anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

21 paź 2010, 10:12

a jej obojetne co trzyma w raczkach :ico_oczko:
mojej niestety nie jest obojętne i dopomina się o swoje
lepiej sprawdz,moja Zuzka gdyby nie zagoraczkowala,to bym nie wiedziala,ze gardlo ma,temperatura jej po 2 dniach przeszla,a lekarka przepisala antybotyk,bo takie zawalone miala to gardelko :ico_olaboga:
byłam wczoraj i sie okazalo ze jestem przewrazliwiona bo ona oczywiscie ma tylko katar :ico_noniewiem: ale przebija jej sie 1 u góry i gdzies trafila na zylke i ją przebiła i ma strasznie sine, jakby ktos ja pobił :ico_olaboga:
- mysle,ze raczej 80 :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
ja mam kurtke w rozmiarze 80 i moja w niej sie topi, wiec kupilam jej kombinezon i ponad tydzien juz czekam az mi go przesla, ale tez wiadomo ze rozmiar rozmiarowi inny
Boje się by infekcja się nie rozwinęła :ico_olaboga:
albo tak jak u mojej katar gdzies zalega i kaszle
We wrezsniu skonczylam karmic Zuzke i juz w pazdzierniku przyszla wstretna @
ja juz mialam 2 razy, dostalam po 2 tyg od odstawienia malej od cyca

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

21 paź 2010, 11:38

ja juz mialam 2 razy, dostalam po 2 tyg od odstawienia malej od cyca
Ja mam pierwszy raz, ale dostałam 1 października i do tej pory leci :) Ale mój gin powiedział że może to potrwać nawet miesiąc więc czekam na koniec :)

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

21 paź 2010, 11:44

iw_rybka napisał/a:
We wrezsniu skonczylam karmic Zuzke i juz w pazdzierniku przyszla wstretna @
ja juz mialam 2 razy, dostalam po 2 tyg od odstawienia malej od cyca
to tylko ja taka trefna jestem, nadal rano i wieczorem karmię a już od lutego mam regularny @ :ico_noniewiem:
ale przebija jej sie 1 u góry i gdzies trafila na zylke i ją przebiła i ma strasznie sine, jakby ktos ja pobił :ico_olaboga:
ojej biedna Klara :ico_olaboga:
iw_rybka, współczuje bólu brzuszka :ico_sorki:
:ico_sorki: mi o dziwo po urodzeniu niuni przeszło :ico_szoking:

Kupiłam dziś ten kombinezon, na 86 i Niunia ma jeszcze troszkę luzu, więc jeśli nie będzie jak szalona rosnąć to powinien wystarczyć :ico_sorki:

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

21 paź 2010, 12:02

witajcie dziewczynki,

w końcu udało mi się odpalić kompa. Tzn odpalam go ale do pracy. Piszę konspekty na lekcje (nie nawidzę papierologii) i może od połowy stycznia pójdę uczyć do szkoły językowej 2 razy w tyg od 16.30 do 18.15 a Piotruś będzie z babcią (teściową).

Strasznie mały jest zajmujący nic tylko by łaził i trzeba go za ręce prowadzić :ico_olaboga: może tak nawet i godzinę albo dłużej :ico_olaboga:
U nas wszystko ok, wszyscy zdrowi odpukać :-) 1,5 tyg byliśmy u rodziców - fajnie było.

strasznie mnie ciekawi co u Was i jak mały zaśnie to zajrzę na ile się da i poczytam. Teraz włączyłam mu bajkę żeby cokolwiek napisać.

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

21 paź 2010, 12:09

...
Ostatnio zmieniony 21 paź 2010, 12:51 przez Patrycja.le, łącznie zmieniany 1 raz.

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

21 paź 2010, 12:11

:ico_sorki: iw-rybka :ico_oczko:
anusiek, :ico_brawa_01: super ze zajrzalas i fajnie ze prace masz :ico_brawa_01:
ja @ mam juz regularnie od 4 mcy... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
graz1974
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 576
Rejestracja: 23 sie 2010, 12:34

21 paź 2010, 12:22

A ja od 3 miesięcy mam jednodniowy ból brzucha - okresowy i lekkie plamienie, że nawet wkładki nie trzeba, a jestem na tabletkach Azalii. Chciałabym aby tak nadal było, bo przed dziećmi miałam strasznie bolące, że brałam najsilniejsze tabletki- Mefacit i to nieraz mi nie pomagało

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

21 paź 2010, 12:31

czesc :-) moje dziecko nerwy mi szarga, hehe, rwie sie do moich ksiazek i drze wnieboglosy, bo nie chce jej dac... taka ma teraz papierowa faze, najchetniej rwalaby wszystko na strzepy i pokazuje nerwy...
jutro ma wpasc kolezanka z synkiem, ona sama reprezentuje staropolska goscinnosc, gotuje obiadki, piecze ciasta, wypadaloby sie zrewanzowac, a ja nie mam pomyslu ani na obiad (taki, zeby na pewno smakowal), ani na ciasto :ico_puknij: z ciasta to sie jeszcze moge wylgac przez ten zepsuty piekarnik :ico_oczko: maz znalazl wczoraj przyczyne awarii - kabelek doprowadzajacy prad do piekarnika musial miec jakies luzy i iskrzec, oslonka izolacyjna jest stopiona, widac slady palenia :ico_olaboga: dobrze, ze jest to oblozone jakims niepalacym sie materialem i pozaru z tego nie bylo :ico_sorki: jak pomysle, ze najwiecej pozarow w mieszkaniach spowodowanych jest przez usterki urzadzen kuchennych :ico_olaboga:
trzeba bedzie to naprawic, ale szkoda mi tego glupiego piekarnika, bo pokrzyzowalo mi to plany, chcialam i ciasto i obiad z piekarnika zrobic, a teraz sie glowie :ico_noniewiem:
kiepska ze mnie gospodyni :ico_puknij:
dostałam 1 października i do tej pory leci
to niezle :ico_szoking:
Chciałabym aby tak nadal było
podobno po urodzeniu dziecka czesto ustepuja te silne bole menstruacyjne :ico_noniewiem: wiec trzymam kciuki :ico_sorki:

anusiek, dobrze brzmi z ta praca, oby sie udalo :-)
ja mam kurtke w rozmiarze 80 i moja w niej sie topi,
moja tez kurdupel, ale kombinezon jednoczesciowy to jeszcze pewnie co innego :ico_noniewiem: niestety kazdy producent inaczej sobie interpretuje rozmiary, a kupujac przez internet nie mozna przymierzyc...

cos Leona sie rozleniwila i znow nie zaglada, ze o Geheimnis nie wspomne :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-10-21, 12:43 ]
Kupiłam dziś ten kombinezon, na 86
o, to juz zdazylas wybrac sie na takie zakupy :-) ja siedze jeszcze w domu, po pierwsze pogoda kiepska, a po drugie polaczylabym spacer z zakupami, a dalej nie wiem, co do tego obiadu na jutro kupic :ico_haha_01:

a na 18:00, tez jutro, jestesmy zaproszeni na kawe do bylej kolezanki z pracy meza (ktorej nawet nie znam) wiec jutro nie bede miala chyba okazji tu zajrzec, no moze pozniejszym wieczorem...

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

21 paź 2010, 13:04

Ale mój gin powiedział że może to potrwać nawet miesiąc więc czekam na koniec :)
ojej to straszne :ico_olaboga:
wie sie do moich ksiazek i drze wnieboglosy
widać nie tylko moja ma takie humory :-D
jutro ma wpasc kolezanka z synkiem, ona sama reprezentuje staropolska goscinnosc, gotuje obiadki, piecze ciasta,
tez bym miala problem bo nie wiadomo co kto lubi

ja dzisiaj mam nalesniki, maz placki posmazyl i jak znajac jego zje z dżemem, syn z serem żółtym, a ja chyba pieczarki sobie kupie bo nie lubie na slodko albo jakis pasztet :-D a córka ma krupnik

nie pochwaliłam się ze moja agentka przez 2 dni jadła grochówkę, trochę bałam się jej dawać ale widać jej nic nie szkodzi, a teściowa mówi że nic tak ze smakiem nie pałaszowała :-D

a wczoraj mi Klara taką kichę zrobiła w sklepie że szok :ico_olaboga: pokazywała ze chce banana to dałam jej do reki i stałyśmy w kolejce, jak przyszła nasza kolej dałam banana do zważenia a ona zaczęła tak ryczeć i mnie drapać i bić po twarzy :ico_placzek: nienormalna, babka szybko oddała jej banana a ona głupia skórę zaczęła jeść, jejku jakbym jej nie karmiła :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

21 paź 2010, 13:11

Co do @ to ja mam już od dawna...mały miał chyba z 5 miesięcy jak dostałam. Mam regularne w miarę (max tydz opóźnienia)
No teraz powinien się pojawić 23 :ico_zly:
Już czuję doła ale żadnych dolegliwośći. Ja mam @ przeze mnie niewyczuwalny i zawsze tak było.

ehh idę robić te durne konspekty. Podziwiam Was dziewczyny, które pracujecie na cały etat! :ico_olaboga:
Jak Wy to robicie żeby wszystko pogodzić? dla mnie to by było nierealne...no może ja jestem jakaś "kulawa". :ico_spanko:

[ Dodano: 2010-10-21, 13:11 ]
Co do @ to ja mam już od dawna...mały miał chyba z 5 miesięcy jak dostałam. Mam regularne w miarę (max tydz opóźnienia)
No teraz powinien się pojawić 23 :ico_zly:
Już czuję doła ale żadnych dolegliwośći. Ja mam @ przeze mnie niewyczuwalny i zawsze tak było.

ehh idę robić te durne konspekty. Podziwiam Was dziewczyny, które pracujecie na cały etat! :ico_olaboga:
Jak Wy to robicie żeby wszystko pogodzić? dla mnie to by było nierealne...no może ja jestem jakaś "kulawa". :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-10-21, 13:12 ]
szybko oddała jej banana a ona głupia skórę zaczęła jeść
hahahah ehhh te dzieci, mój też czasem pokazuje co potrafi :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość