Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

20 paź 2010, 18:22

o to widze ze z tymi ciuszkami zaszalalam bo mam z 10 kompletów i balam sie ze malo :ico_noniewiem: no ale przy Wiku to szlo strasznie duzo on co chwila ulewal do 6 miesiaca, kombinezon tez juz mam, dla siebie tylko szlafrok ;) kurcze w weekend jade sie zaopatrze


a zaraz jade do mamy po szczotke z domestosa do kibelka bo mi odebrala z tej promocji ze jak sie kupi produkty za 15 zl to odbierasz szczotke :)

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

20 paź 2010, 18:32

daj znac czy fajna ta szczotka to moze sie skusze na promocje :-D

[ Dodano: 2010-10-20, 18:34 ]
a ja jeszcze dla zabicia czasu ogarnelam mieszkanko, kuchnie cala na blysk, pranie, umylam wlosy i siedze .Adam w firmie jeszcze nie wiem o ktorej bedzie siedze i nie mam co ze soba zrobic :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

20 paź 2010, 18:53

ejustysia, zapakowalas do szpitala 10 kompletow :ico_szoking: czy kupilas wogole 10 :-D ??? Mysle, ze az 10 do szpitala nie potrzebujesz :ico_oczko:
Bo jesli chodzi o ilosc jaka mam, to szczerze nie policze :ico_haha_01:
Ale to dlatego, ze kupilam duza wyprawke ubraniowa, oprocz tego druga mega wyprawke az do rozmiaru 86 dostalam od Ani i jeszcze potem od kolezanek :ico_szoking: mala samych ciuchow na 50, 56, 62 ma dwie komody :-D

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

20 paź 2010, 20:22

dziewczyny ja do szpitala dla małego to chyba wezmę z 2 komplety body+kaftan bo w tym szpitalu to oni sami ubierają a ciuszki potrzebne są tylko na wyjście
a dla siebie to wiadomo co: majty, stanik, piżame....

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

20 paź 2010, 20:58

ja dla małej zapakowalam 4 komplety skladajace sie z czapeczki, lapek niedrapek, skarpetek, bodziaka i pajaca.
Paczke pampkow, paczke chusteczek mokrych, linomag.
Dla siebie, dwie koszule nocne, t shirt do porodu, staniki do karmienia, wkladki laktacyjne, kapcie, kalpki, szlafrok, podklady, majtki siatkowe, dopakuje jeszcze kosmetyki, dokumenty i aparat i wode :) itp ;)

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

21 paź 2010, 08:45

czesc mamusie :ico_ciezarowka:
ja juz po sniadaniu,Krzys pojechał do przedszkola chociaz nie chcial sie ubierac w kurtkę -bo wiedział ze jedzie :ico_olaboga:
dzis W w domu, mamy skladac tapczan dla Krzysia żeby łóżeczko było dla Małej.
dzis musze obiad ugotować i zupę i cos na drugie a mam takiego lenia ze szok

wy tu tak o spakowanych torbach piszecie a ja jeszcze nic nie zrobilam, torba stoi pusta i jakos sie nie moge do tego zabrać

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

21 paź 2010, 09:13

hejka:)
jejku wy tez tak macie ze jak tylko oczy otworze to juz musze lodowke odwiedzic :ico_szoking: :ico_szoking: masakra jakas :ico_szoking:

ja do szpitala nie biore koszuli nocnej dlatego ze jak rodzilam Sarke rodzilam w ich koszuli i potem tez w szpitalnych chodzilam zeby swoich nie brudzic bo wiadomo jak sie krwawi po porodzie to caly czas umazana a tak spzitalne bralam i z glowy :-D
najwyzej Adam mi przywiezie :ico_oczko:
ja dzis od 6 na nogach spac oczywiscie nie moglam , normalnie idzie sie wykonczyc bo potem w dzien jestem nie do zycia :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-10-21, 09:16 ]
dziewczyny orientujecie sie gdzie mozna pas poporodowy kupic oprocz allegro oczywiscie, w aptece czy gdzie??

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

21 paź 2010, 10:43

robak, szczotka jak szcotka, czego tu sie spodziewac, tyle ze taka ladna perlowa :) a ja nie wiedzialam o promocji poprostu w realu domestos byl w promocji - 2 duze za 15 zl wiec wzielam a ze akurat paragon zachowalam to i szczotke wzielam :)

zreszta mam jakies deja vu - 2 tygodnie przed porodem z Wikiem kupowalam w t5esco domestos w promocji i mi dziewczyny z forum napisaly smska - czy przecieram majowe szlaki na porodówce :-D a ja im, ze kupuje domestos i czy im tez wziasc :-D :-D :-D :-D


Monia M, no do szpitala tyle spakowalam :-D w domu mam wiecej bo ii po Wikuniu i od siostry dostalam i jeszcze kupilam :-D
bo w tym szpitalu to oni sami ubierają
no wlasnie tam gdzie 1 raz rodzilam tak bylo i to duza wygoda

dziewczyny a czy recznik dla dzicka sie bierze? bo za pierwszym razem tez oni kapali i przynosili mi juz wykapane dziecko ubrane kurcze a w takim normalnym szpitalu to ja nie wiem jak jest :ico_noniewiem:
wy tez tak macie ze jak tylko oczy otworze to juz musze lodowke odwiedzic
mi tam sie ostatnio odwrotnie zrobilo nic mi sie jesc nie chce, no chyba ze jablka :-D
ja dzis od 6 na nogach
o i ja tez - Wiko poudke zrobil :)
dziewczyny orientujecie sie gdzie mozna pas poporodowy kupic oprocz allegro oczywiscie, w aptece czy gdzie??
pojecia nie mam ja na allegro kupowalam najwiekszy jaki byl i niestety w niego nie weszlam po porodzie bo byl za maly hhhahahah

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

21 paź 2010, 11:26

dziewczyny orientujecie sie gdzie mozna pas poporodowy kupic oprocz allegro oczywiscie, w aptece czy gdzie??
ja kupiłam w aptece ale to nie był jako pas poporodowy (po prostu pas taki na rzepe) i typowy wciągany poporodowy w sklepie ciążowym ale szczerze mówiąc lepszy ten na rzepe bo sobie regulujesz wielkość :ico_oczko: Zapytaj w aptece o pasy... :ico_sorki:
dziewczyny a czy recznik dla dzicka sie bierze?
ja nie bo raz żew spzitalu u nas dają nawet dla Ciebie zaraz po porodzie jak wszystko w krwi by sie umyć a nie niszczyć swojego..a dwa że u nas Ty decydujesz czy chcesz zeby dziecko było kąpane czy nie - ja nie chce - kąpie dopiero sama w domu na 2 dzień bo chce żeby dzidzia jak najwięcej jeszcze w tej mazi była (czego nie widac nawet bo dzidzia jest czuściutka i wytarta), ale na skórze jest ta warstwa ochronna jeszcze :ico_sorki:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

21 paź 2010, 13:31

ja recznika tez nie biore dla malej....
a o pas w aptece musze zapytac.....
dzis poszlam z obiadem na latwizne i pyzy z miesem wstawilam :ico_oczko:
pogoda fatalna pada i strasznie zimno....odebralam wyniki i z tego co widze to nie sa zaciekawe...prawie wszystko nie miesci sie w normie z krwi....cholera jasna ciekawe skad to wczesniejsze byly w porzadku.....z moczu wszystko oki wyszlo...martwi mnie ten wynik z morfologii jutro ide do gina to sie dowiem co i jak

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość