Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

05 lis 2010, 14:40

maz dzwonil, wyszedl wczesniej z pracy, bo mial terminn u dermatologa, teraz kupi cos u chinczyka i zaraz bedzie w domu z obiadem :-D
i chyba poszukam na allegro sanek
widze, ze z niecierpliwoscia czekasz na biala zime :-) mi sie nie spieszy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

05 lis 2010, 15:15

anusiek, moja bratanica ma 2,5 roku i nadal budzi się w nocy. Wstaje z łóżeczka i idzie do rodziców. A jest bardzo mądra i rozgarniętą dziewczynką. Więc nie wydaje mi się by ta psycholożka była zbyt kompetentna w tej sprawie :ico_puknij: No i rzeczywiście nie znała odpowiedzi na Twoje pytanie, to sobie wymyśliła inny "problem". :ico_zly:

Helen, to smacznego :ico_sorki:

dorotaczekolada, leona, ehh wasze dzieciaczki to wzór zasypiania dla naszych maluszków :ico_sorki:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

05 lis 2010, 15:19

nie znała odpowiedzi na Twoje pytanie, to sobie wymyśliła inny "problem". :ico_zly:
:ico_zly: :ico_puknij: widac wielka z niej psycholozka :ico_noniewiem:

my bylismy na spacerku i u tesciowej ale dlugo nie posiedzielismy bo malemu sie nudzilo, zwlaszcza u babci na rekach :ico_noniewiem:

ja zjadlam wlasnie obiad :ico_oczko:

maly lobuzuje :ico_oczko:

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

05 lis 2010, 15:41

Helen, zazdroszczę że mąż tak szybko wraca. Ja muszę czekać do 19 a jak jest ok 18 to super.

Fakt, uwielbiam święta, a najbardziej to że dni są wtedy inne, że wszyscy próbują opanować nerwy i się nie kłócić, spotkania z rodziną...ehh
my zawsze mamy taką dużą wigilię u mojej cioci na wsi (wychowałam się tam) i jest ok 30 osób na wigilii :ico_brawa_01: wesoło jest i gwarno.

[ Dodano: 2010-11-05, 14:53 ]
ps. w tym roku z końcu zabłysnę jakąś fajną kiecką. Zrzuciałam już 28 kg. Nawet się nie odchudzam tak jakoś leci... :ico_brawa_01:
w tamtym roku byłam bałwanem :ico_wstydzioch:

Postanowiłam że przy kolejnej ciąży będę uważać na to co jem...tzn bez przesady ale po co było tyle słodyczy, lodów itp...będę jadła zdrowo, dużo warzyw i owoców, gotowane ryby i mięsa a przy tym dużo ruchu zapewni mi Piotruś :-)
Pamiętam jak się czułam źle z taką wagą, jak było ciężko i psychicznie bo patrzeć nie mogłam na siebie.

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

05 lis 2010, 15:59

ehh z tym moim usypianiem to nie jest wcale tak rozowo. mala potrafi przez godzine wstawac i sie drzec :ico_olaboga: nawet jak sie wlasciwie przewraca z sennosci :ico_olaboga: i bywa ze pospi raptem pol godz i po drzemce :ico_noniewiem: w nocy sie budzi,czasem smok wystarczy,czasem musi pic a czasem jak malo w dzien jadla to bez mleka nie zasnie :ico_noniewiem: ale spi tylko w swoim lozeczku bo inaczej nie mialabym nad nia kontroli kompletnie :ico_olaboga:
anusiek, ta psycholozka faktycznie dziwna...moze maly faktycznie uwagi sie domaga ale jesli robi sobie krzywde to chyba niepokojace :ico_puknij:
ja ledwie na oczy widze,slabo mi :ico_chory:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

05 lis 2010, 16:42

zazdroszczę że mąż tak szybko wraca.
dzisiaj tak wyjatkowo wrocil, bo mial termin u lekarza. Wczoraj wrocil przed 19:00
ja ledwie na oczy widze,slabo mi :ico_chory:
no to Cie wzielo :ico_chory: moze tez bez lekarza sie nie obedzie :ico_noniewiem: a dzieciaki sie trzymaja?

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

05 lis 2010, 18:12

ja do lekarza najwczesniej w pon..do tej pory tylko domowa apteczka :ico_noniewiem: dzieciaki w miare,mala odzyskala w miare apetyt,w dzien dawalamjej nurofen bo stan podgoraczkowy miala ale raczejok,troch epokasluje. a syn tez mial temp no i nic jesc nie chce :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

05 lis 2010, 19:16

dzieciaki w miare
to chociaz tyle :ico_sorki:
nic jesc nie chce
niech szybko dochodzi do siebie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: trzymam kciuki, zebyscie szybko zdrowieli &&&&&&&&&

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

05 lis 2010, 19:20

Mati niestety znow ma goraczke :ico_chory: jakos go jogurtem nakarmilama ale martwoie sie :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

06 lis 2010, 10:05

dorotaczekolada, biedny Mati :ico_olaboga: Zdrówka dla was wszystkich

anusiek, ja też lubię Święta, choć u mnie w domu jest raczej mało ludzi, ale najważniejsze że są najbliżsi :ico_sorki: W tym roku nie mam pojęcia gdzie je spędzę, jeszcze jest trochę czasu, mąż zalatany więc nie chcę zaczynać tematu... Mam tylko nadzieję, że będą lepsze i weselsze niż te zeszłoroczne :ico_chory: :ico_sorki:
u tesciowej ale dlugo nie posiedzielismy bo malemu sie nudzilo, zwlaszcza u babci na rekach
oj czasem tak jest, moja mała jak bardzo nie chce siedzieć u kogoś na rękach to tak się wyrywa że ta osoba musi ją szybko na ziemię postawić, by nie spadła :ico_oczko:
mala potrafi przez godzine wstawac i sie drzec :ico_olaboga:
aa to widzę że podobnie jak u nas :ico_noniewiem:
w tym roku z końcu zabłysnę jakąś fajną kiecką. Zrzuciałam już 28 kg.
super - gratulacje :ico_brawa_01:

Byłam u lekarza i okazuje się że to wirusówka i antybiotyk nie jest potrzebny. Możliwe że to jest punkt kulminacyjny choroby i za kilka dni przejdzie. Mam być cierpliwa ;-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość