Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

03 lis 2010, 23:15

no bo karmienie piersią to sama radośc nie wiem tylko dlaczego niektóre kobiety nie potrafią tego zrozumiec . przecież naprawde malutki odsetek kobiet nie może karmic piersią . nie wiedzą co tracą , ale my wiemy co to znaczy karmienie i możemy się tym cieszyc :-D ja myslalam zeby karmic młodego do 6 miesiąca ale coś czuję ze to nam się przeciągnie... oj przeciągnie nam się :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: ale bede musiała odstawic zanim pójdzie do przedszkola :ico_oczko: albo do podstawówki... :-D :ico_oczko: ze o studiach nie spomne :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Dokładnie!
no chyba ze mnie ciaza przycisnie znowu jakas :ico_haha_01:
:-D No to będzie naturalnie!

[ Dodano: 2010-11-03, 22:19 ]
ja wiem ze moje piersi wrócą do stanu z przed karmienia czyli znowu bedą sutki, przeciąg i biostonosz :ico_oczko: ale mam to głęboko w poważaniu byle synuś był zdrowy i zadowolony :-D
Ja tez tak sądzę! I ja teraz mam przeciąg i sutki hahahaha a miałam podczas karmienia sie czym chwalic a dokąłdnie wyglądalo to tak:

1 mały biust-ciąża- rosną i rosną, po porodzie buuum duże B ... koniec kamienia - ciąża nr 2:ico_haha_01: znórosną do rozmiaru małego C- kobiec karminia-flak i po ok. 2 latach znów mam mały jędrny biust i co z tego.. :-D

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

21 lis 2010, 00:49

Dziewczynki dzis juz chyba na 100 zakonczylysmy cycownko :ico_placzek: chyba mi przykro jest nawet nie chyba tylko na pewno ale mysle ze tak bedzie lepiej i tak juz tylko przed snem tylko ciumkala bo juz nawet tak nie ssala jak kiedys :ico_noniewiem: Niewiem czemu sie tak czuje zle skoro sama chcialam to zakonczyc ? w kazdym badz razie pompowalysmy 2 lata i rowny miesiac to chyba i tak wystarczajaco? Wiem ze kiedys musialo to nastapic wiedzialam ze lepiej w miare wczesniej niz puzno bo ciezej
Smutno mi ale coz wycofac sie nie moge nie moge dawac jej sprzecznych informacji dzis zapytala czy dam jej cycy ale powiedzialam jej ze wie ze cycy chore a ona kochaniutka znow powidziala ze kocham cie cycy pocalowala i powiedziala ze cycy chore i ze nie wolno piju cycy bo bola usta :ico_placzek: :ico_placzek: Moja dzielna krolewna :ico_placzek: Dobranoc laseczki buzialki wszystkim milusinskim

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

21 lis 2010, 10:03

dana, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za wytrwalosc

my tez zakonczylismy kilka dni temu, trwalo to 2 lata i 9 miesiecy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

21 lis 2010, 16:46

my tez zakonczylismy kilka dni temu, trwalo to 2 lata i 9 miesiecy
Dla ciebie kochana wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: widze ze wy dlugo tez cycunialiscie :ico_oczko:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

22 lis 2010, 15:11

dana wzruszyłam się jak przeczytałam o Twojej córeczce :ico_placzek: moja Kitka tez musi pomiziać cycole, pocalować .Rozczulające to jest :-)
Długo karmiłaś Niuńkę :)
Ja planuję odstawić na wiosnę.

emilia2 lata 9 miesięcy ? wow :ico_szoking: :ico_brawa_01:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

22 lis 2010, 15:26

dzieki dziewczyny :ico_oczko:
emilia2 lata 9 miesięcy ? wow
dokladnie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

01 gru 2010, 11:51

dana wzruszyłam się jak przeczytałam o Twojej córeczce :ico_placzek: moja Kitka tez musi pomiziać cycole, pocalować .Rozczulające to jest :-)
Długo karmiłaś Niuńkę :)
Ja planuję odstawić na wiosnę.
Kochana dziekuje To prawda nasze male kochane cycozercy ciezko to przechodza juz tyle dni minelo a ona ciagle mowi ze je kocha i je caluje
Życze dlugiego cycowanka Poowodzonka!!!


I wszystkim zawsz lekkiego odstawiania gdy nadejdzie na to czas bo wtedy jest nam i dzieciaczka latwiej ale i tak sie za tym teskni niesamowicie Bo to jedna z najcudniejszych rzeczy na swiecie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martaraz
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3604
Rejestracja: 05 lut 2010, 23:35

02 gru 2010, 10:46

Oh dziewczyny, aż Wam zazdroszczę. Też strasznie chciałam karmić piersią a tu udało mi się tylko przez 3 tygodnie, potem zaczął mi zanikać. Myślę, że to przez moją silną anemię której nabawiłam się po porodzie. Ze starszą córką miałam bardzo dużo pokarmu i karmiłam, a teraz niestety jest inaczej. Cały czas mam jakiś żal, że malutka nie ssie :ico_placzek:

lawinia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 139
Rejestracja: 03 lut 2010, 11:41

02 gru 2010, 12:16

U nie niestety nie udało się ani przy pierwszym ani przy drugim dziecku: pierwsze z dokarmianiem cały czas tylko 4 miesiące, a drugie, miesiąć :ico_placzek: Miałam dzieci rok po roku, ciężkie porody, drugi zakończył się cc i depresję poporodową ciężką, może to był powód.. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

03 gru 2010, 10:29

Cały czas mam jakiś żal, że malutka nie ssie :ico_placzek:
Kochana nie przejmuj sie ja za to nie karmilam starszej tez mialam anemie ale nawet nie to bylo powodem ze nie karmilam zarazilam sie gronkowcem zlocistym do piersi a puzniej sluchalam glupich rad ze mam zly pokarm nie wartosciowy itd
Teraz odbilam sobie to ze moglam karmic wiwe :ico_brawa_01:
Ale mysle ze ty nie powinas sie smucic jednej dalas to bo bylas wstanie druga chciala bys ale nie udalo sie moze tak mialo byc ?
Tego nigdy nie wiadomo :ico_oczko: najwazniejsze ze kochasz swojego skarba i dajesz jej w inny sposob cala siebie :ico_oczko:
nie niestety nie udało się ani przy pierwszym ani przy drugim dziecku: pierwsze z dokarmianiem cały czas tylko 4 miesiące, a drugie, miesiąć :ico_placzek: Miałam dzieci rok po roku, ciężkie porody, drugi zakończył się cc i depresję poporodową ciężką, może to był powód.. :ico_noniewiem:
Kochana nie martw sie

Pewnie depresja miala tu swoja najwieksza role a czykolwiek wiem ze jak sie dokarmia to najczesciej nie wypala to karmienie na dluzsza mete
A kto wie moze za jakis czas bedzie 3 babel i uda sie go utrzymac dluzej przy piersi w kazdym badz razie glowa do gory Najwazniejsze zeby mamunia byla szczesliwa wtedy maluszki tez sa hapy i bez cycowanka :ico_oczko: :ico_pocieszyciel:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość