NICOLA_1985

14 paź 2010, 21:11

hej
ja jakoś nie widzę żadnej niedogodności w karmieniu piersią :ico_oczko: :-) nawet nocne karmienie jest moim zdaniem mniej męczące niż jakbym miała wstawac i robic mleko w butelce...
przystawiam Krystianka do piersi i śpię dalej :ico_haha_01:
mi się właśnie wydaje , że karmienie piersią jest dla mam które cenią sobie wygodę :-D
jestem również z tych szcęsciar które nie mialy (jak narazie i mam nadzieję ze tak zostanie :ico_sorki: ) zadnych zastojów, bólów nie wiadomo jakich czy przewianych cycorków lub naderwanych brodawek więc okres karmienia piersią kojaży mi się bardzo dobrze.
także same plusy z mojej strony :-D ja bym polecała wszystkim mamusiom karmienie piersią bo to jest najlepszy wybór :-)

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

15 paź 2010, 13:55

nocne karmienie jest moim zdaniem mniej męczące niż jakbym miała wstawac i robic mleko w butelce...
otoz to nim bym wstala i zrobila cokolwiek postawilabym na nogi caly dom :ico_sorki: a tak to cycus w dziubek i zasypiam dalej :ico_oczko: NICOLA_1985,

ja podobnie tak jak Ty nie mam zadnych problemow z karmieniem. Kompletnie nic :-D Nadi bede karmic dopoki sama nie odrzuci :-D

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

15 paź 2010, 23:11

katka Cieszę się, że powrocillaś do karmienia! Jak Wam idzie dziewczyny?

Magdalena Grunt to się nie poddac i wierzyc w to, że to sie robi (czyt. karmi) jest dobre.

lilo Jak miło mi czytać:
jak na razie dla nas zalety przeważają nad ewentualnymi niedogodnościami.
:-D

nicola Sama radość bije z Twojego posta normalnie. Weszłam, przeczytałam i od razu mi lepiej! :ico_brawa_01:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

16 paź 2010, 23:34

katka Cieszę się, że powrocillaś do karmienia! Jak Wam idzie dziewczyny?
Cycusiamy rano po przebudzeniu, wieczorem do snu i czasem w nocy 1-2 razy :ico_haha_02: Jestem PRZESZCZĘSLIWA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

16 paź 2010, 23:36

Jestem PRZESZCZĘSLIWA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

17 paź 2010, 20:18

Grunt to się nie poddac i wierzyc w to, że to sie robi (czyt. karmi) jest dobre.
kochana i ja tez tak uwazam Mimo ze mysle ze czas powolutku zakonczyc nasza przygode z cyowaniem chociaz nie wiem kiedy to sie zakonczy bo naprawde jest mi tak cudnie i wygodnie z tym ze ona nadal chce i ze mimo iz juz tylko 1-2 razy dziennie dostaje to jak bym tylko ja sie godzila to ona chetna by byla duuuuzo wiecej cycuniala poprostu kocha ten swoj magiczny napoj :ico_oczko:
NICOLA_1985 napisał/a:
nocne karmienie jest moim zdaniem mniej męczące niż jakbym miała wstawac i robic mleko w butelce...

otoz to nim bym wstala i zrobila cokolwiek postawilabym na nogi caly dom :ico_sorki: a tak to cycus w dziubek i zasypiam dale
Dziewczynki ja zgadzam sie z wami w pelni cyowanie jest o wiele wygodniejsze i prostrze a pzry tym najwspanialsze ale to trzeba robic i chciec zeby tak naprawde zrozumiec to bo mam wiele kolezanek co karmia butlami i mowia ze co to za atrakcjia a po z tym piersi sie niszcza :ico_puknij: a ja im mowie czy wazniejsze dla nich sa piekne piersi czy zdrowe szczesliwe dziecko to juz nie maja wytlumaczenia
Nadi bede karmic dopoki sama nie odrzuci :-D
Ja bym tak chciala zeby ona sama odrzuciala ale mysle ze to szybko nie nastapi a niestey mimo iz uwielbiam to nasze cyowanko to nie bardzo chce ja karmic jak juz bedzie taka trzy cztero latka ja mialam na poczatku zamiear tak 1,5 roku maks 2 Ale niunia nie jest jeszcze gotowa na rostanie z cyuniem wiec jeszcze troche dam jej czas na to nie wiem jak dlugo ale do 2,5 juz naprawde chce zeby zakonczyla ale zobaczymy czas pokaze jak co to do 18-stki pompujemy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

17 paź 2010, 21:09

dana, szacuneczek dla Ciebie :ico_sorki: super ,ze tak dlugo karmicie sie :-D ja tez mam taki zamiar z Amy nie odpuszcze po 13 miesiacach :ico_nienie: no chyba ze mnie ciaza przycisnie znowu jakas :ico_haha_01:

NICOLA_1985

18 paź 2010, 21:56

ja podobnie tak jak Ty nie mam zadnych problemow z karmieniem. Kompletnie nic Nadi bede karmic dopoki sama nie odrzuci
no i super tak trzymac :-D
nicola Sama radość bije z Twojego posta normalnie. Weszłam, przeczytałam i od razu mi lepiej!
no bo karmienie piersią to sama radośc nie wiem tylko dlaczego niektóre kobiety nie potrafią tego zrozumiec . przecież naprawde malutki odsetek kobiet nie może karmic piersią . nie wiedzą co tracą , ale my wiemy co to znaczy karmienie i możemy się tym cieszyc :-D ja myslalam zeby karmic młodego do 6 miesiąca ale coś czuję ze to nam się przeciągnie... oj przeciągnie nam się :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: ale bede musiała odstawic zanim pójdzie do przedszkola :ico_oczko: albo do podstawówki... :-D :ico_oczko: ze o studiach nie spomne :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
wiele kolezanek co karmia butlami i mowia ze co to za atrakcjia a po z tym piersi sie niszcza a ja im mowie czy wazniejsze dla nich sa piekne piersi czy zdrowe szczesliwe dziecko to juz nie maja wytlumaczenia
ja zanim zaczełam karmic piersią to można powiedziec ze piersi nie mialam.. dopiero teraz je mam wiec chyba wszystko jasne :ico_oczko: :-D zreszta co to za różnica.. ja wiem ze moje piersi wrócą do stanu z przed karmienia czyli znowu bedą sutki, przeciąg i biostonosz :ico_oczko: ale mam to głęboko w poważaniu byle synuś był zdrowy i zadowolony :-D

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

20 paź 2010, 22:45

ale my wiemy co to znaczy karmienie i możemy się tym cieszyc
zgadzam sie z toba w 100%
ale bede musiała odstawic zanim pójdzie do przedszkola :ico_oczko: albo do podstawówki... :-D :ico_oczko: ze o studiach nie spomne :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
Ja tak jak mowi do 18 chyba pomujemy :-D :ico_oczko:
reszta co to za różnica.. ja wiem ze moje piersi wrócą do stanu z przed karmienia czyli znowu bedą sutki, przeciąg i biostonosz :ico_oczko: ale mam to głęboko w poważaniu byle synuś był zdrowy i zadowolony
A ja znow bede zwijac ja murzynki w osadach ale grunt to szczeliwe dziecko a z golymi i tak nie chodze wiec nikt nie musi widziec czy sa piekne i jedrne czy nie tak czy siak starosc nas tez nie ominie i i tak nasze piersi beda wygladaly ja wydojone rodzynki wiec czy to nastanie ciut wczesniej mnie to nie przeraza :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-10-20, 22:50 ]
szacuneczek dla Ciebie :ico_sorki: super ,ze tak dlugo karmicie sie :-D j
Dzieki kochana ale ty tez po czesci bylas mi rowniez inspiracja Bo to ty powtazalas ze bedziesz
Igule karmila na bank do 2 roku zycia Ja myslalam ze rok do 1.5 a jednak podobalo mi sie jak pisalas ze masz plany takie i jak widac ja sie trzymam a ty poprostu zmienilas malego cycozerce :ico_oczko: :-D
ja tez mam taki zamiar z Amy nie odpuszcze po 13 miesiacach :ico_nienie: no chyba ze mnie ciaza przycisnie znowu jakas :ico_haha_01:
No wlasnie kochana ale spoko co najwyzej znow sie zmieni obslogujacy twoj biuscik :ico_oczko: :-D

OLEK23
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:52

03 lis 2010, 21:09

Moje Drogie Panie,

Jestem magistrantem Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i konsumpcji.
Wraz z koleżankami prowadzimy badania dotyczące zwyczajów żywieniowych kobiet karmiących piersią.
Zachęcam do wzięcia udziału w badaniu skierowanym do kobiet karmiących piersią.
Badanie jest anonimowe i ma wymiar wyłącznie naukowy.
Uzyskane wyniki w przyszłości mogą stanowić cenne źródło informacji w ramach edukacji kobiet karmiących piersią pod kątem zdrowia zarówno matki jak i dziecka.
Zainteresowane Panie proszę o kontakt na adres mailowy: (adresy usunięte przez moderatora)

Badanie polega na wypełnieniu krótkiej ankiety i 3 dniowego wywiadu żywieniowego.
Dzięki takim badaniom można poprawić nawyki żywieniowe kobiet w trosce o swoje pociechy i własne zdrowie :))))

Proszę o Czytelne pisanie postów oraz nie umieszczanie adresów mailowych,gdyż jest to niezgodne z regulaminem forum. Forum służy do wymiany poglądów poprzez posty.
Ostatnio zmieniony 04 lis 2010, 09:23 przez OLEK23, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości