Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

25 paź 2010, 15:17

pokaze wam fotki z pasowania na przedszkolaka

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

[ Dodano: 2010-10-25, 15:30 ]
lelek prezentuje swoje nowe łóżko

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
moj 30tygodniowy bebech
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

25 paź 2010, 18:02

hejka.
wpadam się przywitać :ico_wstydzioch:

u mnie masa malowania,tapetowania,remontowania więc na nic czasu nie ma...
od kilku tygodni nic nie przytyłam...to chyba ta aktywność :ico_sorki: mam wizytę w środe więc wszystkiego się dowiem czy jest ok :ico_sorki:

lece was podczytać troszkę :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

26 paź 2010, 10:41

czesc :ico_kawa:
Dziękuję za komplementy dla mojej piłeczki.

Madziorka już pisałam ale co tam, wspaniałego macie przedszkolaka :ico_brawa_01: a Ty przepięknie wyglądasz.

Ja buszuję na allegro w każdej wolnej chwili, już mój K. nawet nie zerka w monitor bo wie, że zobaczy modele poprzebierane w maluczkie ubranka hehe. I się rozklejam jak wyobrażam sobie jaki to będzie malutki człowieczek. Ja już zapomniałam, że niemowlaczki to takie drobne stworki i aż nie do wiary, że te ubranka komuś będą akurat heh.

O właśnie, o ciuszkach. Inwestujecie w te o rozmiarze 56 cm czy nie za bardzo? Ja przy Wanessce miaąłm chyba ze 2 śpioszków 56 i 2 body, reszta większe i jakoś nie odczułam, żebym miała za mało ubranek. Teraz też nie gromadzę tych malutkich zupełnie, bo mam wrażenie, że te 56 cm będą służyć 2 tygodnie hehe.

Oglądam wózki, ale jakoś mi żaden nie pasuje. No i na pewno tym razem kupię stojak pod wanienkę, czego przy córce nie miałam. Nie wyobrażam sobie w pierwszych miesiącach schylać się nad wanną czy myć dziecko klęcząc na kolanach. Co o tym myślicie?

Dziewczyny Gaga, Zubelek ależ Wam gratuluję domów super po prostu :ico_brawa_01: tez kiedyś miałam dom, ale życie potoczyło się tak, że teraz mieszkam w wynajętym mieszkaniu. Ale Wam z całęgo serca gratuluję, to wspaniałe mieć "swój budynek" odrębny z ogródkiem, garażem, dzieci mogą sobie pobiegać, kawkę na tarasie można wypić, rewelacja. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja lecę się pakować, bo w poniedziałek mam przeprowadzkę. łatwo nie będzie, bo wszyscy akurat na długim weekendzie będą także mój K. praktycznie sam będzie musiał wszystko wnieść :ico_noniewiem: choć tam winda jest, ale jednak 3 piętro

[ Dodano: 2010-10-26, 10:44 ]
No i za ten 28 tydzień i rozpoczęty III trymestr :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

26 paź 2010, 13:49

madziorka mamy nadzieję, że uda nam się przeprowadzić na koniec grudnia, ale zobaczymy, czy nie będzie opóźnień. Jak na razie idzie planowo i oby tak dalej :ico_sorki:
a z przeprowadzką, to nie będzie dużo roboty, bo przenosimy się bez mebli - tylko Młodego łóżko. To mieszkanie będziemy wynajmować i meble oraz sprzęt w nim zostają.

zubelek super, że Wy już na swoim :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Agnieszka melduj się kobieto !!!

Alineczq ja mam niewiele ubranek na 56 w polskiej rozmiarówce, bo to co Bartkowi kupowałam w Niemczech na 56 to jest większe niż polskie 62. Mam z 3 pary śpioszków i po dwa body i kaftaniki. Więcej takich małych nie kupuję. Bartek jak się urodził to miał 57 cm i ważył 3600, także to 56 to po dwóch tygodniach było już za małe.

A to mój bęben z dzisiaj, tylko coś zamazane mi wyszło

Obrazek

[ Dodano: 2010-10-26, 13:51 ]
może to trochę wyraźniejsze będzie
Obrazek

[ Dodano: 2010-10-26, 13:53 ]
Alineczq gratulacje za skończony 28 tydzień :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a z tymi trymestrami to różnie liczą, generalnie to chyba w połowie 27 tygodnia się trzeci trymestr zaczyna :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

26 paź 2010, 13:59

Gaga zgrabniutki brzuszek, też niewielki jak mój ;)
Dziś znajomy stwierdził, że jestem w 4-5 miesiącu hehe. Taa, mówię 7 już rozpoczęłam :-D

Wspaniale, że jeszcze w tym roku się wprowadzicie do nowego gniazdka, z całago serca gratuluję :)

Ja już mam taką wprawę w przeprowadzkach, że lekko mi to idzie, gorzej z zagonieniem siebie do roboty :)
Policzylłam, że w ciągu 7 lat jak jestem w Polsce jest to już 10 przeprowadzka, przy czym najdłużej zagrzane miejsce 3 lata, a tak cały czas na kartonach... W dodatku w tym roku to 3 przeprowadzka, już wiecie ja nawet kartonów nie wyrzucam od 5 przeprowadzek haha

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

26 paź 2010, 14:03

Policzylłam, że w ciągu 7 lat jak jestem w Polsce jest to już 10 przeprowadzka, przy czym najdłużej zagrzane miejsce 3 lata, a tak cały czas na kartonach... W dodatku w tym roku to 3 przeprowadzka, już wiecie ja nawet kartonów nie wyrzucam od 5 przeprowadzek haha
no to faktycznie masz wprawę :-D ja teraz będę się przeprowadzać trzeci raz w ciągu 4 lat, ale ostatnio przeprowadzałam się w styczniu 2008 roku, także prawie 3 lata temu
Gaga zgrabniutki brzuszek, też niewielki jak mój ;)
Dziś znajomy stwierdził, że jestem w 4-5 miesiącu hehe. Taa, mówię 7 już rozpoczęłam :-D
dziękuję, ale mnie wydaje się, że jest duży, bo z Bartkiem miałam mniejszy. Chociaż wczoraj moja fryzjerka też nie chciała wierzyć, że to już 7 miesiąc

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

26 paź 2010, 14:11

Mniejszy miałaś mówisz :)

Ja z córką taki jak teraz miałam w 4-5 miesiącu. Ciekawe z jakim obwodem skończę :) w sumie jakby było lato, to nie przeszkadzało by mi to, ale teraz jesień/ zima trudno jest, już czasami proszę żeby sznurowane buty K. zawiązał. W poprzedniej ciąży, to od ok. 6 mies. nawet paznokcie u nóg nie mogłam sięgnąć hehe i już nie wspomnę o goleniu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

26 paź 2010, 14:15

W poprzedniej ciąży, to od ok. 6 mies. nawet paznokcie u nóg nie mogłam sięgnąć hehe i już nie wspomnę o goleniu :ico_oczko:
a ja odwrotnie - do końca ósmego miesiąca chodziłam na salę ćwiczyć, a depilację woskiem jakoś dwa tygodnie przed porodem sobie zrobiłam. Teraz jak na razie też nie mam problemów ze schylaniem się, tylko rąk mi brakuje jak stoję przy zlewozmywaku :-D bo mam narożny i wysokie meble w kuchni. Dobrze, że mamy zmywarkę.

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

26 paź 2010, 14:18

Niedługo minie:) nie będzie brzuszka będą inne "kłopoty" :)

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

26 paź 2010, 15:40

hihi

mi na razie brzuch nie przeszkadza ani ww zakladaniu butow czy pedicure hehe
golenie tez spoko
z leonem sama do konca sobie radzilam hehe

teraz tez dam rade pewnie

w lecie z brzuchem to jest taki plus ze we wszystko mozna sie zmiescic
duzo letnich ciuchow pasuja na ciaza
w zimie troche mniejszy wybor
no i porblem z kurtkami moze byc w zimie
a ja nie zamierzam kupowac nowych tylko na ciaze

na razie mierzylam. wszsytko pasuje
ale przeciez to jeszcze 2 miesiace conaajmniej wiec napewno sie nie dopne hehe

a mi brakuje troche przeprowadzek
odkad wyszlam za maz (8 lat temu)
to jest nasze 10 lokum
tak maximum 1-1,5 roku w jednym
tutaj dopiero od stycznia mieszkamy
i troche zagrzejemy hehhe
chyba ze drugie dziecko zmieni nasze nastawienie i szybko zaczniemy dzialac
bo w trojke nawet spoko hehhee

ale jednak wlasny duzy dom to sie marzy

takze GAGA super wprowadzenie dla waszego maluszka
i nie ma duzo zachodu z przeprowadzka
ale jednak nowe meble tez trzeba w domu rozladowac i ustawic
ale to sama przyjemnosc co?
fajny masz brzuszek nie za duzy :ico_brawa_01:

Alinka 28 tydz :ico_brawa_01: gonisz mnie mamuska!! hihi

my po zupce hehe
leon zajada jogurcik
chwila przerwy po tancach
bo wlaczylam mu baby radio i szaleje

powiem wam ze nie wyobrazam sobie w takim okresie jesienno zimowym zeby on nie chodzil do przedszkola
u nas nie ma nic dla dzieciakow pod zadaszeniem
a kolezanki tez pracuja albo mieszkaja za daleko zeby sie na codzien spotykac z dziecmi w ciagu dnia
ja bym sie zanudzila

do tego organizowanie zajec malemu
ja lubie z nim ukladac puzzle czy domino czy inne gry i tego typu zabawy
od jezdzenia autami i td jest Adam hehe

ale jednak dziecku brakuje i towarzystwa i zorgaanizowanego dnia
chyba oboje jestesmy przyzwyczajeni do takiego zycia
i w domu nas nosi hehe

ehhhhh :ico_haha_01:

Alinka ja nie wiem w jakie rozmiaru ubranek inwestuje hehe
w Uk to bylo albo noworodek
albo przedzial 0-3 mies

ja w ciazy z Leonem kupowalam ten drugi rozmiar bo sie nie orientowalam i okazaly sie mega wielkie dla noworodka
musze przegladnac co ja mam w ogole
przytargalam od mamy na razie 3 wory ubranek i musze poprzegladac
ale na poczatek to napewno 56 musze miec
skoro to rozm od urodzenia
ale nie za duzo

ide ukladac puzzle
syn wola
:-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość