Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

22 paź 2010, 09:12

witam, troszke niepotrzebnych niesnasek powstało w zwiazku z grupa krwi, mam nadzieje ze juz jest oki :-)


Mnie wczoraj tez nie przychodziły powiadomienia i dzisiaj nadal ich nie mam.

Wlasnie poczytałam na necie ze kopalni Rydultowy było wypadek, to bardzo blisko mnie kiedys pracowalam niedaleko kopalni w sklepie jubilerskim.

Musze isc na jakies zakupki, bo lodowka swieci pustkami, a juto mam gosci i zaptruje sie na zapiekanke z gyros od Ani, mam nadzieje ze bedzie wszystkim smakowac i zrobi furore tak jak na forum :-D :-D

zoola27, no dziewczyny daja czadu z pisaniem, a ty odpoczywaj w miare mozliwosci :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

22 paź 2010, 09:56

witam
dleczego? :ico_noniewiem:
bo jenny1983 z czerwcówek straciła maluszka a ja tak za nią kciuki trzymałam :ico_placzek:

zoola27 ty sobie spokojnie odpoczywaj :-)
Musze isc na jakies zakupki, bo lodowka swieci pustkami, a juto mam gosci i zaptruje sie na zapiekanke z gyros od Ani, mam nadzieje ze bedzie wszystkim smakowac i zrobi furore tak jak na forum :-D :-D
na pewno zasmakuje :-D a co za goście przybędą?


u nas deszczowo od rana i okropnie zimno,jak wyszłam po zakupy to myślałam,że zamarznę :ico_chory:

[ Dodano: 2010-10-22, 10:39 ]
emilia7895 zaproszenie przyjęte :-D

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

22 paź 2010, 11:05

hej,

ja w pracy, szefowa wydzwania co 3 min, dziala mi tym na nerwy bo ciagle pyta czy cos sie dzieje. A ile moze sie stac przez 3 minuty :ico_zly:
Kolezanka wziela L4 na corke, bo takie tez bylo nasze postanowienie ze jak se teraz bedzie cos dziac to nie bedziemy jak zawsze wszystkiego do gory nogami stawiac zeby do pracy chodzic bo nic z tego nie mamy, tylko od razu L4 bierzemy. I oczywicie juz sa problemy kto ma przyjsc i kiedy. Niech sobie teraz radzi, za 3 tyg bedzie miala taki sam problem tylko jeszcze o tym nie wie :-)

Z lozka sie rano zwlec nie umialam, tak bym jeszcze pospala, a jak pomysle ze w weekend pobudka przed 6, a po poludniu nie odespie bo imprezy, to mi sie :ico_placzek: chce

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

22 paź 2010, 11:09

patrycja_g hej :-) a po co ta szefowa tak ciagle wydzwania do ciebie? :ico_zly:
i co za imprezki się szykują? :-D

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

22 paź 2010, 11:10

aniawlkp86, zrobilam ju te gg ze numer widac, to wczoraj moj blad byl bo wpisalam numer ale przy polu "pokazuj moj nr gg" dalam nie :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-10-22, 11:11 ]
no w niedziele te srebrne gody rodzicow, a jutro tesc ma urodziny, a ja bede prosto ze szkoly jechac, ani sie nie zdrzemne, ani nie odpoczne a w pn znow do pracy

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

22 paź 2010, 11:12

aniawlkp86, zrobilam ju te gg ze numer widac, to wczoraj moj blad byl bo wpisalam numer ale przy polu "pokazuj moj nr gg" dalam nie :ico_oczko:
dobra jesteś :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2010-10-22, 11:16 ]
no w niedziele te srebrne gody rodzicow, a jutro tesc ma urodziny, a ja bede prosto ze szkoly jechac, ani sie nie zdrzemne, ani nie odpoczne a w pn znow do pracy
no widzisz,zapomniałam :ico_wstydzioch: skleroza ciężarnych :-D

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

22 paź 2010, 11:22

skleroza ciężarnych :-D
mi tez doskwiera, a juz zaczynalam sie martwic z czego to :ico_oczko:

aniawlkp86, a jak nocka minela?

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

22 paź 2010, 11:32

patrycja_g poczekaj jak będziesz w drugiej ciąży :-D :-D ja to po pierwszej ciąży z kartką po zakupy chodzę,a teraz to zapominam kartkę z domu zabrać i często dzwonię do A z pytaniem co miałam kupić :ico_olaboga: :ico_olaboga:
aniawlkp86, a jak nocka minela?
spokojnie i bez częstych pobudek na siusiu :ico_sorki: na szczęście dzisiaj tylko 1 pobudka przed 6 to sukces :-D
a twoja nocka?

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

22 paź 2010, 11:38

aniawlkp86, z zakupami tez tam mam, ale ja nigdy nie chodzilam z kartkami, nawet ich nie robilam wiec teraz nie ma mi kto przeczytac :ico_oczko:
Jestem w pracy wiem co kupic mialam ide na market, a potem w domu okazuje sie ze przynajmniej kilku rzeczy zapomnialam. Juz zaczynalam sie martwic ze to jakies powiklania po zapaleniu opon sie teraz dopiero ujawniaja alr jak mi to napisalas to sie troche uspokoilam :ico_oczko:

Moja nocka tez spokojnie, cala przespana, jak sie kladlam to jeszcze 3 razy szlam siku do ostatniej kropki i udalo sie, nie wstalam ani razu, snic nic mi sie nie snilo 9 godz przespane tylko wstac tak ciezko bylo, chetnie bym tam wrocila :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

22 paź 2010, 11:41

niestety szare komórki gorzej pracują w ciąży i są tego efekty :ico_haha_01:
9 godz przespane
to ładnie pospałaś :ico_brawa_01:
ja położyłam się po północy,przed 6 siusiu i przed 8 pobudka córki :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość