Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

04 lis 2010, 17:50

hej

W pracy dużo roboty wiec dopiero teraz zaglądam.
Po krwiaku nie ma już śladu, także leżeć już nie muszę
Super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Sama przełożona wysyłała mnie na zwolnienie, żebym się nie przepracowywała
A myślisz wracać do pracy?
mnie od wczoraj pobolewa dol brzucha, bralam apap ciekawe co to
Mnie wczoraj bolał, ale tak jak na @, brałam no spę, a potem jeszcze walnęłam sobie apap, bo mi głowę rozsadzało, na szczęście dziś lepiej.
u mnie to chyba raczej taki bol jakbym miala zaraz dostac biegunke
To pewnie od żołądka, może zjadłaś coś niedobrego.
Nowa a mi lekarz powiedzial ze na plec jest duzo za wczesnie i nic nie widac w 14 tc jeszcze minimum 4 musimy poczekac
Prawdę mówiąć też byłam mocno zdziwiona, idąc na badania nie myślałam, w ogóle o płci, zwłaszcza, ze z Polą lekarka powiedziała mi, jak była pewna, a było to dopiero po 30 tyg. Ale to usg było o bardzo dużej rozdzielczości i faktycznie coś miedzy nogami było dokładnie widać, ale wiadomo mogła to być np. pępowina. Najwyżej będę sie przestawiać :-)
Jutro urodzinki mojego synusia, wiec zakupki mnie czekaja, odprawiam je w sobote wiec pewnie nie bede miała czasu zeby zajrzec, ale moze sie uda
No to troche roboty Cię czeka, ale pewnie tesciowa Ci cos pomoże a może i szwagierka :-) :ico_haha_01:
Powiedzial tez ze niektore niskie dziewczyny pod koniec nie moga juz kroku zrobic bo wlasnie przy ruszeniu noga taki bol odczuwaja ze zostaja w pozycji lezacej.
Na szczęście mnie to w 1 ciązy nie dotyczyło (mam 158 cm :-) ), oby tym razem tez nie.
Murchinson
trzymam kciuki, czekamy na wieści

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

04 lis 2010, 18:30

może zjadłaś coś niedobrego.
wlasnie raczej nie, jem wszystko to co inni domownicy :ico_noniewiem:
mam nadzieje, ze mi przejdzie :ico_sorki:

ja raczej do wysokich naleze, bo mam 176 cm :ico_oczko:
a może i szwagierka
:-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

04 lis 2010, 21:00

A myślisz wracać do pracy?
Neeee... dobrze mi w domu:) Wykorzystam ten czas i poleniuchuje troszkę:) poza tym pracuje przed komputerem, uniknę dzięki temu bólów pleców itd.
wlasnie raczej nie, jem wszystko to co inni domownicy :ico_noniewiem:
mam nadzieje, ze mi przejdzie
Też mamy taką nadzieję, dbaj o siebie i odpoczywaj :ico_haha_02:
Mnie wczoraj bolał, ale tak jak na @, brałam no spę, a potem jeszcze walnęłam sobie apap, bo mi głowę rozsadzało, na szczęście dziś lepiej.
Cieszę się już lepiej, to na pewno jakiś pojedynczy epizod.

Dbajcie o siebie dziewczyny, jesień nas opanowała i o przeziębienie nie trudno, wszyscy naokoło kichają, jakiś cud, że mnie jeszcze nic nie złapało :ico_haha_02: Oby tak dalej!

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

04 lis 2010, 21:00

Ja już po badaniu. Wszystko jest ok g:D Maleństwo dało się zbadać bardzo dokładnie, ma 72 mm i pan doktor stwierdził że "ma wszystko co mieć powinien" Nie wiem czy coś zobaczył między nóżkami ale najważniejsze, że jest zdrowe. Dostaliśmy mnóstwo zdjęć, wyniki z krwi do odbioru za 2-2,5 tyg. Na początku stycznia mamy przyjść na dalsze badania prenatalne (kolejne usg gent.+krew).

Mnie podobnie jak Nową brzuch boli, często pobolewa ale nie mocno z prawej strony na wysokości jajnika.
Wiola trochę pracy będziesz miała przy urodzinach ale radość dziecka bezcenna. :-D

Zmykam coś zjeść.
Ostatnio zmieniony 04 lis 2010, 21:16 przez Murchinson, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

04 lis 2010, 21:06

Murchinson, super!!! Bardzo się cieszę, że wszystko w porządku. Inaczej być nie mogło :ico_haha_02:

Smacznego.. :-D

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

04 lis 2010, 21:22

Co do płci to podobno na dobrym sprzęcie można zobaczyć w 12 tc, bo narządy męskie zaczynają się powiększać już w 11 tc.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

04 lis 2010, 21:38

Murchinson, super, ze wszystko w porządku, ile razy będziesz mieć powtarzane te badania, czy to jest od czegoś zależne, czy tak po prostu jest.?
Co do płci to podobno na dobrym sprzęcie można zobaczyć w 12 tc, bo narządy męskie zaczynają się powiększać już w 11 tc.
Ostatnio coś takiego wyczytałam :-)
Neeee... dobrze mi w domu:) Wykorzystam ten czas i poleniuchuje troszkę:) poza tym pracuje przed komputerem, uniknę dzięki temu bólów pleców itd.
Jasne, korzystaj, bo potem z czasem tylko dla siebie będzie ciężko :ico_oczko: , a co do pracy to ja tez mam pracę przy kompie, ale póki co nic mi nie dokucza :ico_sorki:

Ja już po prysznicu, mała śpi, mąż pojechał na squasha więc idę spać. :-)

Dobranoc

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

04 lis 2010, 22:05

Murchinson, ja tez sie ciesze ze jest ok i spora ta Twoja dzidzia. Moja na prenatalnych byla 2 tyg starsza i tylko 2 mm wieksza :ico_oczko:

A ja jestem pod wielkim wrazeniem, przyjechalam do domu a tutaj kolacja na mnie czeka. Robiona wlasnorecznie nie kupiona. No mojemu mezowi nie czesto sie to zdarza wiec dzis mnie tym ujal :ico_oczko:

Ja jutro bede miala wynik z boreliozy ale chyba nie jestem w stanie go jeszcze odebrac. Dlugo sie zbieralam zeby je w ogole zrobic ale w koncu we wtorek przekonalam sama siebie zeby sie wybrac. No i wynik za 4 dni czyli jutro. Trzese sie cala, chyba odbiore go dopiero po weekendzie. Ze mna niech sie dzieje co chce ale o dzidzie sie boje :ico_placzek:

Ja tez czytalam ze chlopaczka mozna juz rozpoznac w 12 tc ale lekarz probowal to obalic. Nawet powiedzialam ostatnio R ze skoro jeszcze nie widzial to moze wieksze sa szanse na corcie :ico_oczko:

Koroneczka, i bardzo dobrze ze juz jestes na L4, ja tez 10 godzin przed kompem i mam wrazenie czasem ze kregoslup mi sie zaraz w pol zlamie, korzystaj jak masz taka okazje i tak wyrozumialych ludzi wokol siebie

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

04 lis 2010, 23:33

Murchinson, super, ze wszystko w porządku, ile razy będziesz mieć powtarzane te badania, czy to jest od czegoś zależne, czy tak po prostu jest.?
Nie wiem czy tak jest zawsze w innych klinikach ale w tej klinice wszyscy maja badanie w 12-14 tyg. i później w 20-22 tyg.

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

05 lis 2010, 08:04

ja po wizycie !!!!!
krwiak sie wchłonął całkowicie :ico_brawa_01: moge chodzic :-D nie szarżować ale chodzic :-D
dzidziś jest duzy na 12 t 4 d :ico_szoking: maly kolos :-D nawet lekarz sie zdziwił ze taki duzy :-D :-D
wazy 42 g :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość