Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

23 paź 2010, 20:08

hej

ja stawiam tylko torcika imieninowego i zmykam od kompa

Obrazek

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

23 paź 2010, 20:12

ale mi w ogóle one nie wychodzą
może robisz z kiepskiego mięska, pewnie kupujesz normalnie w sklepie takie gotowe mięsko mielone. Mnie mama załatwia wieprzowo wołowe takie u gospodyni swojskie, ale jak nie masz dostępu do takiego to normalnie w sklepie mięsnym możesz poprosić żeby z wybranych przez Ciebie kawałków CI zmielili i będzie też ok

Ok już wchodze w google

A co my dziś tak same na naszym watku??? Gdzie dziewczyny???

[ Dodano: 2010-10-23, 20:15 ]
ja stawiam tylko torcika imieninowego i zmykam od kompa
mmmm wygląda smakowicie. Wszystkiego najlepszego i spełnienia wszystkich marzeń kobietko

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

24 paź 2010, 10:58

ja stawiam tylko torcika imieninowego i zmykam od kompa
mmmm wygląda pysznie i pewnie tak smakuje :ico_brawa_01:
pewnie kupujesz normalnie w sklepie takie gotowe mięsko mielone
dokładnie :/
A co my dziś tak same na naszym watku??? Gdzie dziewczyny???
w ogóle pustki wczoraj zapanowały :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

24 paź 2010, 14:54

Weekend moje kochane, weekend :-D
Ja po pierwszej wizycie u dermatologa - Pan stwierdzil ze to nie alergia, co najwyzej nietolerancja i na pewno nie na wszystko co wymienilam. W poniedzialek mamy testy. Ogolnie to mnie wkurzyl gosc, bo obejrzal corke i powiedzial ze jest czysta (to akurat zasluga tego ze nie daje jej rzeczy, po ktorych dostaje krosteczek). No i krostki to niby nie objaw bo organizm caly czas pracuje i wypryski sa normalne - dziwne ze zawsze, gdy probuje sprawdzic, czy cos nadal ja uczula :ico_noniewiem: Musialaby miec zalana twarz wysypka, jakies owrzodzenia w zgieciach to wtedy by sie nia zajal
Ale mam Go gdzies, kolezanka to przerabiala i dopiero prywatnie ktos jej pomogl. Ale przynajmniej testy zrobimyna fundusz, bo w koncu sie placi to ubezpiecznie :ico_zly:

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

25 paź 2010, 12:34

manenka, wszystkiego naj naj najlepszego z okazji imienin :ico_prezent:
torcik pyszny :-D

dzisiaj idę do ginka na 17, pooglądać Wojtulka... nie mogę się doczekać :ico_brawa_01:
muszę zobaczyć co to za "pieron" we mnie mieszka :ico_oczko: kopie poprostu non stop, nawet w nocy jak się przebudzę to on cały czas się rusza :ico_olaboga: dzisiaj mi się śniło że tuliłam go przy piersi o on był taki maciupki no chyba ze 2 kg tylko i tak łapczywie ciągnął cyca :ico_haha_01:
buzok14 napisał/a:
pewnie kupujesz normalnie w sklepie takie gotowe mięsko mielone

dokładnie
ja takiego w ogóle nie kupuję.. my mówimy że tam pies z budą przemielony. Kupuję w mięsnym gdzie mielą na miejscu mięso które im pokażesz palcem.
bo w koncu sie placi to ubezpiecznie
tak płaci się słono a jak coś trzeba to i tak się idzie prywatnie :ico_zly: ja się zaparłam że nie pójdę teraz do kardiologa prywatnie (pisałam Wam kiedyś że w ciąży muszę mieć konsultację) Jak już płacę kupę kasy za ginka co miesiąc to już wystarczy. Z Zuzią w ciąży jak chciałam się zapisać na konsultacje do szpitala to kazali mi czekać 11 miesięcy :ico_puknij: a byłam w 5 miesiącu.. cymbały.. więc poszłam prywatnie do tej samej lekarki co przyjmowała w szpitalu, zapłaciłam 80 zł zrobiła mi ekg i nie stwierdziła przeciwwskazań do porodu naturalnego. A teraz dostałam się do szpitala wojewódzkiego przez tatę.. bo do końca roku przyjęć na kardiologii nie ma, bo już w sierpniu dawno było po limitach :ico_olaboga: no i ta lekarka nakładła mi tyle różych badań że :ico_szoking: powiedziała że samo ekg nie wystarczy, bo jeśli nawet zasłabnę podczas porodu to ją pociągną do odpowiedzialności i musi mieć wszystkie wyniki żeby mi podbić brak przeciwwskazań.. za co tamta lekarka wzięła 80 zł za wizytę.. ja się pytam???
Ale się rozpisałam

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

25 paź 2010, 13:06

hej dziewczyny. ja sobie odpoczęlam przez weekend, ale dziś jakoś się nie wyspałam.
dziś jade do gina wieczorem na wizytę.

manenka ale pyszności robisz. I wszystkiego najlepszego!!!

Tynusz1, mnie też mielone nie wychodza, choć nie kupue pierwszego lepszego mięsa. ALe teraz tak mnie odrzuciło od mielonych, że nie chce nawet o nich myśleć :ico_oczko:

b@sia, ale nietolerancja to razcej objawia się dolegliwościami ze strony układu pokarmowego a nie wysypką, np. bóle brzucha, biegunka. A wysypka to alergia.
No i krostki to niby nie objaw bo organizm caly czas pracuje i wypryski sa normalne -
śmieszne hehe a to ci teorię wymyślił.Na moje oko to on problemu nie widzi. Gdybyś przyszła z obsypanym dzieckiem to pewnie przepisałby maśc sterydową i problem z głowy. Zginęło????zginęło.a co tego że wróciło za parę dni????posmarowac jeszcze raz :ico_puknij: ja jeszcze na dobrego alergologa czy dermatologa nie trafiłam i szczerze straciłam nadzieję, że tacy istnieją.
co do testów, to podejdź do nich z przymrużeniem oka, czasem jak alergia jest lekka na dany składnik to test może dać wynik ujemny.
A niedawno rozmawiałam z kobietą, której wnuczek też ma alergię i zrobili testy, które tak zafałszowały wszytsko, że w końcu juz w ogóle nie wiadomo na co uczulony jest mały. także mimo wyników testu obserwuj bacznie córeczkę.

AniaZaba, powodzenia na wizycie :-)

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

25 paź 2010, 15:54

Blanka tez sie dzisiaj dowiedzialam ze te testy to pic na wode (pielegniarka na emeryturze, ktora robila te testy to stwierdzila). Ale to po fakcie - Oliwka nie dała się dotknąć gburowatej pielęgniarce, po czym ta stwierdziła, że nie przygotowałam córki i żebym przyszła jak ją przekonam, bo czas jej zajmujemy.
Na siłe dzieciom nie robią.
No dziecko nie dalo sie przekonac (chociaz dzien wczesniej i jeszcze tego samego dnia twierdzila ze bedzie robila wszystko co trzeba - w zamian za obiecana niespodzianke), wiec odeszlysmy z niczym :ico_olaboga:
Stracony czas i nerwy - kilka słow na podsumowanie naszej służby zdrowia.
Jestem tez po badaniu usg3D. Ciekawa jestem jak nagrala sie plytka, bo zdjecia nie są za ciekawe. Ale córunia dupcią się odkręciła i rączką zasłaniała, więc ciężko było uchwycić, chociaż lekarz z godzinę mnie trzymał na łóżku. Jak zaczęło mnie słabić to mówię, żeby odpuścił bo zaraz mnie będzie musiał ratować :-D No i oczywiście od razu widac bylo różnice w traktowaniu - do Oliwki zagadywał co chwilę, czas miał na wszystko. Zyczliwie i po prostu ludzko. Zeby tak czlowiek zarabial kokosy to zawsze by chodzil prywatnie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

25 paź 2010, 21:01

u nas po wizycie wszystko super!! Wojtuś waży 690 g i jak będzie rósł w takim tempie to będzie duży chłopak :ico_szoking: termin porodu przybliżył się na 14.02. Dostałam serię tablet bo morfologia mi spadła. Dostałam żelazo i kwas foliowy 5mg i magnez. No i kazał mi dobrze się odżywiac. Na wadze 4,4 kg na plusie od początku ciąży.

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

25 paź 2010, 21:10

Na wadze 4,4 kg na plusie od początku ciąży.
Ojej jak malutko :ico_szoking: Ja Ty to robisz dziewczyno

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

25 paź 2010, 21:55

dziękuje wszytkim za zyczenia :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

AniaZaba, no to rzeczywiście duży chlopak :ico_brawa_01:
mam nadzieję, że po tabletkach szybko wszytko wróci do normy
a 4,4kg to bardzo ładnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja wizytę mam w środę to zobaczę ile u mnie przybyło w domu pokazuje 3,5kg,

b@sia, to wybierz jakieś zdjęcie z USg i wklej my będziemy zgadywac co to :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość