Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

22 paź 2010, 15:02

myślicie, że w weekend już piersi nie powinnam podawać by znów nie zacząć wszystkiego od początku??
Kasiu, ja bym nie dawała. Moze się uda i nie będzie chciala cycusia skoro chętnie pije z butli.

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

22 paź 2010, 19:51

matikasia, jak sama się nie uomina , to może już czas na odstawienie calkowite

Magda33, oj nieprzyjemna sprawa, ale szok ostatnio tyle młodych ludzi umiera na raka ( bo przecież 55 lat to człowiek w pełni sił ).

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

22 paź 2010, 20:20

Mikusia przede wszystkim zdrowia życzę, bo to, że się coś psuje da się przeżyć. :ico_sorki:

Wiolaw jeśli to na ząbki to powinno przejść szybko.
A jeśli chodzi o ten zestawik to ciekawe czy dojdzie, bo kupiłam 2 miesiące temu też na allegro i kobieta mi zaczęła ściemniać, że nie wysłała, bo miała 40 stopni gorączki, że nie wysłała, bo nie miała jak z domu wyjść itd, po 1,5 miesiąca doprosiłam się kasy, no i teraz kupiłam ten. Zobaczymy...
Co do pampersów to mi je moja siostra zamówiła właśnie przez tą stronę 2 dni temu, no i czekam. :-D

Matikasia myśle że gdybyś jej podała to już byś tylko sobie krzywdę zrobiła. Bo skoro ona sama sobie odstawiła i sie nie upomina, to bez sensu jej dawać i samej potem sie od nowa męczyć z odstawianiem.

A ja niedawno wróciłam z zajęć, Kamil się zajmował Kinią. Świetnie sobie poradził. Wróciłam, Kinia już spała, a ja dostałam obiad i herbatkę pod nos. :) Kamil się pozbierał i poszedł na tą imprezę oddziałową, a ja poszłam do sypialni, patrze, a tam na łóżku róża i karteczka "Kocham Cie Kochanie". Aż mi sie miło zrobiło. :)

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

22 paź 2010, 21:56

Kasia90 no mąż pierwsza klasa. Aż przeczytałam mojemu, ale czort się nie przejął zbytnio. Normalnie go to nie ruszyło, tylko zapytał a na jakie imprezy on chodzi. Jakby w tym wszystkim o to miało chodzić :ico_sorki:
Kasia ubranka ładne, ale Ty kochana już chyba w pełni powróciłaś do figurki??? takie szczupłe są. Gratulacje :ico_brawa_01:

Dziś mija 3 doba jak nie karmię małej. Dobrze mi z tym i nie. Jedno większe od drugiego.Właśnie przed chwilą się obudziła. Tak się darła, nie mogłam patrzeć na te gile i łzy. T zrobił jej 100 mleka. Wydoiła i śpi. Oby jak codziennie do 5 to można przeżyć.
Chyba faktycznie byłoby bez sensu podać jej teraz pierś tym bardziej, że widzę, że nawet jak ma ten gest szukania to po dostaniu butli z mlekiem zasysa i nie domaga się piersi :ico_sorki:

Wiolaw naprawdę straszne jak tak młody człowiek umiera. Ciężki dzień jutro przede mną. Już o 7 mam czekać niedaleko domu, ale cieszę się, że mnie zabiorą, bo człowiek nie myśli w takiej sytuacji jak sam autem jedzie.

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

22 paź 2010, 22:07

w pełni powróciłaś do figurki???
No nie do końca, to rozmiary 34-36, ja nosiłam 32, ewentualnie 34.
Brzuch mi jeszcze troche został, no i uda mam grubsze.
Co dziwne, bo na wadze nic nie spada, a rozmiary juz 2 spadły.
ale czort się nie przejął zbytnio.
No może zostanie mu w głowie i też Cie mile zaskoczy. :)

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

24 paź 2010, 10:33

Kasia90 mała możliwość by mnie zaskoczył. Od rana mam i tak jakieś nerwy. Wczoraj ten pogrzeb, jeszcze dowiedziałam się, że mojego byłego chłopaka( ma ze swoją dziewczyną 1 dziecko) to ona usunęła w piątek drugie w 5 tyg ciąży. Chłopak załamany, a ja ciągle pytam jak można tak postąpić.
I mój T nawet mnie nie przytulił....

Wieczorem poszłam do sąsiadki. Zjadłyśmy sałatkę i deser i ...lampkę wina. Fazę do razu załapałam i potworną chęć spania. Przed 22 już więc wróciłam.
Także karmienia myślę koniec. Cycki jak balony, ale miękkie, także nie wiem czy ten pokarm sam się zasuszy. Mam tak chodzić?

Dziś niedziela w domu. Miałam okna myć, ale natchnienia nie mam. Zrobię tylko obiad i przygotuje się do pracy na cały tydzień.

Miłej niedzieli!

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

24 paź 2010, 16:29

hejka

ja włąśnie wróciłam ze spacerku i zaraz na kijki uciekam :ico_noniewiem:
to ona usunęła w piątek drugie w 5 tyg ciąży.
matko nie rozumiem takiech kobiet , wspólczuję tylko temu chłopakowi bo widać że ma więcej serca od niej i jak on teraz biedny ma z nia żyć i wychowywać to pierwzsze dziecko :ico_noniewiem:
ja nosiłam 32,
to ty szczupaczek byłaś i zresztą jesteś

dobra lecę się szykować

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

24 paź 2010, 19:05

to ona usunęła w piątek drugie w 5 tyg ciąży
Tacy ludzie mnie przerażają. A na miejscu chłopaka, chyba postarałabym się o prawa do 1 dziecka i rozwód, bo nie mogłabym być z kimś kto zabił drugiego człowieka, w dodatku tak bezbronnego i do tego zapewne dla wygody.
to ty szczupaczek byłaś i zresztą jesteś
No w miarę byłam, ważyłam 46kg. A teraz mi brzuch wystaje i mam 53kg. I uda większe.

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

24 paź 2010, 22:11

Właśnie mam takie same zdanie na ten temat jak Wy. Nie umiałabym żyć z taką osobą, która ma sumienie wychowywać 1 dziecko, tulić je, całować, wiedząc, że odebrała życie drugiemu, zabrała siostrę lub brata.
On mówi, że chyba na policję pójdzie, bo który to lekarz.

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

25 paź 2010, 17:49

witam

ale tu cisza :ico_szoking:

ja dziś robiłam trochę przemeblowanie w pokoju, zlikwidowałam łóżeczko bo i tak Lolek w nim nie spał a miejsce zabierało
a tak to mamy miejsce na zabawki , a po urodzinkach jeszcze przybędzie więcmiejsce jak znalazł :ico_oczko:

Lolek dziś jak na złość marudny i wszystko trwa 2 razy dłużej :ico_noniewiem:
teraz śpi , ale tyle prasowania jeszcze na mnie czeka że aż myśleć mi się nie chce

może wieczorkiem któraś tu zajrzy :ico_haha_02:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość