robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

27 paź 2010, 12:30

tak siedze i mysle jak tam nasza Sylwia sie miewa...ciekawe czy ma juz bobo przy sobie czy trzymaja ja jeszcze przy tym cisnieniu..... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-10-27, 12:34 ]
aaa wogole nipisalam Wam ze gink mi powiedzal ze jak do terminu zyl do 12 nie urodze to czekamy i 20 ide nawywolanie ...takze pewnie jak pojde 20 do spzitala to na drugi dzien biora na wywolanie...tak ja z Sarka bylam.....

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

27 paź 2010, 15:20

tak siedze i mysle jak tam nasza Sylwia sie miewa...ciekawe czy ma juz bobo przy sobie czy trzymaja ja jeszcze przy tym cisnieniu.....
a ma któras z Was może do niej kom. by smsa chociaz wysłać??? :ico_noniewiem: Mi się wydaje że jest w szpitalu pod opieką dobra i obserwuja ciśnienie, ale że ma jeszcze kilka dni do terminu to nie sądze by wcześniej wywolywali o ile poród się sam nie zacznie... :ico_noniewiem:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

27 paź 2010, 15:42

no wlasnie kurcze ja nie mam....

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

27 paź 2010, 15:58

hejka kobietki
ja jestem u siostry
tak dziwnie, siostra poszla do pracy, a ja sama w mieszkaniu jestem, tak dziwnie cicho, nie ma co robic, nikt nie stoi przy nodze i nie wola: mama, mama :ico_noniewiem:

ja tel tez nie mam do sylwi :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2010-10-27, 16:04 ]
dziewczyny mam jeszcze pytanie do was,
w ciagu ostatnich kilku dni boli mnie brzuch tak na górze, a jak nacisnę to boli jeszcze bardziej, czy wy cos takiego tez macie? wiecie co to moze byc :ico_noniewiem: ??

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

27 paź 2010, 17:20

malgoskab, a może malutka tak sie ułożyła, wypycha nużkami i uciska jakiś narząd!?? :ico_noniewiem:

Kurcze - aż głupio - tyle tutaj piszemy razem a jak na końcówce przed porodem przydałoby się mieć kontakt żeby informowac się na bierząco to nie mamy... :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch:

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

27 paź 2010, 17:23

Kurcze - aż głupio - tyle tutaj piszemy razem a jak na końcówce przed porodem przydałoby się mieć kontakt żeby informowac się na bierząco to nie mamy..
no :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

27 paź 2010, 17:32

Może sprawdźmy czy kazda z nas przynajmniej do jednej ma kom. :ico_sorki:
Ja mam do MoniaMi ona ma do mnie jakby co :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-10-27, 17:34 ]
malgoskab, i reszta dziewczyn - podajcie swoje kom. tutaj :ico_sorki: ja nie podaje już bo i tak w PL mnie nie ma... :ico_noniewiem: więc dam znac prze Monie :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-10-27, 17:35 ]
poza tym ja szybko sie odezwe po powrocie za szpitala bo u tu to wchodzisz i wychodzisz :ico_haha_01: :ico_sorki:

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

27 paź 2010, 17:38

Ja mam do MoniaMi
ja tez mam do niej

[ Dodano: 2010-10-27, 17:39 ]
poza tym ja szybko sie odezwe po powrocie za szpitala bo u tu to wchodzisz i wychodzisz :ico_haha_01: :ico_sorki:
a ja sie ostatnio boje ze mnie tu znowu w szpitalu zostawia dlużej
bo u nas to co najmniej 2 doby trzeba lezec :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

27 paź 2010, 17:48

no ja podawałam swoj numer na forum :-) i nasz robaczek podawał :-)
Trzeba sie jakos informowac :-) szkoda, ze z sylwia kontaktu nie mamy :ico_placzek:

Dziewczyny ja umieram, maraton dla mnie teraz to wybranie sie do przychodni na inna dzielnice :ico_olaboga:
Ledwo zyje, nogi w tylek wlaza, a jak mloda na dol naciska :ico_olaboga:
Mateusz zrobil w swoim pokoju taka rozpierduche, ze wejsc sie nie da :ico_olaboga: a meza nie ma by to ogarnal, chyba przed spaniem wezme szczote i zgarne to wszystko na koniec pokoju :-D najgosze to chylanie do tych bambetli.

u lekarza tak jak przypuszczalam podejrzenie bakterii, w morde ja to pediatra juz moglabym byc choc od tych najprostszych chorb :ico_oczko: no, ale w koncu farmakologie mialam :-D lecze go dobrze no i oprocz tego dostal antybiotyk w kroplach do oczek, i mam to mateuszowi wpuszczac 5 razy dziennie tylko ciekawe jak jak on wcale nie chce sobie tego dac. Z malym dzieckiem latwiej a z takim cwaniakiem to juz nie tak prosto :ico_puknij:
No i skierowanie na wymaz z nosa co by zdiagnozowac te bakterie i ja wyleczyc co by po organizmie nie kursowala. Lekarz powiedzial, ze jak wypedzimy te bakterie to juz nie powinien chorowac no chyba, ze cos nowego w przedszkolu sie zacznie....

[ Dodano: 2010-10-27, 17:51 ]
w ciagu ostatnich kilku dni boli mnie brzuch tak na górze, a jak nacisnę to boli jeszcze bardziej, czy wy cos takiego tez macie? wiecie co to moze byc ??
_________________
mialam tak jakis czas temu, jezu codziennie plakalm ani na gg ze tak wlasnie mnie boli na gorze, ze nie wiem czy to zoladek czy co, ale po paru dniach przeszlo, to chyba mala cos mi tam gniotla :ico_olaboga:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

27 paź 2010, 18:58

hejka grubaski :ico_ciezarowka:
no glupio glupio zenie mamy o Sylwii numeru.....
tak jak Monia pisala ja tez podawalam telefon jakby cos sie dzialo...
z tym bolem tez kiedy tak mialam i jak dotkalam w to miejce to jeszcze mocniej bolalo...ale samo przeszlo....
kurcze cos mi komp szfankuje bo litery gubie....
ja jutro biore siebo w domu jakby za przeposzenie ktos nasral to by nawet czlowiek nie zauwazyl taki sajgon....
jutro blysk bedzie :-D chyba :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Thomasbulty i 1 gość