Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

22 paź 2010, 09:07

zubelek, Bidulko ty nasza :ico_haha_01: Ale już na swoim uff...wracaj szybko do nas bo my z buzok ledwo wątek podtrzymujemy pustki :ico_olaboga:
A ja dzisiaj normalnie w domu spałam z mężusiem :ico_brawa_01: Teskno mi było do takiego tulania.... :ico_sorki:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

22 paź 2010, 09:15

Zubelek musisz być silna, pocieszaj się ty, że jesteś już u siebie i, że teraz tylko już będzie lepiej niż gorzej. Trzymam mocno kciuki@@@za pozbycie się klopotów z tą babą.
my z buzok ledwo wątek podtrzymujemy
Agnieszka jak to ledwo podtrzymujemy? Nie doceniasz nas :ico_nienie:

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

22 paź 2010, 09:36

buzok14, Nie zrozum mnie zle my cisniemy tematy a dziewczyny poznikały o to mi chodziło :ico_wstydzioch:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

22 paź 2010, 10:16

Wiem, wiem żartuję :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

22 paź 2010, 14:59

hej dziewczyny
ja wpadam
ale ja lubie raz a szybko napisac wiecej i do nastepnego razu hehe
ale fajnie ze wy czuwacie. oby tak dalej

Aga witaj w domu!!! i obys juz do porodu w nim zostala

a u nas wszystko ok
od rana smigamy
umylam prawie wszystkie okna (duzego mieszkaniaa nie mamy wiec luzz)

zaraz jeszcze sypialnia mi zostala
posprzatalam wszystko
poza sypialnia i lazienka
na koniec adas podlogi przejedzie
i bedzie ladnie

tak nas wzielo dzis
bo adas szpachlowal i malowal sciany w sypialni i kuchni
od czasu do czasu wymagaja poprawek


a w kuchni tez latwo sie chlapia hehe

jeszcze pobejcujemy leonkowi zaraz stolik i krzeselka bo tyle czasu zwlekamy hehe
miedzy czasie piore zalegle rzeczy
bo wczoraj nowa praleczka dojechala
super cichutka

no wiec bedzie ladnie i pachnaco na wieczor
i weekend na same przyjemnosci zostanie

ale na jakie to jeszcze nie wiem...
moze gdzies wyskoczymy sobie..
bo ostatnio to glownie domowki kroluja hehe

szkoda, ze prawka jeszcze nie mam
to adas, by sobie mogl cos mocniejszego wypic
a tak to za kierownica hehe

a pasowanie na przedszkolaka fajnie wyszlo
dzieci sa takie smieszne hehe
leon b fajnie sie bawil wsrod przedszkolakow
spiewal usmiechal tanczyl
super widziec go takiego radosnego i dzielnego hehe
dumnie pokazywal dzieciom swoich rodzicow
ktorzy wpadli w osstatniej chwili hehe :ico_wstydzioch:

kazde z osobna zostalo pasowane na Pkolaka. dostali dyplomy i rozek slodyczy hehe
i buzie szczesliwe do domu wrocily hehe

wracam do oobowiazkow
buziaki
papa

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

22 paź 2010, 16:49

madziorka hihi, Pewnie że dopiero na porodówkę pojadę :ico_oczko: :ico_sorki:
Fajnie masz że możesz byc taka aktywna zazdroszczę Ci :ico_sorki:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

22 paź 2010, 20:16

witajcie dziewczynki :ico_oczko: Agnieszka ciesze sie ze jestes juz w domku :-) to mialas piekna niespodzianke po powrocie super!!!!!
Przepeaszam ze sie nie odzywam ale od poniedzialku przyleciala moja tescowka z anglii wiec same rozumiecie :ico_noniewiem: w srode wyjezdza wiec napewno sie odezwe pozdrawiam ws goraco :ico_ciezarowka:

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

22 paź 2010, 20:48

Hej mamuśki :)

U mnie urwanie głowy!
W pracy babka idzie od poniedziałku na urlop na tydzień i sama zostaje ze wszystkim na głowie a znając życie to pewnie jak jej nie będzie to najwięcej spraw zwali mi się na głowę i same problemy, najgorsze jest to jak muszę dzwonić i załatwiać różne sprawy albo jak angole do mnie dzwonią i ja muszę im pomagać rozwiązywać różne problemy! Z językiem sobie jakoś radzę ale ile to trzeba się namyśleć i na główkować aby żadnego głupstwa nie palnąć!

W domu też zamieszanie w środę w końcu zrobili nam ogrzewanie w całym domu kładli nowe rurki do centralnego we wszystkich 5 pokojach i kuchni a w kiblu nowy grzejnik montowali bo w ogóle nie było i zimno jak cholera a nasz kibel jest naprawdę duży może nie szeroki ale długi ma ok 5m i tak 1.8 szeroki! Także możecie sobie wyobrazić jak tam było zimno jak się szło kąpać! Ale teraz już jest cieplutko :)

Mój T. zaczął dziś walczyć z salonem bo chcemy nowe tapety położyć bo angole taką fuszerkę odwalili że szok :ico_szoking: te ich tapety co były no niby czyste, nowe ale tak krzywo położone jedna na drugą zachodzi i w ogóle beznadziejne takie najtańsze! No i stwierdziliśmy że położymy nowe takie jak nam się podobają i zaczęliśmy dziś remont!

Zobaczymy jak nam to pójdzie oby jak najszybciej bo teraz jest masakra!

Moja Karolinka kopie mnie jak szalona cały czas praktycznie się wierci jedno dobre to że nie kopie mocno tylko tak jakby sobie pływała czasem czuję tylko mocniejszy kopniaczek ale to jest jest bolesne ani trochę!

U nas w pracy jest babka angielka ma 36 lat i jest w ciąży z pierwszym dzieckiem b. sympatyczna (jak na angielkę) i ona mówi że jak jej synuś ją kopnie to jej oczy na wierzch wychodzą takt ona jest teraz w 26 tyg. ( tydzień przede mną) a brzuch ma - no aby nie skłamać - jeszcze raz taki jak ja! :ico_szoking: może dlatego ją tak boli bo będzie miała wielkiego dzidziusia :)

A Wy moje drogie ciężaróweczki jak odczuwacie kopniaczki delikatnie czy mocno już walą wasze szkrabki?

Ale się rozpisałam dobra kończę buziaki i trzymajcie się :)

[ Dodano: 2010-10-22, 21:07 ]
Ale napisałam ani ładu ani składu ale tak to jest jak piszę się coś i w tym samym czasie ogląda się film wypadasz z wątku i już zdanie do siebie nie pasuje :) Ale mam nadzieje że się domyśliłyście o co mi chodziło :) Buziaki

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

22 paź 2010, 21:08

A Wy moje drogie ciężaróweczki jak odczuwacie kopniaczki delikatnie czy mocno już walą wasze szkrabki?

Ale się rozpisałam dobra kończę buziaki i trzymajcie się :)
_________________
Ja dostaje raczej takie delikatene, ale za ro w nocy mocne kpniaczki. A i dobrze, że się kochana rozpisałaś, bo dawno Cię nie było, więc troszeczkę nadrobiłaś :-D

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

22 paź 2010, 22:21

buzok14, Sciągamy dziewczyny telepatycznie :ico_brawa_01:
Aga_86, Ja mam takie porządne kopniaki masakra aż oczy z orbit idą :ico_oczko:
Aniula, Zajmij się tam tesciówką niech pózniej na Ciebie nie narzeka :ico_oczko: [img][img]http://images46.fotosik.pl/337/5b9540d7f37e310dm.jpg[/img][/img]
Macie mój brzucholek pod ten jutrzejszy 29 tydzien :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość