moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

20 paź 2010, 18:15

moni26 a czy u małej to czasem kaszel nie jest na tle alergicznym?bo chyba tylko tak to można wytłumaczyć :ico_noniewiem:
początkowo tak myśleliśmy, jak miała w maju ... ale teraz nic nie pyli. W dimu nic sie nie zmienia, kurz jak kurz :-)

Awatar użytkownika
mama Kasia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 344
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:19

20 paź 2010, 18:42

Arek też kaszle... Zaczęło sie jakies 2 tyg temu takie pokaszliwanie, przez ostatni weekend omal płuc nie wypluł jak go złapało, najgorzej rano o w nocy. Oprócz tego ani kataru, ani temperatury, ma apetyt. W poniedzialek byłam u lekarza, osłuchowo ok, gardło też, ale jak doktorce zakaszlał, to aż sama się zdziwiła. Dała mu zyrtec na noc 10 kropli i flegamine. I poniedzialek wtorek siedzial w domu. I kaszle znacznie rzadziej, i mniej, już go nie dusi. Będziemy musieli pewnie powtórzyć badania na alergię, 3 lata temu wyszły bardzo słaba alergia na roztocza, nie wymagało to wówczas leków, ale kto wie...

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

20 paź 2010, 19:45

Hania to ma ten kaszel odrywający właśnie i gardło też czyste,ale w domu siedzi,na szczęście w nocy nie kaszle :ico_sorki:

w ogóle to zaczęła się w końcu lalkami bawić :ico_szoking: :ico_brawa_01: 2 lata leżały schowane 2 lalki bo jak dostała na swięta jak rok skończyła to był płacz i się okropnie bała wszelkich lalek,dopiero teraz w poniedziałek poprosiła żeby dać jej lalki bo chce się bawić i nawet z nimi śpi i wzięła 1 do pkola ze sobą :ico_brawa_01: teraz chce jeszcze więcej lalek :-D

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

20 paź 2010, 22:53

mama Kasia, a nie macie za suchego powietrza w domku/mieszkaniu?
U nas na początku sezonu grzewczego Zuzia zaczęła pokaszliwać i mnie też zasychało w gardziołku. Ale pouzupełniałam nawilżacze na kaloryfery, u Zuzi leży zawsze mokry ręcznik na grzejniku, no i mamy nawliżacz elektryczny.
Jest lepiej :-)

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

21 paź 2010, 09:27

mama Kasia, a nie macie za suchego powietrza w domku/mieszkaniu?
nam też to zasugerował lekarz, ale w maju bądź w sierpniu nie grzaliśmy a sytuacja ta sama...

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

21 paź 2010, 10:01

aniawlkp86, jak zacznie Ci chorować w przyszłym roku to pozaraża Ci maluszka

moni26, moje ukochane Karkonosze :-) bez nich żyć nie potrafię

Ala też pokasłuje, ale od suchego powietrza. Powiesiłam mokre ręczniki i jest dużo lepiej.

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

21 paź 2010, 14:11

moni26, moje ukochane Karkonosze :-) bez nich żyć nie potrafię
ja za to kocham Bieszczady :-D

ale kiedyś tam też mam zamiar zwiedzić inne pasma górskie

Awatar użytkownika
mama Kasia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 344
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:19

23 paź 2010, 09:41

Kocura Bura, też myślałam o suchym powietrzu bo tak zaczął Aruś kaszleć mniej więcej jakzaczęliśmy grzać, ale podobne objawy miał też późną wiosną... juz sama nie wiem :ico_olaboga:

Ala w czwartek miała pasowanie na prawdziwego przedszkolaka, miały dzieciaki występ(jej pierwszy-była cudowna-opinia oczywiście czysto subiektywna :-D ), dostała medal,mały prezent , był poczęstunek (to na to idzie te 5zł dodatkowe co m-c). Ja nie moglam być, był tata i wszystko nagrał.
ja za to byłam dzień wcześniej u Arusia na pasowaniu na starszaka, nie wiedziałam tez czy uda mi się wziąć wolne i nic mu nie powiedziałam, ten uśmiech na Arusia buźce gdy mnie zobaczył: BEZCENNE! Nie mogę sobie tylko darować ze nie nagrałam kamerą jego występu, jestem przewściekła na siebie :ico_zly: , nastepne pasowanie będzie na ucznia! :ico_placzek: , jak ten czas leci...

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

24 paź 2010, 08:32

Witam mamy wszystkich 3 latków :ico_oczko:

Mój synek niestety nadal nie chodzi do przedszkola, żadne z miejsc się nie zwolniło :ico_placzek: więc pewnie dopiero zacznie w przyszłym roku szkolnym :ico_noniewiem: Za to ja od 1 września pracuję :ico_sorki: w przedszkolu hehe także w tej tematyce jestem jak najbardziej na bieżąco :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

24 paź 2010, 13:09

mama Kasia trudno,że nie nagrałaś pasowania ale ważne,że będziecie to pamiętać a następne na ucznia już nagrasz :-)

kamizela to żadne z 3 latków u was nie odpadło jeszcze z pkola? w naszym już kilka dzieci odpadło tych młodszych i starszych nawet :ico_sorki: koleżanka miała pierwszeństwo żeby przyjęli jej córkę do pkola ale przyjmowali inne dzieci a nie jej :ico_noniewiem: w końcu poszła do burmistrza i idzie mała do pkola od 2 listopada :ico_sorki: może pora jakoś zainterweniować?

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość