej patrza na innych a nie na siebie, niestety...
dobra...dziewczyny nie bede wam smecic ale rozumiem za do bolu jak to jest z"rodzinka"
kochana nie smiecisz nam... ja tez dzisiaj napisalam duzo o swoich problemach, kazda z nas ma prawo sie wygadac
2 szybkie pozyczki na kwote 100tys i procent 18% :ico_zly:
az 18% :ico_szoking: skad oni to biora :ico_szoking:
tez pochodze ze wsi i jedna babcia głupiio gadala ( takie wiejskie gadanie) zebysmy chociaz male przyjecie zrobili no bo jak to tak bez ślubu i wogole i na poczatku nawet moja mame w to wciagła przykro mi sie zrobilo po jej slowach czy nie bedzie mi przeszkadzało ze bede "PANNĄ Z DZIECKIEM" mysle sobie no matko kochana jaka ja panna z dzieckiem przeciez nie jestem sama mam partnera ale teraz jzu sie uspokoily dotarlo do nich ze to nasza decyzja
dobrze, ze dotarlo, bo do niektorych zadne argumenty nie trafiaja i to jest najgorsze... moja mama jeszcze niedawno mi powiedziala, ze moze P: jednak sie rozmysli i nie zamieszka z nami :ico_zly: teraz to widze jak ona nam dobrze zyczy...
TRzeba tylko na siebie liczyc...

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

18 paź 2010, 21:30

Dzieki dziewczyny !!!od razu lepiej !!! :-) Chociaz tyle dobrze ze wszystkie dzidzie zdrowe i ladnie rosna :-D I na tym sie trzeba skupiac ani na glupich ludziskach i pierdolach jak banki bo tak naprawde na skali prawdziwych tragedii- to gdyby dzidzia nie miala raczki ,nozki czy wade serduszka a nie brak kredytu!!!

Dobranoc!!! Jutro bedzie lepszy dzien :-D :-D :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość