karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

21 paź 2010, 20:04

karmelka, Śliczny ten Twoj synus!!! te jego oczka;)
dziekuję bardzo ;)
Ostatnio mam jakies takie glupie sny... strasznie sie boje ze malutkiej moze sie cos stac... nie wiem jak to wytlumaczyc... ale boje sie zeby zdrowiutka byla , zeby nic jej sie nie stalo w moim brzuszku... bo coraz wieksza.... coraz mniej miejsca... moze to glupie ale takie jakies dziwne obawy mnie dopadaja...
no ale bedzie dobrze;0 musi byc;)
odpędzamy złe myśli,będzie dobrze :-) Takie obawy to normalne.Każda z nas chce mieć zdrowe dzieciątko.

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

22 paź 2010, 00:14

hej kochane. ja na słówko...
jesteśmy w nowym domu od niedzieli już mieszkamu,na razie na kartonach,meble pozamawiane po części reszta powoli no ale czekamy na przywózki,dziś lodówka przyszła :ico_sorki: śpimy na kupie,siedizmy na kartonach :ico_haha_01:
Mamy urwanie głowy z landlordką wymyśla co jej to jeszcze nie zrobić,kosztuje nas to czasu,nerwów i pieniędzy :ico_placzek: Franca i tyle...
sory że nie doczytam,chyba tydzień by mi mało było.
Na razie mnie nie będzie puki się nie uwinę...
Zdrowa jestem choć bardzo nerwowa,do szkoły trzeba zasuwać,nie ma lekko :ico_haha_01: dzieci ok.z meżem się kłócę :ico_haha_01: bo ulega tej landlordce włazi jej w nonono i tyle... :ico_noniewiem:
no ale umowa do 28 a póxniej już sami sobie i to najważniejsze...
NO BUZIAM WAS MOCNO i WSZYSTKIE DZIECIACZKI :*

kruszynka05
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 528
Rejestracja: 08 kwie 2010, 12:15

22 paź 2010, 14:25

Dzien dobry;)
karmelka, pewnie ze bedzie dobrze;) musi byc;)

zubelek, super ze juz w domku;) u siebie;) do 28 moment zleci i bedziecie mieli ta babe z glowy;) takze spokojnie teraz mozesz skupic sie na meblowaniu i urzadzaniu;) tylko nie forsuj sie za bardzo!!!

a ja dzis sie poje szalwia i rumiankiem i mam nadzieje ze pomorze na gardlo;) jutro planujemy male przemeblowanie;) trzeba juz komode rozlozyc zeby wywietrzala lozeczko tez musimy odpakowac ale ze skladaniem raczej poczekamy;) powiem Wam ze jakas taka spokojna jestem ze juz w zasadzie wszystko mamy;)

znowu dzis czuje sie tak jakby ktos mi przywalil... nie wiem rano cisnienie mialam niskie... teraz usze zmierzyc bo naprawde jakos dziwnie... ale mysle ze to min ta pogoda tak dziala;)
w kazdym razie poza tym ok;)
zycze milego dnia;0 i pozdrawiam serdecznie;)

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

22 paź 2010, 19:34

czesc dziewczyny
troche mnie nie bylo
ale pogubilam sie
nie dostawalam powiadomien na maila wiec i nie zagladalam...
a tutaj jednaak cos sie dzialo widze
choc spokojnie mozna nadrobic hihi

u nas tez wszystko w porzadku
a nawet bardzo dobrze

Leonek w Pkolu od dawna swietnie sobie radzi
wczoraj bylo pasowanie na przedszkolaka wiecc juz na legalu smiga hehe
kochany jest

nieplanowwo dowiedzielismy sie na usg ze bedziemy mieli drugiego synka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
cudnie!!
bardzo sie cieszymy
Bedzie OLAF Tadeusz (po moim tacie choc tesc tez nosi to imie wiec wyjdzie po rowno)
leon tak sie ucieszyl. ze az lezka sie zakrecila
on marzyl o bracie
ale cchyba sie siostraa pocieszal ostatnio
a teraz mowi twardo ze tylko braciszka chce
tuli sie do brzucha
caluje
b sie ciesze ze bedzie starszym bratem dla Olafka hihi

i wszystko nam sie poukladalo jak planowalismy

a druga swietna wiadomosc to zdalam prawko w sobote :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
normalnie niedowierzalam nawet egzaminatorowi
hehe gdybyscie mnie znaly to wiedzialybyscie ze to niezly wyczyn hehehe
za drugim razem poszlo. szok
za tydzien plastik odbieram i mozna smigac na legalu!!!!

takze poki co to wszystko sie szczesliwie uklada hihi

dzis piekna slsoneczna pogoda
i od rana aktywnie
umylam wszystkie okna w mieszkaniu
posprzatalam
adas pomalowal sypialnie i kuchnie
i zeszlo nam do wieczora

takze weekend mamy na luzie

cos trzeba towarzyskiego wymyslec.. bo mnie nosi juz heheh

ide zaraz na kanape bo caly dzien naa nogach to kompa sobie daruje juz zeby plecy nie siadly hehehhehe

nie no zartuje
ale srednio mi sie chce siedziec...

buziaki dla was!!!!
juz niedlugo i mozemy rodzic., szok

pozdrawiam

kruszynka05
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 528
Rejestracja: 08 kwie 2010, 12:15

23 paź 2010, 10:45

hej;)
madziorka hihi, Gratuluje synka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
i zdanego prawka!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
fajnie ze u Was wszystko ok;) no masz racje... juz moment i bedziemy pisac radosne nowiny;)
Ślicznie wygladasz! chyba w ogole poza brzuszkiem nic nie przytylas co?

a my dzisiaj mamy gosci;) moj brat przyjedzie , juz o 16 bedzie moj chrzesniak;) oj dawo go nie widzialam... miesiac napewno;)

a pozniej Krzysia brat i beda przemeblowanie w sypialni robic i skladac komode i maszyne do cwiczen bo oddalismy na gwarancje i tak juz drugi miesiac w kartonie nierozpakowany i nawet nie wiemy czy naprawili;) no ale coz;) zawsze cos wazniejszego;)
a jutro moze zrobimy sobie wycieczke;)
z jednej strony chce mi sie pobyc z mezem tylko sam na sam ale z drugiej to mam ochote gdzies pojechac...

milego weekendu zycze!!!
i pozdrawiam!!!

Awatar użytkownika
Kasiek87
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 18 gru 2009, 14:59

24 paź 2010, 11:00

Dziewczyny, kiedy szykujecie torbę do szpitala? w sumie zostały jeszcze 2 miesiące... ale jednak czas się zbliża;)
W zeszłym miesiącu dowiedzieliśmy się, że będziemy mieć synka:) będzie Darek!:)
..ogólnie, to wydaje mi się, że już wieczność chodzę z w ciąży.... nie mogę się doczekać ;):) pozdrawiam!

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

24 paź 2010, 17:40

czesc

Kruszynka dzieki!! za gratki i za komplementy
ale poza brzuszkiem tez widze ze w udach sie zwiekszylam...
juz chyba 10kg mam na plusie a jeszcze 2 miesiace do terminu
no ale z Leonem mialam 15 kg i jakos zeszlo...

choc 10kg by wystarczylo. ale cozzz

jak tam wycieczka sie udala?
masz fotki z brzusiem?

ja tez chcialam dzis gdzies uderzyc
ale leonek nie w sosie
jakis podejrzany
lekko goraczkowal w nocy
w dzien taki nieswoj
apetytu nie ma
chyba gardlo go boli choc nie chce sie przyznac do niczego ehhhh

takze jutro pewnie pojedziemy do Lekarza znow
zeby sie nie meczyl bidulek

a wczoraj mialam doła mega
jakis taki natsroj mnie dopadl
poryczalam sobie ponarzekalam
mialam dosc wszystkiego!
rzadko mi sie to zdarza. ale czasem mozna
choc beznadziejnie ten weekend minal
cozz...

a jeszcze tydzien zapowiada sie domowo ze wzgledu na Leona
tak podejrzewam
wiec ogolnie zajebiscie :ico_placzek:

Kasiek czesc. gratki synka. u nas tez bedzie chlopiec :ico_brawa_01:
a o torbie to ja nawet nie mysle jeszcze. ale ja mam termin na sylwestra wiec jeszcze czas
pewnie w grudniu jakos sie spakuje albo na swieta
ja nawet nie mam co paakowac jeszcze hehe
nic nie wyprane
ani nie kupione
wiec luzzz

wpadne jak bedzie fajniej bo na razie nie chce smecic

papa

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

24 paź 2010, 19:48

witajcie :-D

jestem wykończona....
w pt lecie dziadków
w sobote wesele
w ndz poprawiny
ale dziewczyny jak ja sie wybawiłam....
byłam na czterech weselach w tym roku i to poprostu było genialne. Orkiestra wyśmienita, tak grali, że nie mogłam sie opanować, trzymałam sie za moją piłkę żeby mi nie wypadła :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
wszyscy mi kibicowali, że tak mogę jeszcze hulać, że tak ładnie wyglądam w ciąży, ciotki nie mogły sie nadziwić.... :ico_haha_01:
Ale wiecie te moje tańce to tak z umiarem....bo sie bałam co bym nie pojechała rodzić, bo raz, że tańczyłam a dwa jak były oczepiny to o mało sie nie posikałam w majty.... :ico_wstydzioch:
naprawde było wesoło nogi same rwały sie do tańca. A jakie fajne chłopaki w orkiestrze ehhhhh :ico_haha_01: było na kim oko zawiesić :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
w ogóle zakochałam sie w piosence "....żono moja, serce moje, nie ma takich jak my dwoje......"
ehhhh naprawdę dawno sie tak świetnie nie bawiłam

teraz oglądam wiadomości i zdaje jednoczesnie relacje :-D
padam na pyszczek, jeszcze troszkę i ide do wyrka..
a jutro znowu poniedziałek.... :ico_noniewiem:
_________________

madziorka hihi, super, ze zdałaś prawko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja 9 lat temu jak zdawałam to do egzaminu podchodziłam 5 razy :ico_olaboga:

magda7
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 523
Rejestracja: 23 sie 2010, 11:10

25 paź 2010, 09:08

Witam,
madziorka hihi, gratuluję synka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: oraz zdanego prawka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Super że już niedługo odbierasz dokumenty i możesz zgodnie z prawem prowadzić sama auto. To spore ułatwienie. Pamiętam jak ja zdawałam i nie było to za drugim razem tylko za 6 z tego co pamiętam, ale to było kilkanaście lat temu. pamiętam radość ze zdanego egzaminu. Super bardzo się cieszę i jeszcze raz gratuluje.

u mnie nic nowego. W nocy nie mogłam spać, wstawanie na siku, dziecko daje po żebrach.

Ciężko mi sie oddycha i kuje mnie w klatce piersiowej. Jutro idę na usg a w środę mam wizytę u gin, więc się dopytam co i jak. Może to normalne w ciąży? Nie wiem.

mam juz zaliczone wszystkie zaległe egzaminy na podyplomówce więc teraz to już na bieżąco i pozostało napisanie pracy dyplomowej. Musimy oddać do końca grudnia, a w styczniu obrona. Do połowy grudnia muszą być już zaliczone wszystkie egzaminy z tego semestru. Ale to minęło. 1,5 roku tak szybko poszło. Ciekawa jestem co wymyślę sobie następnego. bardzo lubię sie uczyć i to mi sprawia wiele radości.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia

[ Dodano: 2010-10-25, 09:13 ]
Miałam wstawić zdjęcie wózeczka dla dzidzi ale nie wiem jak mam to zrobić.

kruszynka05
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 528
Rejestracja: 08 kwie 2010, 12:15

25 paź 2010, 11:23

hej;)
i kolejny tydzien przelecial... a jutro wskoczymy juz w 34 :ico_szoking:

Kasiek87, gratuluje synka;) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: co do torby to ja w zasadzie zaczynam o tym myslec ale bardziej z tego wzgledu ze maz mi suszy glowe bo sie stresuje ze jak zacznie sie szybciej to on nie bedzie wiedzial co ma zbrac i gdzie co jest... no ale u nas roznie moze byc... lekarz troche straszy i mysle ze dlatego Krzysiu tak panikuje;) no wiec dla swietego spokoju spakujemy jakos niedlugo torbe albo chociaz przygotuje w szafce w jednym miejscu co musi zabrac jakby co;)

madziorka hihi, no u mnie tez juz niecale 10kg na plusie... no ale to i tak nie wydaje mi sie jakos bardzo duzo wiec ok;)
co do weekendu to w sobote goscie... przyjechal moj brat ze szwecji, byl moj chrzesniak kochany;) uwielbaim go po prostu;)
byl tez brat meza i skladali lozeczko i komode... zrobili przemeblowanie w sypialni;) balam sie ze moze zle bedzie mi sie spalo w innym miejscu tzn inaczej ustawionym lozku ale jest ok;) na spanie nie moge narzekac;0 oby tak do konca;)
a w niedziele bylismy w malborku;) u rodziny;) wyjazd sie udal. bylo naprawde milo;) ja troche zmeczona jazda ale ogolnie ok;)
niedobrze ze Leonek niewyrazny.... bo mozesz cos od niego podlapac... oby to nic takiego i moment wroci do siebie...
ja Wam powiem ze znowu mnie cos zaczelo brac tzn zaczynalo bolec mnie gardlo i to tak ostro i wiecie co mi pomoglo??? herbara z szalwiii... pilam 3 szklanki dziennie i do tego troche rumiankowej i zupeln ie mi przeszlo... tyle ze dziecko raczej szalwii nie bedzie chcialo pic...



aniaj84, no to rzeczywiscie super;) fajnie ze sie tak wybawilas...
ja mam nadzieje ze u nas w przyszlym roku cos sie nawinie...

magda7, gratulacje zaliczonych egzaminow!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nie zazdroszcze Ci nocek... ja nie mam takiego problemu... nawet jak wstaje kilka razy na siku to jak tylko wracam do lozka przykladam glowe do poduszki i juz mnie nie ma...;) po zebrach tez mnie nie kopie tylko bardziej rozpycha sie w szerz;)
smiesznie jak zacznie machac raczkami i nozkami naraz to nie moge ze smiechu wytrzymac;) a brzuch zmienie tylko ksztalty i caly sie trzesie jak mala wariuje;)

u nas wizyta za tydzien zobaczymy jak tam malenka;) cisnienie ok wiec sie nie stresuje;)
no a dzis moi dziadkowie maja rocznice slubu... 52 co prawda ale babcia naszykowala i z checia bym pojechala ale Krzysiu pewnie zmeczony wroci a to jednak 50km w jedna strone... w srode msza za tate... tez nie wiem czy pojade choc bym chciala ale autobusem to tak jakos sie nie widze juz teraz... no ale zobaczymy;)

a no i wczoraj wieczorem jakos mnie naszlo na porzadki... powyrzucalam z szafy spororzeczy... od razu przejrzeluismy szafke meza i moja... chyba ze 4 worki do wywalenia przygotowalam... i jakby sie uprzec to i tak za duze pewnie zostawilam jeszcze;) ale jakos nie l;ubie pozbywac sei rzeczy;)

madziorka hihi, mam nadzieje ze humor sie poprawi;) to pewnie hormony... ja tez ostatnio mialam taki dzien... i myslalam ze szalu dostane... no ale p[rzeszlo...
a jakby co zawsze mozesz nam napisac co Cie gryzie;) moze bedzie troche lepiej;)

a i jeszcze o cos chcialam Was zapytac... bo zauwarzylam ze brzuch strasznie mi sie opuscil... to nie za szybko??? a poza tym nie tylko ja to zauwazylam...

no ale sie rozpisalam...
milego dnia w kazdym razie wszystkim zycze;)
i pozdrawiam serdecznie;)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość