anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

05 lis 2010, 11:10

mój kilka razy
moja tez a spi ze mna :ico_olaboga: ale najczesciej szuka smoka, i ostatnio spi na siedzaco, juz nie wiem co z nia robic jak ja klade to sie budzi i placze

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

05 lis 2010, 11:17

moja spi sama..juz od dawna. czasem placze przed zasnieciem ale klade ja konsekwentnie i zasypia.innej opcji nie ma i tyle
no ale w nocy sie po pare razy budzi. dzis 3 razy.ale wypila troche melisy i zasnela :ico_sorki: za to Mati mial w nocy goraczke :ico_chory: no i ja sie kiepsko czuje :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

05 lis 2010, 11:29

dorotaczekolada, ta wygrana to odnośnie konkursu - panda internet security (też gratuluję :-))
czasem placze przed zasnieciem ale klade ja konsekwentnie i zasypia.innej opcji nie ma i tyl
u nas przez te choroby zaniechalismy takiej metody zasypiania :ico_noniewiem: bo nie dość że gardło chore to ta się drze wniebogłosy :ico_chory: No i nadal mamy problem z zasypianiem :ico_puknij:
a to Mati mial w nocy goraczke :ico_chory: no i ja sie kiepsko czuje :ico_olaboga:
zdrówka dla Was :ico_sorki:
ale najczesciej szuka smoka, i ostatnio spi na siedzaco, juz nie wiem co z nia robic jak ja klade to sie budzi i placze
moja też ostatnio gorzej sypia :ico_olaboga:

anusiek, fajnie że wizyta u psychologa taka udana, a powiedziała Ci dlaczego mały tak się bije w tą główkę??

Ja sie czuję coraz gorzej, to chyba migdały :ico_chory: po południu idę do lekarza, bo już nic nie mogę przełknąć, że o odkaszlnięciu nie wspomnę :ico_olaboga:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

05 lis 2010, 11:43

Ja sie czuję coraz gorzej, to chyba migdały
zdrowka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
za to Mati mial w nocy goraczke :ico_chory: no i ja sie kiepsko czuje :ico_olaboga:
dla was tez duzo zdrowia :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

tak wogole witam

Marcel spi
ja obiad mam juz gotowy
pozniej przejdziemy sie na spacer, chociaz co chwile pada ale sa i przeblyski slonka
czasem placze przed zasnieciem ale klade ja konsekwentnie i zasypia.
u nas podobnie,
od poczatku mamy zasade ze jak jest pora spania to nawet jak nie chce zasnac to nie biore go, tymbardziej nie zabawiam, jak wstaje to go klade(czasami nawet kilka razy) albo siedze przy nim i ewentualnie glaskam po glowce, no czasami troche polulam :ico_oczko: ale zawsze u niego w pokoju :ico_oczko:
a w nocy nawet jak sie przebudzi to nie daje nic do picia, no chyba ze nad ranem sie wybudzi to czasami dostanie butle :ico_oczko:

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

05 lis 2010, 12:01

albo siedze przy nim i ewentualnie glaskam po glowce, no czasami troche polulam :ico_oczko:
ja przy synu bylam konsekwentna a małej mi szkoda bo dziewczynka :ico_wstydzioch: a do tego jej spanie w nocy zniechęca do wszystkiego

Awatar użytkownika
graz1974
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 576
Rejestracja: 23 sie 2010, 12:34

05 lis 2010, 12:01

dorotaczekolada, ta wygrana to odnośnie konkursu - panda internet security (też gratuluję )
dokładnie, teraz tego nie mogę znależć, ale było ogłoszenie

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

05 lis 2010, 13:16

ostatnio spi na siedzaco,
moja nad ranem jak sie przebudzi to lubi sobie usiasc, oprzec sie o mnie i tak sobie spi :ico_oczko: ja sobie na razie nie wyobrazam, zeby ona sama zasypiala w lozeczku, wiem, ze im poznniej tym gorzej do tego przyzwyczaic, ale trudno, postanowilam, ze dopoki cycujemy, lepiej, zeby spala z nami.
leona, dorotaczekolada, gratuluje konsekwencji w usypianiu w lozeczku

dorotaczekolada, to jak juz wiesz, w jakim konkursie wygralas, to sie pochwal nagroda :ico_oczko: i zdrowiejcie szybko :ico_sorki:
po południu idę do lekarza
oby Ci pomogl :ico_sorki:
anusiek, fajnie że wizyta u psychologa taka udana, a powiedziała Ci dlaczego mały tak się bije w tą główkę??
wlasnie, czy to jednak normalna faza u takich maluchow?
pozniej przejdziemy sie na spacer, chociaz co chwile pada ale sa i przeblyski slonka
u nas do rana padalo, na razie przestalo, juz bylismy na dluzszym sparze, nadrobilysmy za wczoraj :ico_oczko: a u nas do konca tygodnia zapowiadaja opady, a od poniedzialku slonko, ale z rownoczesnym ochlodzeniem na 6 stopni, brrr

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

05 lis 2010, 13:46

Shiva, powiedziała że nie wie :ico_noniewiem: ale nie widzi też nic niepokojącego. Że wszystko co powinien umieć umie, że jest kontaktowy itp.

mam go obserwować miesiąc i sama trochę wyloozować. Szczerze średnio mi się ta pani podobała. Nic mi ciekawego nie powiedziała. Jej zdaniem mały już powinien przesypiać noce i bardzo źle że nie zasypia sam. Powiedziała że może potrzebuje mocnego przytulenia i dlatego się bije albo że to forma zabawy...zabawy? tłucze się po głowie przez sen i w dzień...tak że aż głowa czerwona jak nie zdąże podłożyć dłoni a potem płacze bo boli... no nie wiem...

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

05 lis 2010, 14:09

Jej zdaniem mały już powinien przesypiać noce i bardzo źle że nie zasypia sam.
ciekawe, czy sama ma dzieci, skoro tak ceni sobie jakies "normy" z tabelki :ico_puknij: Kiara tez nie zasypia sama i czasem budzi sie w nocy i wiem, ze nie ona jedyna i sie tym nie przejmuje :ico_oczko: Psycholozka nie potrafila poradzic nic na problem, z ktorym przyszlas, to wymyslila sobie inny...

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

05 lis 2010, 14:15

przyznam że zdziwiło mnie trochę że ona to uważa za normę i dlatego pytam jak jest u Was. Mój brat ma 15 miesięcznego synka i też im się budzi w nocy...

mały właśnie zasnął. Dostaliśmy od dziadków 100 zł na Piotrka i chyba poszukam na allegro sanek :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość