Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

05 lis 2010, 10:29

Matikasia ja tam lubię takie sekty ćwiczeniowe. :) Jedyne co mi się zdarzało to wyrzuty sumienie, że dziś jeszcze nie poćwiczyłam, a trzeba.
Jeśli chodzi o problemy to ja się nauczyłam nie patrzeć na innych. Bo jednych problemem jest to, że kolor włosów im wyszedł o jeden odcień za ciemny, a innych jest to, że mieszkają na ulicy i nie wiedzą co ze sobą w zimę zrobić. Nie mogę się martwić za wszystkich. Gdyby tak było leżałabym cały czas w łóżku i płakała, bo jest tyle krzywdy na świecie. Może to samolubne, ale ja się zajmuję swoimi problemami i problemami bliskich, bo obcym ludziom tym, że będę się nad nimi użalać nie pomogę. Moimi aktualnymi problemami jest to, że mam chorego tatę, nie ma mi się kto zająć dzieckiem w piątki, a mam co tydzień w piątki zajęcia, to, że mam problemy ze sobą od dawna, no i takie drobnostki. Ale czasami dobrze "po przeżywać" te drobnostki żeby się odłączyć od poważniejszych problemów i na chwile się nie martwić, tak egoistycznie na chwilę o nich zapomnieć.

A teraz lece, bo Kinga mi siedzi w szafce pod telewizorem. :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

05 lis 2010, 10:47

ogólnie zrobił się bardzo mamusiny i nie mogę nawet do toalety wyjść bo wyje i się wyrywa , makabra
Zosia też właśnie taka jest ostatnio. Dziś rano P ją wziął na ręce, a ta ryczy i ryczy i krzyczy mama i ręce do mnie wyciąga, w żlobku też. Najgorsze jest to, że nawet chce ze mną spać :ico_olaboga: Daltego dzis rano postanowiłam, że juz na zawsze kończymy cycusiowanie, bo w nocy tylko wisi, a wcale nie je, a skoro już zasypia sama, to i w nocy i rano będzie bez cyca. Ciężko mi, bo uwielbiam ją karmić, ale i tak długo ta "przygoda" trwała, choć na początku zapowiadało się, że nie będę karmić piersią wcale :ico_noniewiem:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

05 lis 2010, 10:52

http://emaluszki.pl/galleriesPoll

Zagłosujcie na Kingę, proszę. :)

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

05 lis 2010, 11:34

już zagłosowałam :-D

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

05 lis 2010, 12:14

Magda33, dziękujemy bardzo za życzenia nie mam ostatnio ani czasu ani weny do pisania. Ostatnio nie układa się nam z mężem więc nie jest najlepiej ale u małej wszystko ok. W niedziele mała imprezka się szykuje.
isiawarszawa gratulacje dla Oliś super focia ;)

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

05 lis 2010, 12:20

Bigottka bardzo mi przykro, że się u Was coś namieszało, ale bardzo się cieszę, że dałaś znać :-) Jeszcze raz wszystkiego naj dla Malutkiej. Wstaw kiedyś, jak będzie się Tobie chciało aktualną fotkę swojej Królewny :-)

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

05 lis 2010, 12:37

Magda33 dzięki. :)

I 100 lat dla córuni! :ico_tort:

[ Dodano: 2010-11-05, 11:37 ]
Oczywiście córuni Bigottki dziś. :)

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

05 lis 2010, 19:22

hejka! wiecie co? ta gazeta z oli jest juz od dziś!!

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

05 lis 2010, 22:18

hejka! wiecie co? ta gazeta z oli jest juz od dziś!!
ja wlasnie dzis kupilam :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
brak tylko autografu :ico_oczko:

a swoja droga jest darmowy bilet do Multibaby kina :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: takze ja juz oglosilam kolezankom i wszystkie zakupily
no i przy okazji pochwalilam sie ze to mojej kolezanki z forum córeczka jest na okladce i wszystkie z osobna gratulowaly!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

bigottka, Wszystkiego najlepszego dla coreczki :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Kasia90, zaglosowalam :-D
wczoraj byłam w Orsey i podobały mi się spodnie i koszulka ale nie wziełam , bo byłam sama a zawsze to inaczej jak ktoś zobzczy jak leży
ja tez lubie Orsay tylko zawsze czekam na promocje :ico_oczko: :ico_oczko:

zycze udanych zakupow :ico_oczko:
dostał jeszcze stoliczek muzyczny i
Zuzka tez dostala i jest bardzo zadowolona :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wciska sobie kalwisze a najlepsze lubi muzyczke przy ktorej tanczy :-D no i cyferki na telefonie hehe

akurat przerwa reklamowa bo ogladam"Nie kłam kochanie" i ide dalje prasowac bo mam megaaaa duzo ciuchow :ico_olaboga: :ico_olaboga:

buziaczki o milego i spokojnego weekendu

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

05 lis 2010, 23:20

Mikusia my też oglądaliśmy ten film. Fajny :ico_haha_01: i też prasowałam podczas oglądania :ico_sorki:

Kasia90
masz rację. Nie da się ogarnąć wszystkich problemów innych i na co dzień każdy żyje swoimi. Mi też jest ciężko zaakceptować swój wygląd, ale nie mam już siły na a6w :ico_wstydzioch: robię ciut lżejsze rzeczy.

Wiolaw
a nie chodzisz do lumpków?? u nas świetne markowe rzeczy można dostać. M.in orsay, esprit, zara, h&m...

Jutro T już jedzie po Matiego. Strasznie się za nim stęskniłam. Do wczoraj było ok czyli 2 doby, ale dziś już bardzo tęsknię.

Też mnie T ostatnio wkurza. No nawet przez te 3 dni nie miał potrzeby pogadać z Matim i nawet się nie spytał o niego jak on tam kiedy ja gadałam. Jakiś bezuczuciowy na maksa jest...

[ Dodano: 2010-11-05, 22:21 ]
A Isia jutro na pewno kupię gazetkę :ico_haha_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość